XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper - ČSFD.cz - S474N - 23.2.2016

Scraper popisuje filmy (stahuje informace - popisky, obrakzy,..) a nic nestreamuje 4


RE: Scraper - ČSFD.cz - dancyber - 23.2.2016

Ja pouzivam Universal scraper s nastavenim na TMDB, pretoze ked to dam cez CSFD scraper, netaha mi Extra fanarty (Logo, CDArt, CleanArt).


RE: Scraper - ČSFD.cz - hmakabula - 26.2.2016

Ahoj
Zkoušel jsem scrraper : metadata.csfd.cz.3.4b a metadata.csfd.cz-3.3a pokaždé to skončí hláškou :nejsou splněny závislosti kontaktujte prosím autora doplňku
Předem dík za rady

Edit :Vyřešeno ,nainstaloval jsem nejnovější verzi Kodi a vše v pořádku.


RE: Scraper - ČSFD.cz - TheOne - 29.2.2016

Nazdar, ma tu niekto Prismcube? Funguje vam na nom TMDB scraper? Lebo mne nie.... Verziu mam 3.8.3 a neviem najst novsiu. Na PC mam Kodi 16 a v nom je verzia 3.9.0.

Dik za pomoc


RE: Scraper - ČSFD.cz - marecek65 - 02.3.2016

kodiman Napsal(a):A kolik filmu mas v te slozce, kterou tagujes? Je to znama chyba pluginu Sosac, ze stahne plus minus prave tolik filmu, co mas otagovane...

edit: v příloze všechny filmy ze Sosáče k dnešnímu dni

kodiman: tiez mi stiahlo len 169 filmov, prosim ta, ako pouzijem ten zip. co si tu pripojil, aby mi stahlo celu databazu sosaca? Som v tomto neznaly.

Dik


RE: Scraper - ČSFD.cz - kawasaki165 - 02.3.2016

V kodi Videa-soubory-přidat nastav cestu k souborům,které si zde stáhnul,nastav scrapper-ok


[rozděleno] Scraper - co je a k čemu slouží - libiklibik - 16.3.2016

Hloupá otázka začátečníka. Kam nahrát stažený soubor?


RE: Scraper - co je a k čemu slouží - S474N - 16.3.2016

Jaky stazeny soubor? Co se snazis uelat a cim?


RE: Scraper - co je a k čemu slouží - libiklibik - 16.3.2016

Stáhl jsem si metadata.csfd.cz-3.3a.zip a chtěl bych mít informace z databáze


RE: Scraper - co je a k čemu slouží - PepikBerry - 16.3.2016

Nastaveni, doplnky, instalovat doplnek ze *zip adresare, najdes si doplnek (pokud jsi si ho ulozil na flash, tak hledej tam, pokud jsi si ho ulozil v maline, tak nekde v download), kliknes na nej a zacne se instalovat doplnek.

Snad jsem to napsal spravne (po pameti), nesedim u maliny.


RE: Scraper - co je a k čemu slouží - libiklibik - 16.3.2016

PepikBerry: Díky


RE: Scraper - co je a k čemu slouží - ros - 16.3.2016

libiklibik : necituj předchozí příspěvek při odpovědi - dostaneš asi za to upozornění od admina

použij raději tlačítko "Nová odpověď" a na úvod napiš, komu to je - jako jsem to udělal já teď tobě


RE: Scraper ČSFD.cz - PepikBerry - 16.3.2016

libiklibik: nemas zac, kazdy jednou zacina s malinou a kodi. A i ja jsem rad, kdyz mi nekdo poradi, to co nevim :)


RE: Scraper ČSFD.cz - angelonzv - 17.3.2016

Prosim preco mi nejde v CSFD rolovat obsah?
Dakujem zs radu.


RE: Scraper ČSFD.cz - PepikBerry - 18.3.2016

Jak to myslis, rolovat obsah?


RE: Scraper - ČSFD.cz - Maxstanda - 29.3.2016

(23.2.2016, 15:19)redbin Napsal(a): Jak nastavit CSFD scraper pro streamování filmů z befun a sosac? Jde to vůbec? Děkuji.

Taky by mě to zajímalo, jde to vůbec?


RE: Scraper ČSFD.cz - ros - 29.3.2016

Maxstanda : už to bylo někde na fóru vysvětleno - scrapery nic nestreamují, nýbrž popisují filmy, které máš uložené v knihovně - doplňují informace o filmu, fanarty,postery atd. Základ je, abys měl v knihovně databázi filmů, tedy strm soubory (streamy), potom na ně pustíš scraper ať ČSFD nebo jiný.


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 30.3.2016

@redbin, Maxstanda a další, trocha osvěty nikomu neuškodila (lze studovat i přes Google překladač)  4  → Scrapers


RE: Scraper ČSFD.cz - myrosk - 31.3.2016

Zdravim chcel by som sa len spýtať. Keď použijem csfd scraper na sosáč s akým objemom dát treba asi rátať? Ďakujem


RE: Scraper ČSFD.cz - RenEdi - 31.3.2016

jestli se nepletu
tak těch šílených 10 tis fimů a tisíc seriálů bylo včetně strímů a obrázků ca 6 GB

pohledej tady ve vláknu Sosáč - databáze filmů a seriálů pro Kodi
najdeš zipy jen streamů, daš stáhnout a dovíš se kolikpak tak asi přibližně, skoro přesně 1