XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - hoss - 27.4.2017

PetrM: Při přidání zdroje- seriály- se mi mezi ostatními scrapery nenačte, u filmu ano. 9
Nainstalována poslední verze ČSFD scraperu v  Kodi 17.1  4


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 27.4.2017

No to je vážně záhada, že se ti scraper pro filmy nenačte u seriálů, to je bordel.  2 4


RE: Scraper ČSFD.cz - hoss - 27.4.2017

Zřejmě je určen jen pro filmy,no o bordelu píšou spíš v bulváru... 4
vhodná varianta : Movie scraper BBaron,ČSFD.cz,
IMDB.com (filmy) a TVDB.com (serialy)


RE: Scraper ČSFD.cz - jindrous - 27.4.2017

A to načte automaticky jako podle toho jaké filmy mám v hard disku? Nebo to načte celou databázi a pak přiřazuje? Má ten název filmu být v angličtině nebo v češtině? Jak nastavit u zdroje že obsahuje filmy ? Díky moc.

Zatím se mi zobrazuje jen náhled obrázku z filmu asi z videa - není to obal, jinak nic...


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 27.4.2017

@hoss
Aha, tys to myslel vážně, já myslel, že si děláš srandu.  4
Tak o scraperu na IMDB.com nevim, nemyslel jsi TMDB? Ten je prý použitelný i na serialy, ale nemám vyzkouseno. Jinak na seriály je ještě použitelný scraper SerialZone.cz


RE: Scraper ČSFD.cz - hoss - 27.4.2017

Sorry za překlep, patří tam samozřejmě TMDB... 4
Na seriály jde použít obojí,tzn jak TMDB, tak TVDB...


RE: Scraper ČSFD.cz - jindrous - 27.4.2017

Když chci vybrat zdroj, tak mi to nenabízí HDD ale vždy něco ze sítě.
Prostě chci zadat složku na HDD kde mám filmy, tan HDD mám napojen na USB.
A nemohu najít možnost, jak to udělat, děkuji moc.
Jak smažu co nechci (když jsem vytvořil něco špatně) v videa - soubory ?

(22.1.2017, 16:43)Petrvald Napsal(a): Špatně rozpoznané filmy odstraň z knihovny: Filmy → Spravovat → Odstranit z knihovny , poté jdi do složky s filmy, z kontextového menu vyber položku Informace o filmu a vyber film z nabídky.
Nevím jak máš pojmenováno, ale pro přesné rozpoznání je vhodoné mít za názvem filmu i rok, více zde : http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-scraper-jak-zvysit-uspesnost-pridani-video-polozek-do-knihovny


Filmy → Spravovat → Odstranit z knihovny , poté jdi do složky s filmy, z kontextového menu vyber položku Informace o filmu a vyber film z nabídky.

toto mi Kodi vůbec nenabízí ..


RE: Scraper ČSFD.cz - Bartyx - 27.4.2017

Klikneš pravým tlačítkem (nebo C, nebo nějaké kontextové tlačítko, podle systému) na ten konkrétní film v seznamu filmů, skoro dole je "Spravovat..." a tam máš možnost Odstranit z knihovny. Nicméně je dobré vymazat tu složku fyzicky i ze složky knihovny a v případě seriálu (Sosáč, nebo StreamCinema) i zrušit odběr z doplňku, jinak se při kontrole nového obsahu zase vrátí.


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 27.4.2017

@jindrous
Ono jsi se s námi dosud nepodělil o to, na čem to Kodi provozuješ, to se pak těžko radí. Pokud jde o ten HDD může to být problém slabého napajeni, řešilo se to například zde - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-externi-disk
Ad odstranění zdroje, přes kontextové menu na konkrétní složce dáš Odebrat zdroj.
Jinak opakuji, používej hledání, vše je tu už několikrát řešeno.


RE: Scraper ČSFD.cz - H8me - 27.4.2017

vsiml jsem si, ze mi nove pridane filmy do knihovny, co projede scrapper CSFD zobrazi Kodi jako jiz zhlednute ... cim to muze byt? ma nekdo stejny problem?


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 27.4.2017

zhlédnuté, a vím, že už se to tu někde řešilo, ale nevzpomínám si, čím to bylo.


RE: Scraper ČSFD.cz - H8me - 28.4.2017

jej, hrubka, sorry. Zkus si prosim vzpomenou, at hledam, jak hledam, tak jsem nic nenasel Sad


RE: Scraper ČSFD.cz - jindrous - 28.4.2017

Ahojky ukazuje Vám doplňěk youtube historii ? Mě se vůbec historie neukazuje,díky


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 28.4.2017

@H8me
Vždyť už jsi se na to ptal sám - http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-po-pridani-filmu-do-knihovny-se-objevi-jako-shlednuty  Icon_rolleyes
Evidentně jsi tedy příčinu neodhalil.  4
Neporadím ti nic jiného, než tehdy, tedy vyzkoušet jiný scraper, aby bylo potvrzeno/vyvráceno, že jde o chybu scraperu, a ne nějakého nastavení Kodi
@jindrous
Jakou youtube historii ???


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 28.4.2017

Historie v YT pluginu nefunguje, je to jeho vlastnost ... lze si ale pomoci (vše je v tomto návodu):

→ Release - YouTube Plug-in Thread


RE: Scraper ČSFD.cz - H8me - 29.4.2017

PetrM: prisel jsem na to, ze to asi dela scrapper CSFD, protoze filmy vyhledany alternativnim scrapperem jsou ok a serialy, ktere vyhledavam taky pres jiny scrapper jsou taky v pohode. Proto se ptam primo tady ve vlaknu.


RE: Scraper ČSFD.cz - JiRo - 29.4.2017

@H8me A máš to ověřeno u stejných filmů? tzn. že je otaguješ jedním scraperem a pak ty samé scraperem Csfd? Další dotaz by se týkal toho, zda jsi již někdy před tím neměl ty tituly v knihovně, a pak je nevyřadil, a zda při tom ještě nepoužíváš trakt addon. Ten by ti tam ten atribut zhlédnutí mohl taky přenést. Buď z nějaké předchozí verze knihovny nebo dokonce z nějakého jiného media centra, pokud jsi ho někdy používal a měl ho propojený s trakt účtem  Já si takto přenesl do Kodi atributy z MediaPortal. Vědomě samozřejmě...

BTW Pokud se ti mé dotazy zdají divné, tak je to je proto, že stejně divné je chování scraperu csfd, které popisuješ. Právě jsem instaloval nové kodi, kde si majitel přál csfd scraper a tagoval jsem databázi asi 500 filmů a v pohodě. Já sám používám csfd také, sice pouze na část knihovny, ale nikdy se mi tvůj problém neobjevil. Ani jsi nenapsal, jakou verzi scraperu používáš.


RE: Scraper ČSFD.cz - H8me - 02.5.2017

JiRo: ahoj, no takhle jsem to neoveroval, ale visml jsem si toho tak, ze u tech filmu, ktere fungovali byly anglicke popisky, tzn, ze je projel jiny scrapper nez CSFD. Mam nastavene v CSFD ceske popisky filmu. Nicmene funarty a plakaty stahuju vzdy z cizich, protoze mi prijde, ze tam maji lepsi kvalitu. Co se tyce toho, jestli jsem ty filmy nemel nekdy v knihovne, tak urcite ne. Stahuju pouze filmy, co jsem nevidel a krom toho pouzivam aktivne Kodi na mem HTPC teprve od ledna. Pouzivam posledni verzi scrapperu odtud a Kodi 17.1 na Win10.


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 02.5.2017

No nevím, vzhledem k tomu, že nikdo jiný uvedený problém nehlásil, viděl bych to na problém nějakého tvého nastavení, nebo kombinace doplňků apod. Tou poslední verzí scraperu myslíš doufám 3.4g? Ten trakt.tv jsi nikdy nepoužíval? Skin máš default Estuary? Jaké používáš další doplňky?


RE: Scraper ČSFD.cz - BBaron - 03.5.2017

Citace:Nicmene funarty a plakaty stahuju vzdy z cizich
@H8me: toto je nejake divne. Skus pouzit moj scraper, ktory je v repozitari CZ & SK. Popisky/nazvy su z CSFD, ale postery a fanarty su z tmdb.