XBMC-Kodi.cz
Playlist O2TV.CZ addon - verze od Pavuucek - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: Playlist O2TV.CZ addon - verze od Pavuucek (/prispevek-playlist-o2tv-cz-addon-verze-od-pavuucek)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - piwakcz - 16.3.2019

Dobrá práce!!!

//odzkoušeno na libreelec 9.01,kodi 18.1,rpi 3+


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Martor - 16.3.2019

@Client, fakt smekám! Perfektní práce! Po provedení změn plně funkční, moc Ti děkuji, někdy musíme pokecat, musís dát vědět jak čaruješ ;) Ještě jednou moc díky, užívej víkendu a zase někdy čaf ;)


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - veleslavin - 16.3.2019

mě to v playlist v O2TV.CZ addon nějak nejde.

_COMMON_HEADERS = { "X-NanguTv-App-Version" : "Android#1.2.9",
                    "X-NanguTv-Device-Name" : "Nexus 7",
                    "User-Agent" : "Dalvik/2.1.0 (Linux; U; Android 5.1.1; Nexus 7 Build/LMY47V)",
                    "Accept-Encoding": "gzip",
                    "Connection" : "Keep-Alive" }

mělo by to bejt takhle? Nebo mám něco špatně? Mám verzi 0.0.5


Edit: Tak zpět,editoval jsem soubor na jiným stroji než mi běží TVH. Teď už to běží to je ta moje horlivost.
@Client díky za rychlou opravu kdo umí ten umí a vlastně i díky všem co se tady dělí o zkušenosti.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Client - 16.3.2019

@veleslavin Já bych řekl, že to máš dobře.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - veleslavin - 16.3.2019

@Client vysvětlení v dovětku výše...díky


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - bejvalo - 16.3.2019

chlapi kde to prosím zedituju? jsem v tomhle lamicka. muj skill konci u instalace pluginu :) díky


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - reneone - 16.3.2019

opet smekam,diiiky


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Client - 16.3.2019

@Martor Hele, já jsem v tom docela nevině, moc mi programování nejde. Jen mi bylo líto těch lidí, co mají O2TV jako hlavní zdroj přijmu TV. Mně osobně to jinak tolik nebolí, já si na O2TV kupuji pouze sportovní kanály, jinak přijímám DVB-T. Tak jsem si nainstaloval na telefon aplikaci Pocket Capture a aplikaci O2TV a na výletě v hospodě jsem se na to mrknul. Nevím proč, ale tu X-Nangu jsme si pamatoval, takže mě tam to X-NanguTv ťuklo hned do očí.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Liuni - 16.3.2019

Prosím mohl by někdo uploadnou upravený soubor. Upravil jsem ho dle návodu, ale nějak nechce fungovat


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - susenka009 - 16.3.2019

(16.3.2019, 21:27)Liuni Napsal(a): Prosím mohl by někdo uploadnou upravený soubor. Upravil jsem ho dle návodu, ale nějak nechce fungovat

Jsem na tom stejně. Používám rpi3, ale soubor upraven v zipu na win7, doplněk nahrán do kodi a.. prostě nic..


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - rici - 16.3.2019

Potvrzuji funkčnost. Ještě že někdo ví co a kde hledat. Pro ty co to neumí přepsat jako já. Až na podruhé?.
Připojuji upravený zip.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Client - 16.3.2019

@rici Hezký pokus, jenže tady to není video plugin, ale playlist. Děláte v tom ještě větší bordel, než v tom je.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - veleslavin - 16.3.2019

Tady je upravenej soubor stačí nahradit původni.
https://webshare.cz/file/3Zl24h6zuo/o2tvgo-py


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - rici - 16.3.2019

Omlouvám se.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - joehunter - 17.3.2019

Opravoval jsem v noťasu na Win7. Pokud ručně opravím na "X-NanguTv-App-Version" a "X-NanguTv-Device-Name", tak je to OK. Při nahrzení celého souboru z https://webshare.cz/file/3Zl24h6zuo/o2tvgo-py  mi to nahlásí chybu "chyba O2TV Go".
Bezradný jsem s Raspberry Pi 3 s Kodi, kde nevím kde a jak soubor najít a opravit. Neporadil by někdo? Díky.


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - susenka009 - 17.3.2019

Vše funguje, paráda! Děkuji!
Pro ostatní, co tápou, jedná se o úpravu souboru  o2tvgo.py ve službě playlistu na první stránce topicu - Playlist O2TV od JiRo a spol.
házím sem balík s upraveným souborem, funguje skvěle, jen RPi jsem musel po nahrání restartovat


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - arx - 17.3.2019

(17.3.2019, 8:25)joehunter Napsal(a): Opravoval jsem v noťasu na Win7. Pokud ručně opravím na "X-NanguTv-App-Version" a "X-NanguTv-Device-Name", tak je to OK. Při nahrzení celého souboru z https://webshare.cz/file/3Zl24h6zuo/o2tvgo-py  mi to nahlásí chybu "chyba O2TV Go".
Bezradný jsem s Raspberry Pi 3 s Kodi, kde nevím kde a jak soubor najít a opravit. Neporadil by někdo? Díky.

podle toho jak se na rpi pripojujes, pokud pres ssh tak soubor upravis:

nano /storage/.kodi/addons/plugin.video.o2tvgo/o2tvgo.py
pote ulozit Ctrl+X (potvrdit Y)

pokud jdes na rpi pres scp (resp. winscp), tak by ses mel po prihlaseni na rpi dostat rovnou do rootu filesystemu, kde uvidis slozku /storage pres kterou se proklikas dal cestou uvedenou vyse az k souboru o2tvgo.py, soubor si pretahni do win, uprav a nakopiruj zpet

ve vsech pripadech doporucuji udelat pred upravou zalohuju o2tvgo.py

//plati pro LibreELEC


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - joehunter - 17.3.2019

(17.3.2019, 8:59)arx Napsal(a):
(17.3.2019, 8:25)joehunter Napsal(a): Opravoval jsem v noťasu na Win7. Pokud ručně opravím na "X-NanguTv-App-Version" a "X-NanguTv-Device-Name", tak je to OK. Při nahrzení celého souboru z https://webshare.cz/file/3Zl24h6zuo/o2tvgo-py  mi to nahlásí chybu "chyba O2TV Go".
Bezradný jsem s Raspberry Pi 3 s Kodi, kde nevím kde a jak soubor najít a opravit. Neporadil by někdo? Díky.

podle toho jak se na rpi pripojujes, pokud pres ssh tak soubor upravis:

nano /storage/.kodi/addons/plugin.video.o2tvgo/o2tvgo.py
pote ulozit Ctrl+X (potvrdit Y)

pokud jdes na rpi pres scp (resp. winscp), tak by ses mel po prihlaseni na rpi dostat rovnou do rootu filesystemu, kde uvidis slozku /storage pres kterou se proklikas dal cestou uvedenou vyse az k souboru o2tvgo.py, soubor si pretahni do win, uprav a nakopiruj zpet

ve vsech pripadech doporucuji udelat pred upravou zalohuju o2tvgo.py

//plati pro LibreELEC

To asi nedám, tak daleko jsem se nedostal. Nešlo by to přímo přes načtení SD karty do PC?


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - pavuucek - 17.3.2019

To si takhle přijedete domů po týdnu, pustíte bednu a ono nic... Tak zjišťujete co se děje a koukáte, že už je i oprava. 

Panstvo, smekám a děkuju moc!

A kdyby mi někdo napsal na github, tak bych věděl i dřív, že soudruzi v O2 zas něco doku*****.

Takže, budiž nová verze:


RE: Playlist O2TV.CZ addon - vývoj a podpora zde ukončena - Liuni - 17.3.2019

Díky již funkční