XBMC-Kodi.cz
spotify, deezer + sk,cz radia - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Hudba (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hudba)
+--- Téma: spotify, deezer + sk,cz radia (/prispevek-spotify-deezer-sk-cz-radia)

Stran: 1 2


spotify, deezer + sk,cz radia - josua - 24.2.2016

zdravim ma tu niekto rozchodene spotify, deezer + sk,cz radia na kodi pre raspberry pi2 ?


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - PepikBerry - 06.3.2016

Radia jdou v pohode pres doplnek Radio. Aspon tedy me ano.
Spotify a deezer nepouzivam.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Sidenius - 06.10.2016

Co se týče Spotify, našel jsem..
Samozřejmě první předpoklad je mít na spotify account (píše se premium account, ten já mám, tak jsem moc neřešil free account)

nainstaluješ ze zipu (viz. příloha) normálně Spotify

spustíš v doplňku hudba (bude to chtít login)
a pak se mi otevřelo přihlašovací okno v prohlížeči do spotify s tím že to chce povolit plugin
normálně jsem povolil a už jsem koukal v kodi na své playlisty a vše co mám ve spotify.

Víc jsem zatím úplně netestoval. Ale já mam kodi na androidu a tím můžu odinstalovat aplikaci od spotify z google marketu a používat to jen v kodi.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - egonator - 21.10.2016

Zkouším rozjet SPOTIFY na RPI 2, addon jsem nainstaloval, login to chce spustit přes browser, default web browser v OSMC mi to nebere. co používáte vy ? Díky za info


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Sidenius - 15.11.2016

no tuším že mám jen default browser který je součástí android 4.4 (jmenuje se snad přímo prohlížeč) vím že mi naběhl. normálně jsem vyplnil login a v pohodě jelo dál).


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - PepikBerry - 16.11.2016

Zacal jsem pouzivat spotify, tak jsem take hledal. Skus se podivat na doplnek spotiMC (jestli se nepletu) ale take to chce zaplaceny ucet.
Ten ja nemam, takze jsem dale netestoval.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 15.2.2017

Spotify na rpi pouzivam. Platim si ucet. Najschodnejsie riesenie, ktore mi funguje je ako pisal PepikBerry, SpotiMC.
Nie je take pohodlne ako v PC, ale playlisty si urobim ci pridam v PC a potom spustim spotiMC,.
Niekedy to trva nez sa playlisty aktualizuju, ale inu moznost som nenasiel hoci mi poslali aj appkey. Ten v spotimc nie je potreba. Spotimc vsak treba pohladat, lebo bol vyradeny pre porusenie pravidiel...


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - ch_bdxhegz - 16.2.2017

Spotify, prémiový účet
RPi/OSMC: nefunguje na Jarvisu ani na Kryptonu - nelze ověřit účet, protože chybí www prohlížeč
ArchLinux: Krypton, funguje

Google Music
RPi/OSMC: nefunguje
ArchLinux: nefunguje. V obou případech se nainstaluje, zobrazí alba, umělce, skladby, ale v okamžiku kdy spustím přehrávání vyhodí chybu.

Rádia bez problémů fungují.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 17.2.2017

..ani s addonom  SPOTIMC? Mne na Libreelec ide len tento.
Ostatne ako pises, nie je moznost cez prehliadac.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - ch_bdxhegz - 17.2.2017

Očůrávka pro RPi s nedostupným browserem. Nainstalovat Spotify plugin v PC, propojit s účtem a potom do RPi zkopírovat soubor ~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.audio.spotify/$USER.cache

A Spotify hraje jak z praku :-)

Update: Spotify sice hraje, ale zvuk stojí celkem za prd. Na optickém výstupu jsou basy výborné, středy jakžtakž, ale výšky tak neskutečně řežou, že je to velmi nepříjemné. Pokud zvuk vyvedu analogově, je celé spektrum utopené, jako kdybych dal přes repro deku.

Posloucháno zatím jen několik oblíbených skladeb, které mám hodně naposlouchané jak na sluchátkách tak na repro. Pravda je, že mám uši jako netopýr, takže pro někoho, kdo se spokojí se 128 MP3 to asi bude přijatelné, ale pro mě je to velké zklamání.

Sestava:
RPi 3, Sony STR-DB 725 QS, AQ Labrador set 11

A právě teď udělalo OSMC bum při změně interpreta.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 02.3.2017

@ch_bdxhegz

cize vravis, ze z PC si skopirujes $USER.cache do Rpi: ~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.audio.spotify/$USER.cache
Kde v PC je  $USER.cache?
a za pomoci ktoreho pluginu to takto ide? 

Ake birate mas nastavene, ked mas zlu kvalitu zvuku?
Inak mne hra RPi3 so spotimc super. Na zvuku si sice niekedy uberiem ci pridam basy a vysky, ale kvalita je vyborna. RPi3 mam do tv cez HDMI z TV mam opticky vystup do zosilovaca. Kupil som si aj opticky vystup pre RPi, ale nefungovalo to. Potom som zistil, ze to je len pre RPi2.
zostava: Cambridge Audio Azur 540R, Repro Mission 782


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 02.3.2017

tak som sa na to teraz lepsie pozrel. Asi som to uz pochopil...
1. vo windovse musis mat tiez Kodi
2. naistalujes (vo Windowse) do Kodi Spotify plugin
3. pripojis sa cez brwser
4. skocis z win: ~/.kodi/userdata/addon_data/plugin.audio.spotify/$USER.cache do RPi3
5. spustis v RPi Spotify
Vecer testnem. Ak to pojde porovnam aj zvuk...


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 02.3.2017

@ch_bdxhegz
tak super, funguje to. Dik
zatial som tomu neprisiel na chut, ale neskor porovnam pluginy spotimc so spotify...
Zvuk je zatial horsi, ale mozno to niekde treba nastavit. Poskumam


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - seal - 03.3.2017

Chlapi, mám nainstalovaný ten plugin Spotify, přihlaš. údaje už tam byly vyplněné (asi z dřívějších pokusů). Win.10 ,poslední Kodi a poslední verze pluginu což u mě je 1.0.26. Nemůžu ty data ve win. vůbec najít ,nakonec jsem dal prohledat celý disk ,ale soubor "$USER.cache" v počítači prostě nemám. Přitom mi ten doplněk funguje(i když tedy trvá otevření každé položky v něm několik vteřin) a v nastavení accountu na webu Spotify mi zobrazuje jako povolený doplněk Kodi. Tak jak to hergot, kde to je?


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 03.3.2017

ono sa to nevola presne $USER.cache
$USER=tvoje prihlasovacie meno do Spotyfi uctu. Otvoris si moj pocitac a pojdes na disk c. najdes tam uzivatel. tam najdes tvoje windows konto. nieco taketo: C:\Users\tvoje_windows_konto\AppData\Roaming\Kodi\userdata\addon_data\plugin.audio.spotify

AppData tam neuvidis ak mas skryte priecinky. Ked sa dostanes sem: C:\Users\tvoje_windows_konto, staci len dopisat AppData a pokracujes dalej.

Snad to takto polopate staci :)

teraz pozeram, ze mas W10, snad sa struktura velmi nezmenila.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - seal - 04.3.2017

No to je právě to, já tam mám jen dvě složky a to : peripheral.joystick ; skin.estuary
plugin.audio.spotify tam vůbec není. Sad


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - ch_bdxhegz - 06.3.2017

Omlouvám se za pozdní odpověď, dlouho jsem tu nebyl. Ke kopírování profilu není potřeba žádný plugin, soubory nakopírujeme přes Sambu nebo rovnou na kartu vloženou do PC. Ano, v PC je potřeba mít nainstalované Kodi. Jak a kde jsou uložená data ve Windows nevím, neb jsem je již před mnoha lety šťastně a navždy opustil :-)

Zvuk mám propojený stejně jako ty. RPi->TV (HDMI) TV->receiver (optika). Streaming quality mám nastaveno na High.


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 08.3.2017

Tak som skusal porovnavat spotimc a spotify no ta kvalita je naozaj rozna. Nehraju rozdielene ak mate maximalnu kvalitu. Niektore skladby idu krasne, niektore treba doladit vyskami ci basami a ine nedoladis. Akoby tam boli niektore skladby orezane dole i hore Sad


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - PaPe3 - 22.6.2017

Tady je funkcni plungin na Deezer
https://github.com/kubatek94/DeezerKodi/blob/master/plugin.audio.deezer/plugin.audio.deezer-0.0.2.zip, ale hraje pouze 30sec


RE: spotify, deezer + sk,cz radia - Kiker - 28.7.2017

(22.6.2017, 16:44)PaPe3 Napsal(a): ... ale hraje pouze 30sec
skoro som sa udusil kavou...

tu je funkcny Sosac: ....
, ale hrje iba minutu 
3 3 3 3 3 3 3