XBMC-Kodi.cz
Nova Plus - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Nova Plus (/prispevek-nova-plus)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Nova Plus Archiv - nefunkční doplněk - wombat - 17.8.2020

v1.2.0
Kód:
- Podpora DRM
- Kategorie pořadu
- Nová ikona
- Kontextové menu
- Optimalizace kódu



RE: Nova Plus Archiv - nefunkční doplněk - karelkejnice - 18.8.2020

Plugin Nova plus beta verze 1.2.0 jsem vyzkoušel na kodech 18.8 Leia-android 7.1-doplněk funguje.


Nova Plus Archiv - nefunkční doplněk - Cinda - 18.8.2020

Je to normální, aby se musel instalovat Widevine CDM a Chrome OS recovery image?


RE: Plugin - Nova Plus Archív - wombat - 18.8.2020

@Cinda: Pro DRM je nutný InputStream Adaptive.


RE: Nova Plus - Cudzino - 18.8.2020

Funguje


Nova Plus - Cinda - 18.8.2020

Ptal jsem se trochu na něco jiného. Doplněk se nainstaluje normálně bez chyb. Při pokusu o spuštění streamu, to na mě vyžaduje instalaci zmíněných doplňků. To se mi zdá podivné. Hlavně Chrome OS recovery image.


RE: Nova Plus - wombat - 18.8.2020

Ten Chrome netuším, ale instalují se závislosti ohledně ISA, takze Widevine atp. Chápu ale správně , že ti to funguje?


Nova Plus - Cinda - 18.8.2020

Chrome OS recovery image jsem nepovolil instalovat. Má to skoro 800MB. Takže nefunguje. Menu funguje, ale spustit stream nelze bez instalace zmíněných doplňků.
Edit: nakonec jsem instalaci povolil. Trvala asi 5 minut. Poté vše funguje.


RE: Nova Plus - JanSyk - 19.8.2020

Moc tomu nerozumím, ale Chrome se instaluje i při instalaci Netflixu, tak si myslím, že určitě souvisí s DRM - možná je to snažší cesta jak doinstalovat všechny potřebné závislosti?
Edit: Zapoměl jsem mě to na androidu také funguje.


Nova Plus - Cinda - 19.8.2020

Díky, trochu jsi mě uklidnil. Já měl strach, abych si tam nenatahl nějaký sajrajt. Ten 'Chrome OS recovery image' je i podle názvu divnej.


RE: Nova Plus - wombat - 19.8.2020

Pište taky na čem vám to běží.. :-)


RE: Nova Plus - supperka - 19.8.2020

Tak na Rpi3 libreelec po nainstalování všech nutných záležitostí funguje dobře, akorad si již nejde vybrat kvalitu streamu , Widget po znovu nastavení funguje dobře.


Nova Plus - Cinda - 19.8.2020

Poslední Coreelec.


RE: Nova Plus - wombat - 19.8.2020

@supperka: používá se DASH, takže kvalita se automaticky přizpůsobuje lince.


RE: Nova Plus - JiRo - 19.8.2020

@wombat Fakt už ta změna datového toku funguje i dynamicky při přehrávání? Podle autora to v addon stále ještě uvolněné není https://github.com/peak3d/inputstream.adaptive/blob/Matrix/README.md.


RE: Nova Plus - wombat - 19.8.2020

Mi to funguje, tak nevím.


RE: Nova Plus - JiRo - 19.8.2020

@wombat Tak možná, že jen neaktualizoval ten popis. Já to naposledy testoval někdy před 1/2 rokem a to se to fakt chovalo tak, jak popisuje. Pak je to ovšem dobrá zpráva.


RE: Nova Plus - JanSyk - 20.8.2020

@wombat: Díky moc za super vylepšení!  Thumbup
Na OSMC 18.7 (RPi 3B+) doplněk funguje - je možné že k instalaci widevine dojde až v případě pokusu o spuštění DRM streamu? Je možné, že už je nová verze v repu? Včera jem nainstaloval zip soubor a následně proběhla aktualizace původního doplňku.
V Raspbianu Stretch (Rpi 3B) Kodi hlásí problém s verzí Inputstream.adaptive (mám tam 3.4 něco). Zkusím ještě Raspbian Buster.
Bylo by možné podobné vylepšení dodělat i do doplňku pro ČT které také občas experimentuje s DRM?


RE: Nova Plus - wombat - 20.8.2020

1) Instalaci DRM by si měl vyžádat InputStream Helper při instalaci, doplněk pak akorát kontroluje existenci, ale je možné, že vyzve až při spuštění streamu.

2) Ano, už je v repu jako ofic. aktualizace

3) vyžaduje se:
script.module.inputstreamhelper - 0.5.0
inputstream.adaptive - 2.4.5

4) Primárně dělám/udržuju doplňky (+ postupně příprava na Kodi 19), které používám.


RE: Nova Plus - makovic - 22.8.2020

velka vdaka