XBMC-Kodi.cz
NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! (/prispevek-nefunkcni-sosac-reseni)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - scheescha - 20.7.2017

Napsal jsem na streamuj.tv:

No vidím, že Vám skončila akce s Paypalem za 399 Kč.Jak zase bude funkční - dejte mě prosím vědět a budu o poplatku uvažovat.S pozdravem..

Odpověď :
Dobrý den, tato akce se zřejmě nebude opakovat. Hezký den. Streamuj.tv podpora

Takže mě napadá.:Žádné - Lepší vrabec v hrsti - než holub na střeše.Nebo Nemusí pršet - stačí když kape.
Zkrátka chtějí nahrabat hned a honem a o drobné nestojí.Jejich chyba - moje peníze mít nebudou.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - marecek65 - 20.7.2017

scheescha: ved to bola akcia, ktora trvala pol roka, mal si dost casu kupit v tejto cene. Takze nechapem tvoju nespokojnost.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - S474N - 20.7.2017

A jen mezi nami, tys do ted vedel, ze nejaky Streamuj.cz zastresuje streamy nad Sosacem? Ja o tom treba az doted neslysel, znal jsem pouze Prehraj.me. Navic kdo normalni by dobrovolne platil, kdyz to fungovalo i bez toho?


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - marecek65 - 20.7.2017

ja napr. som to vedel a neplatil som. Nakolko som si na tento tento dopnok zvykol, tak som si to teraz zaplatil. Ale keby som aj neplatil, nevyplakavam a nevypisujem ze su to zlodeji. Kto chce nechi si to kupi a komu sa nepaci, tak bohuzial, uvedena sluzba uz nie je zadarmo


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 20.7.2017

Aby se to zde neplnilo jen odpověďmi, které a nefunkčním Sosáčem nesouvisí založil jsem téma v off topic, kde bude asi lepší pokračovat než zde.

http://www.XBMC-Kodi.cz/showthread.php?tid=1641


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Maxinoha - 21.7.2017

Můžete prosím sem dát aktuální ceník abych se tam nemusel zbytečně registrovat?
Děkuji


NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 21.7.2017

Zde aktuální z rána [Obrázek: 4ae73bb3a3cafb1e483c486010fbbb6d.jpg]


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - zsarauer - 21.7.2017

Jak to že tam máte možnost platby kartou. Já tam mám pro mě neznámou platbu INTERKASSA


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 21.7.2017

Nevím přihlásit se kliknu na Premium a je tam toto.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Kyselinka - 21.7.2017

Prosim nevie nahodou niekto, ako by som dostal prihlasenie do sosaca vo VU+? Dik


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - S474N - 21.7.2017

zsarauer: a mas to v CZK nebo EUR? Jestli to nebere nejak podle mista pripojeni.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - zsarauer - 21.7.2017

v CZK


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - harrym - 21.7.2017

(21.7.2017, 10:06)Kyselinka Napsal(a): Prosim nevie nahodou niekto, ako by som dostal prihlasenie do sosaca vo VU+? Dik

Force aktualizace addonů se vynutí tak, že znova přidáš repository.kodi-czsk-1.0.2.zip mezi repozitáře. Opakovaným přidáním sice vyběhne nějaká chybová hláška o neplatném repozitáři, ale pak se všechny addony zaktualizují.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - Kyselinka - 21.7.2017

Uz som to nasiel, resp. nenasiel, lebo to tam zatial nie je. Treba sa obratit priamo na tvorcu pluginu :)


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - sabracon - 21.7.2017

Někde jsem četl,že se stačilo jen registrovat na sreamuj a jelo viz tento příspěvek od jednoho uživatele

"Pouze jsem se přihlásil na Streamuj,(nikoliv premium, jen přihlášení) zadal ty samé údaje do nastavení Sosace, Sosac jsem odinstaloval z CZ doplňků a znovu nainstaloval přes Jarvise a už to zase jde, jak má. "

Můžete to někdo potvrdit zda to funguje ? Mě se to teda nezdá.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 21.7.2017

Nefunguje. Nebo alespoň na mém účtu druhém co mam neplaceny to nejde.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - bibso360 - 21.7.2017

zaregistroval som sa na streamuj.tv, ze si predplatim rocny pristup a odklikol som "prevodom v ramci SK" a presmerovalo ma to na stranku kde si to pyta platbu 16,99€ co je samozrejme lepsie Big Grin ale ten prevod mi nejde do hlavy. podla aktualneho kurzu by som za 749korun mal zaplatit 28,76€.  
stetli ste sa s tym ci je to ok?

dakujem


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - mitulko - 21.7.2017

Pozeral som to, ostatné ceny sú prepočítané na eura dobre takže táto platba na rok bude zrejme podliehať nejakej zvýhodnenej cene.
Asi trošku zlacneli po tom ako zrušili tu paypal akciu na ročný účet.
Alebo možno chyba.......lebo ked daš platbu v cz cena je 749....
Ja zatial aj tak ešte počkam s ročnou platbou....zatial budem platit mesačne smskou za 3euro aspoň ma to nezabolí ak by to nejak náhle
zrušili.
Stream cinema používam tiež na webshare mám zaplatené na pol roka.


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - zsarauer - 21.7.2017

Můžete mi vysvětlit proč zrušili platbu PayPal i u dalších premium účtů (30 a 90 dní).


RE: NEFUNKČNÍ SOSÁČ? - ŘEŠENÍ! - DrazekV - 21.7.2017

Uz to někdo psal, ale nevím zda i zde. Nejspíše měli PayPal založený na skoromou osobu, ale ten nedovoluje moc transakcí na to by museli mít účet podnikatelský a z něj nejspíše musí odvádět nějaký poplatek. Takže ho prostě zrušily a je to jen přes kartu nebo SMS