XBMC-Kodi.cz
NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! (/prispevek-nefunkcni-sosac-reseni)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Lukito - 03.10.2017

tak se taky pridam. pres kodi sosac nejede. pres pc jede minutu a chce po me znovu zaplaceni na streamuj.tv


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

Lukito přes web to jde pokud jsi se přihlásil na streamuj.tv v okně videa. Koukám i ted a vše přes web jde jen doplněk nejde.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - peekaa - 03.10.2017

(03.10.2017, 7:05)PetrM Napsal(a): Tak zjistěte, kde je chyba, viz odkaz v mém podpisu.

Tento konkrétní problém Zkontrolujte jestli video nebylo odstraněno. ....  tam nemáš bohužel řešeno. U mě je stejná chyba od včera večera, mám premium.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - zipo - 03.10.2017

peekaa: Ja mám tiež prémium a nejde ani na kodi a ani na archívoch czsk v linuxe


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - PetrM - 03.10.2017

Ano, řešení ještě nevyřešených problémů tam opravdu nemám, překvapivě.   4
Ta hláška je obecná, když je nějaký problém ne cestě ke zdroji videa.
Také jsem nikde nepsal, že ten link obsahuje řešení, ale postup pro nalezení a nahlášení problému, což mimochodem zafungovalo, a bylo odhaleno, že problém je zřejmě  přímo v doplňku Sosáč, a byl proto kontaktován tvůrce doplňku na GitHubu.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Alchazzar - 03.10.2017

Mně to teda taky nefunguje...


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - steinerini - 03.10.2017

Serem sa uz druhy den a sosac nefunguje predplatne na rok... dakujem


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - mirecekd - 03.10.2017

Funguje vám testovací flv stream ze streamuj.tv?


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - PetrM - 03.10.2017

@steinerini
Nepředplatil jsi si Sosáč, ale Streamuj.tv, potažmo prehraj.me, a to funguje.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

A sosáč přes web taky běží. Doplněk kodi dělá komunita a ne tvůrci stránek.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - janulo - 03.10.2017

PetrM: Je to na 100% iste, ze problem je v doplnku a nie je to nejaka zrada zo strany streamuj.tv?


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - PetrM - 03.10.2017

Nemyslím si. Proč by to dělali, když díky Kodi uživatelům se jim několikanásobně zvedly tržby.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

janulo: možné je samozřejmě vše. Ale proč by mi psali ze streamuj.tv že nic nikde na svých serverech neměnily.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Siccio - 03.10.2017

(03.10.2017, 17:00)DrazekV Napsal(a): A sosáč přes web taky běží. Doplněk kodi dělá komunita a ne tvůrci stránek.

já nevím, sosáč přes web běží cca jen minutu a pak spadne. S přihlášeným premium účtem samozřejmě.  V kodi nefunguje vůbec to mi hodí chybu jako všem. Takže bych řekl že je chyba přímo v sosáči a nebo streamuj.tv, muselo dojít k nějaké změně, proč to přestalo najednou jít všem ve stejný den a čas?


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

Me přes web vše jde klidně hodinu. Tudíž nevím proč tobě nejde. Je možné že mohli něco změnit přímo na sosaci. Streamuj.tv se vyjádřilo že nic neudělalo za změny tak snad nelzou.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - janulo - 03.10.2017

Len sa zamyslam, co moze byt za tym. Ludom prestali fungovat verzie doplnku, ktore boli pred tym funkcne.
Len tak samo od seba sa nic nepokazi. Kedze ludia to maju naistalovane na roznych verziach Kodi, tak v systeme ako takom, chyba nebude. Ja osobne som doplnok teraz neaktualizoval, takze mi to vychadza len na streamuj.tv.
Je to iba taka moja dedukcia, ale do konca tyzdna urcite bude jasne, co sposobilo vypadok.
Kazdopadne idem zatial testovat stream cinema...


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - MilanS8 - 03.10.2017

Tiež sa pripájam s názorom. Myslím, že bude nejaká chyba v doplnku SOSAC.  Lebo mne cez web funguje všetko bez problémov.  Kodi mám na windowse.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

A zde přikládám čerstvé vyjádření ze sosac.tv kam jsem psal email:

Dobry den,

chyba je primo v doplnku sosac, na odstraneni se pracuje. Na webu vse funguje v poradku.

Sosac.tv


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - lacika_dnb - 03.10.2017

Ahojte.
Tiez mam problem.
Doplnok nevie ziskat link a ked to pozeram cez stranku sosacu, tak to ide.
Premium účet máte aktivní do: 24.11.2017 14:17:48


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 03.10.2017

A na webu jsi se přihlásil v okně videa na streamuj.tv Premium? Protože na webu vše běží.