XBMC-Kodi.cz
Links iptv cz sk - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+---- Fórum: IPTV streamy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-iptv-streamy)
+---- Téma: Links iptv cz sk (/prispevek-links-iptv-cz-sk)

Stran: 1 2 3 4


Links iptv cz sk - Fendder - 02.1.2018

Prosim vas ma tu niekto nove playlisty cz sk?



Jsem uživatel používající HTC Desire 310 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.

[quote='Fendder' pid='36559' dateline='1514923587']
Prosim vas ma tu niekto nove playlisty cz sk?



Jsem uživatel používající HTC Desire 310 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Links iptv cz sk - trojanhorse - 03.1.2018

POMOOOOOOOC!!!!! Jasne, kazdy, co ma funkcne playlisty, sa hned s Tebou a verejne o ne podeli!!!


RE: Links iptv cz sk - just4fun14 - 03.1.2018

Ja keď tu vidím tie odpovede na otázky...
Buď sa každý hrá na dôležitého a aj tak neprispeje svojou odpoveďou, alebo je tu každý zbytočné múdry.


RE: Links iptv cz sk - kraftwerk007 - 03.1.2018

Aha....
Tak ty jako první budeš rozdávat linky na IPTV,které jsi si sám pracně našel a zprovoznil.
Tak čekáme.


RE: Links iptv cz sk - just4fun14 - 03.1.2018

Pre boha, ja nič rozdávať nejdem.
Vy tu nedokážete normálne komunikovať. Hneď prvá odpoveď na otázku je taká, že človeka prejde chuť sa pýtať znova.
Tu nejde o to, že nedostanem odpoveď na to čo sa pýtam, ale o prístup.
Ty v tom tiež moc nevynikáš.


RE: Links iptv cz sk - kraftwerk007 - 03.1.2018

Kolik ti je,že to nedokážeš pochopit?????
Když se někdo zeptá na toto téma,tak jakou asi může dostat odpověď?
Myslíš,že tazatele uspokojí odpověď NE?
Smutné je spíš to,že se někdo vůbec zeptá......


RE: Links iptv cz sk - predator.1 - 03.1.2018

just4fun14: nemáš zač


RE: Links iptv cz sk - just4fun14 - 03.1.2018

Predator.1 dik za vyčerpávajúcu odpoveď.
Btw nežijeme na SK už dosť rokov a žiadne playlisty nezháňam. Viem si to nájsť aj sám pomocou google.
Reagoval som iba na prístup v diskusiách.

"Nežijem"


RE: Links iptv cz sk - meda - 03.1.2018

@Fendder -Prostě a jednoduše - zveřejnit nové playlisty téměř okamžitě změní tyto nové na staré a nepotřebné, protože nefunkční díky přetížení streamů.
Proto nikdo uvažující je nebude zveřejňovat. Nejlépe obejít se bez nich.


RE: Links iptv cz sk - trojanhorse - 03.1.2018

@just4fun14: Keďže si reagoval primárne na moju odpoveď, nedá mi to, aby som aj ja na to nereagoval. Takýchto dotazov na linky je tu veľmi veľa. Ale ospravedlňuje Ťa, že si tu čerstvo registrovaný. Jednoducho, toto nie je fórum, kde sa zverejňujú linky. Nikto (a ani ja) sa tu nerobí dôležitý a už vôbec sa nerobím zbytočne múdry. Ak sem niekto dá bezhlavo takýto dotaz, tak nemôže predsa očakávať normálnu odpoveď. Pred pridaním otázky sa snažím využiť magické tlačítko "hledat".


RE: Links iptv cz sk - mhada - 03.1.2018

v česku je toho ještě víc, například sledovanitv.cz, SD i HD kvalita, velke množství CZ i SK TV, mají sice token ale dá se zlomit :) dokonce vysílají i televize, na které nemají práva: D Markíza, Dajto, Doma v CZ


RE: Links iptv cz sk - Fendder - 03.1.2018

(03.1.2018, 17:19)trojanhorse Napsal(a): @just4fun14: Keďže si reagoval primárne na moju odpoveď, nedá mi to, aby som aj ja na to nereagoval. Takýchto dotazov na linky je tu veľmi veľa. Ale ospravedlňuje Ťa, že si tu čerstvo registrovaný. Jednoducho, toto nie je fórum, kde sa zverejňujú linky. Nikto (a ani ja) sa tu nerobí dôležitý a už vôbec sa nerobím zbytočne múdry. Ak sem niekto dá bezhlavo takýto dotaz, tak nemôže predsa očakávať normálnu odpoveď. Pred pridaním otázky sa snažím využiť magické tlačítko "hledat".
Ak to vies ako a kde tak potom porat ako aby som vas tym neotravoval: ci co teras musim cakat kym tu nebudem 10 rokou a vtedy pomozrte???

Jsem uživatel používající HTC Desire 310 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.

(03.1.2018, 10:54)trojanhorse Napsal(a): POMOOOOOOOC!!!!! Jasne, kazdy, co ma funkcne playlisty, sa hned s Tebou a verejne o ne podeli!!!
Nechaj si ich a but spokojny

Jsem uživatel používající HTC Desire 310 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Links iptv cz sk - trojanhorse - 03.1.2018

@Fendder: Poratím Ti, aby si nemusel čakať 10 rokou. Oficiálne za mesačný poplatok máš napr. sledovanietv.sk. Ak chceš zadarmo, hľadaj sám. Tu Ti nikto ani po 10 rokoch nikto nedá linky. Neoficiálne máš napríklad cardshare.cc, ktoré je tiež za mesačný poplatok. A ak  máš google a vieš s ním základy, ostatné si nájdeš sám. 

A k druhej časti Tvojej odpovede napíšem iba: nechám si ich, butem spokojný  1


RE: Links iptv cz sk - Fendder - 03.1.2018

(03.1.2018, 19:28)trojanhorse Napsal(a): @Fendder: Poratím Ti, aby si nemusel čakať 10 rokou. Oficiálne za mesačný poplatok máš napr. sledovanietv.sk. Ak chceš zadarmo, hľadaj sám. Tu Ti nikto ani po 10 rokoch nikto nedá linky. Neoficiálne máš napríklad cardshare.cc, ktoré je tiež za mesačný poplatok. A ak  máš google a vieš s ním základy, ostatné si nájdeš sám. 

A k druhej časti Tvojej odpovede napíšem iba: nechám si ich, butem spokojný  1
Ako nesu vsetci stejny ako ty ale nasli sa aj rozumny a pozeram aj zadara ale ak chces tak ti poslem

Jsem uživatel používající HTC Desire 310 , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Links iptv cz sk - trojanhorse - 03.1.2018

Ďakujem, neprosím, mám. Som rád, že Ti pomohli.


RE: Links iptv cz sk - adko1231 - 11.1.2018

Ma tu nekgdo tv cz sk ja sem us prosel asi vsechno a nic co by fungovalo sem nenasel


RE: Links iptv cz sk - mobilemanic - 11.1.2018

adko1231: já kupuji zapnitv na hd kanály, sledovanitv na sd kanály a jsem spokojený :)


RE: Links iptv cz sk - otava5 - 11.1.2018

mobilemanic: jaké jsou dat.toky u HDeček?
Zkoušel jsem z free účtu na zkoušku vytáhnout Kuki stream ČT1HD - mají tam tokeny ale fakt pěkný tok na OTT službu...


RE: Links iptv cz sk - mobilemanic - 11.1.2018

otava5: okolo 4Mbit, na tu českou bídu nic moc, ale na 40" TV jakž takž koukatelné... furt lepší než to co lítá v SD na anténě...

Ale teď jsem objevil problém, limit je tři spojení na účet - běží mi tři nahrávky a mam útrum, čtvrtej program nepustim Undecided U toho sledovaniTV se mi tohle neprojevilo, ale zase tam se k HD v nějaké rozumné playlistové podobě nedostanu :/

//EDIT: To Kuki má na ČT Sportu 11 Mbit, tedy vlastně nativní stream jaký jim lítá v domácím Netboxu, přímo s hlavičkou od ČT (takže to asi takhle dostávají)... Což je super. Musím projít nabídku Kuki a případně přejdu k nim :-)


RE: Links iptv cz sk - falko - 26.1.2018

zdravim vietemi niekto poslat funkčný playlist na IPTV_CZ_SK_Kodi  format M3U  dakujem