XBMC-Kodi.cz
duplicity v knihovně sosáč - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+---- Fórum: Sosáč (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-sosac)
+---- Téma: duplicity v knihovně sosáč (/prispevek-duplicity-v-knihovne-sosac)duplicity v knihovně sosáč - Tolar1 - 16.2.2018

Zdravím, 

mám další problém, koukal jsem že se tu už něco podobného řešilo, a to duplicitní epizody v knihovně seriálů. V tom vlákně se ale řešilo slučování seriálů ze sosáče a z Nasu dohromady do jednoho seriálu (v případě stejného seriálu). což není můj případ.

Problém mám s tím, že na jednom PC jsem si vybral 20 seriálů ze sosáče, stáhl .strm soubory, oscrapoval přes serialzone a ručně je v knihovně přejmenoval (na začátek názvu seriálu jsem připsal [S] jako Sosáč, jelikož některé ze seriálů mám i na disku, tak aby se mi nemíchaly dohromady, viz již zmíněné téma vlákna). Následně jsem je přes správu knihovny vyexportoval jako jednotlivé soubory (.strm, .nfo + postery atd..). Tyto složky jsem následně dal do hlavního Kodi na RPi a nastavil u tohoto zdroje "local info only". 

Seriály se v pořádku nahrají do Kodi a vše šlape jak má. Jakmile ale znovu aktualizuji knihovnu abych přidal nové filmy nebo seriály z NASu, Sítě nebo z externího disku, všechny epizody které mám v tomto zdroji s "local info only" se mi zdvojnásobí.
U obou duplicit je stejný popis, odkazují na stejný soubor a ukazují stejný watched status. Odstranit je mohu jen odstraněním jednotlivých epizod postupně, což je už v případě jednoho seriálu nemyslitelné a nebo odstraněním zdroje a jeho novým vytvořením. Jenže jakmile dojde k aktualizaci, kterou potřebuji dělat pravidelně a celkem často, seriály v této cestě se mi opět zduplikují.

setkal se s tím někdo? neví někdo co s tím? na kodi Jarvis se mi to nedělo, až teď na kryptonu.

Jedu na RPi2, Libreelec 8.2.3 (poslední verze)
Díky


RE: duplicity v knihovně sosáč - Tolar1 - 19.2.2018

tak jsem na to přišel.
zdroj filmů byl nastaven na /media/hdd/filmy/na vlasku/na vlasku.strm a duplicitní byl /var/media/hdd/filmy/na vlasku/na vlasku.strm
Obojí vede na stejné místo, ale pokud jsem mapoval filmy a seriály rovnou přes /media/ tak se to zduplikovalo. Zajímavé, u Jarvisu jsem s tím problém neměl.