XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - xardas77 - 15.11.2019

moodycz dik, mozem sa ist venovat niecomu inemu :)


RE: Scraper ČSFD.cz - jaracimrman - 16.11.2019

Taky mi film najde ale zustava viset.


RE: Scraper ČSFD.cz - jaracimrman - 16.11.2019

Tak uz mi to jede, nevim jestli je to tim ze jsem nainstaloval novy repo a z toho aktualizoval (predtim jsem dal rovnou zip z githubu), kazdopadne funkcni.


RE: Scraper ČSFD.cz - xardas77 - 16.11.2019

jaracimrman: Dik, tak som to tiez nainstaloval z repozitaru, mal som predtym stary (ale ukazovalo v nom CSFD 3.12) a uz mi to tiez funguje,
dakujem


RE: Scraper ČSFD.cz - rhladky - 16.11.2019

Ahoj, tak mne se to bohuzel nedari (na Philips Android TV, ale to by snad melo byt jedno ...). Nejdriv jsem zkusil instalovat ze ZIPu stazeneho z gitu, pak pres repositar Kodi CZ & SK Doplnky 1.0.2 ... Ukazuje mi to, ze ma instalovanou verzi 3.12, ale chovani porad stejne. Film to najde na disku, ukaze nazev z CSFD a pak uz se jen toci kolecko vyhledavani .... delam neco blbe?


RE: Scraper ČSFD.cz - xardas77 - 16.11.2019

rhladky - to je prave ten zasaraly, cez ktory to neslo ani mne /aj ked je tam 3.12)...
vyskusaj cez tento: https://repo.xbmc-kodi.cz/


RE: Scraper ČSFD.cz - rhladky - 17.11.2019

Diky. Potvrzuji, ze s novym repo to slape jako vino.


RE: Scraper ČSFD.cz - hrubak - 19.11.2019

Zdravím, mám tu podivný problém po updatu na csfd scrapper 3.12. Proběhl normálně automatický update na verzi 3.12 z repozitáře a všechno šlapalo až do chvíle kdy jsem zjistil, že v "nově přidaných" se neobjeví "nově přidané" filmy. Neobjeví se dokonce ani v knihovně, ovšem pokud je vyhledám přes chorus web ui (popř KORE appku na telefonu) , objeví se i s nascrapovanými informacemi a můžu film přehrát v kodi. Může toto nějakým způsobem zavinit scrapper či nějaké nastaveni knihovny, které by skrylo filmy ?

Předem děkuji za odpověď.


RE: Scraper ČSFD.cz - hrubak - 22.11.2019

Tak už je to ok, přeinstaloval jsem csfd scrapper 3.13 a celou knihovnu přeindexoval.

Všechno šlape :)


RE: Scraper ČSFD.cz - Smolinko - 24.11.2019

no ja mam verziu 3.13 a niektore jednoduche filmy mi nedokaze najst a stale sa toci a toci... az sa prestane a nic, normalne ich musim odstranit z adresara aby ich pri indexovani preskocil, nechapem preco v starsej verzii bezproblemov...


RE: Scraper ČSFD.cz - Smolinko - 25.11.2019

Ani jednoduché Spievankovo neotaguje, len sa točí a točí...


RE: Scraper ČSFD.cz - BBaron - 25.11.2019

@Smolinko: trba nainstalovat repozitar xbmc-kodi a z neho stiahnut najnovsiu verziu scrapera, ten by ti mal ist


RE: Scraper ČSFD.cz - Smolinko - 25.11.2019

Mam presne podľa návodu


RE: Scraper ČSFD.cz - smsoft - 26.11.2019

Mě pomohla výměna řádku 141 v csfdcz.xml
z: <GetCSFDDetails clearbuffers="no" dest="8">
na : <GetCSFDDetails dest="8">


RE: Scraper ČSFD.cz - Mirysek - 26.11.2019

smsoft: používám LibreElec 9.20 na Raspberry Pi4 B a tohle konečně vyřešilo problém se zaseknutým načítáním filmů...  Díky moc a doufám, že autor to přidá do budoucí verze. Dík.

edit: Na PC mi to najde skoro všechny filmy co mam na NASu ale přes LibreElec pomocí RPi 4 je u cca 15-20% filmu nesprávně (jiný film atp.) označen. Nevíte v čem je problém. Jedná se o stejné filmy.   10


RE: Scraper ČSFD.cz - Hydro - 30.11.2019

(26.11.2019, 14:11)smsoft Napsal(a): Mě pomohla  výměna řádku 141 v  csfdcz.xml
z:      <GetCSFDDetails clearbuffers="no" dest="8">
na :  <GetCSFDDetails dest="8">

Ďakujem za tip, pomohlo mi to tiež. :)


RE: Scraper ČSFD.cz - Smolinko - 05.12.2019

uprava riadku 141 pomohla, vdaka


RE: Scraper ČSFD.cz - n.u.r.v. - 17.12.2019

Ahoj, po té co mi přestal fungovat bbaron (v 1.2) a nešel odinstalovat abych aktualizoval na 1.7, tak jsem reinstaloval celé kodi a nainstaloval ČSFD z repository.xbmc-kodi.cz-1.0.1.

Problém je, že teď se mi nechce aktualizovat knihovna filmů - rovnou se spustí aktualizace knihovny seriálů. Netušíte proč? V logu jsem žádnou chybu nenašel.

Úložiště mám na NASu a DB mám v MySQL taky na nasu.

Díky za pomoc.

EDIT: Už to funguje - neměl jsem nastaveno u zdroje typ obsahu...


RE: Scraper ČSFD.cz - petrwog - 27.12.2019

Ve verzi 3.13 je chyba. Pokud neexistuje na stránce filmu CSFD odkaz na IMDB, tak se scraper zacyklí.

Výše uvedená úprava řádku 141 v csfdcz.xml problém částečně řeší. Scraper se nezacyklí, ale ani se nedoplní herecké obsazení (protože ho bere z IMDB).


RE: Scraper ČSFD.cz - hrubak - 30.12.2019

Zdravím, mám divný problém, kdy se mi filmy samostatně nepřidají do knihovny při aktualizaci, ale při manuálním přidání vše funguje mohlo by se jednat o výše uvedené "zacyklení" scrapperu? Do minulého pátku problém nebyl. Výše uvedenou úpravu řádku 141 jsem zatím nedělal. Dalo by se toto nějak řešit úpravou scrapperu v repozitáři ?

Předem díky :)