XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - mbocek - 04.1.2020

Pro ty, co hledali výše zmíněné xml jako já - najdete ho, aspoň v LibreELEC, v /storage/.kodi/addons/metadata.csfd.cz/csfdcz.xml.


RE: Scraper ČSFD.cz - Lbr76 - 15.1.2020

(27.12.2019, 22:46)petrwog Napsal(a): Ve verzi 3.13 je chyba. Pokud neexistuje na stránce filmu CSFD odkaz na IMDB, tak se scraper zacyklí.

Výše uvedená úprava řádku 141 v csfdcz.xml problém částečně řeší. Scraper se nezacyklí, ale ani se nedoplní herecké obsazení (protože ho bere z IMDB).

Přesně tento problém mám také. Snad bude brzo oprava  4
BTW proč bere herecké obsazení z IMDB a ne z ČSFD?


RE: Scraper ČSFD.cz - Nailen - 22.1.2020

Stejný problém. Aktualizace ČSFD se mi sekla na 74% u jednoho filmu.
Místo filmu si to vzalo dokument film o filmu se stejným názvem a v logu jsem měl stovky následujících řádků:
 
Kód:
 
2020-01-22 11:28:24.131 T:3894   ERROR: Run: Unable to parse web site
2020-01-22 11:28:24.499 T:3894   ERROR: CCurlFile::Open failed with code 404 for http://akas.imdb.com/title//:

Řádek 141 jsem neupravoval. Změnil jsem nastavení ČSFD kdy jsem zatrhl volbu "Získat obsazení z themoviedb.org místo imdb.com". Od této změny KODi zase šlape.


RE: Scraper ČSFD.cz - Lbr76 - 26.1.2020

(22.1.2020, 13:12)Nailen Napsal(a): *********
Řádek 141 jsem neupravoval. Změnil jsem nastavení ČSFD kdy jsem zatrhl volbu "Získat obsazení z themoviedb.org místo imdb.com". Od této změny KODi zase šlape.

Musíš tam mít, ještě něco jiného nastaveného, protože i se zatrhnutou touto volbou se mi to sekne vždy u filmu "Drsný spasitel" https://www.csfd.cz/film/426245-drsny-spasitel/ a Kodi spadne.


RE: Scraper ČSFD.cz - otava5 - 27.1.2020

Lze využít tento scraper na seriály? Na CSFD je dost informací k jednotlivým epizodám....


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 27.1.2020

Nelze, je určen pouze na filmy.


RE: Scraper ČSFD.cz - Lbr76 - 04.2.2020

Po delší nefukčnosti ČSFD sem přešel k BBaronovi a vypadá to, že funguje perfektně, dokonce mi našel i filmy, které jsem musel u CSFD přetagovat. 

Některé nenašel, ale je jich mnohem méně než u CSFD.
Například nechápu proč tento nenašel: "Odcházení (2011).mkv"

Takže BBaron doporučuji ;)


RE: Scraper ČSFD.cz - shark - 28.3.2020

...porad to neni nejak vyresene ? 
myslim tim primo scraper CSFD.
novou verzi ani opravu jsem zatim nenasel a 3.11 nefunguje.
pouzivam zaim jine , ale nekdy mi vic vyhovovalo csfd.


RE: Scraper ČSFD.cz - CyberCodeDroid - 30.3.2020

@shark
Kontaktoval jsem všechny možná místa i toho co spravuje tento doplněk. Ale bez úspěchu. Přešel jsem na TMDB z nastavením na CZ.


RE: Scraper ČSFD.cz - Lukesmaza - 10.4.2020

CSFD Scrapper mi sloužil relativně dobře po dlouhý čas, ale teď mi při vyhledávání způsoboval úplné vytuhnutí boxu, jak na Androidu, tak i v OPENELEC, android KODI jsem při této příležitosti nahodil celé načisto znovu a na OPENELEC jsem upřímně rád, že se mi tento doplněk povedlo odstranit bez následků a nutnosti přeinstalace OS.
Dnes už ani není doplněk součástí repozitáře XBMC-KODI.CZ.


RE: Scraper ČSFD.cz - coodlik - 10.4.2020

mě nabídne aktualizaci na 3.14 a to skončí na zavislosti a dokola
fungovalo to faj bohužel najdu nahradu protože se to poondí když to nejmín třeba


RE: Scraper ČSFD.cz - jaracimrman - 10.4.2020

Stejnej problem - totalni zasek a pad systemu, kdybyste nekdo prisel na reseni, uvitam... nechce se mi prechazet na nic jinyho.


RE: Scraper ČSFD.cz - HudP24 - 10.4.2020

Měl jsem stejný problém, jako v předchozím příspěvku.

Rozbalil jsem obsah souboru metadata.csfd.cz-master.zip (verze 3.14 scraperu, staženo z github) a přepsal obsah adresáře .../addons/metadata.csfd.cz. Tím se podařilo obejít nedokončení aktualizace s chybovým hlášením ohledně závislostí při aktualizaci doplňku v Kodi.

Není to zřejmě korektní řešení, ale po zběžné kontrole vyhledávání to vypadá, že CSFD Scrapper nějak funguje - zda úplně správně ohledně vazby na IMDB Scraper jsem neověřil. Snad to ostatním pomůže.


RE: Scraper ČSFD.cz - Lukesmaza - 10.4.2020

Zkoušel jsem MOVIE SCRAPER BBARON, ale hned jsem ho zase vyhodil, mám nasdílenou složku FILMY a v této složce je každý film ve své složce která je pojmenována českým názvem filmu a samotný film rovněž. Když jsem doplněk nastavil na CZ s tím, že každý film je uložený ve své složce pojmenované názvem filmu, tak při vyhledávání to ve velké míře našlo hovadiny co neodpovídají skutečnosti, u CSFD se to občas stalo taky, ale v hodně malé míře, tohle byl masakr, s tím bych se nikdy nedomluvil, nevím jestli jsem něco udělal špatně, ale pro mě je tento scraper nepoužitelný jako náhrada.


RE: Scraper ČSFD.cz - cayda90 - 11.4.2020

Podle mě je jen drobná chyba v hlavičce doplňku, kde jsou závislosti - verze 3.1.10 má být u themoviedb a ne u imdb. Stačí stáhnout verzi z github a v souboru addon.xml změnit 5. a 6. řádek na:
Kód:
      <import addon="metadata.common.themoviedb.org" version="3.1.10"/>
      <import addon="metadata.common.imdb.com" version="3.1.5"/>



RE: Scraper ČSFD.cz - Lukesmaza - 11.4.2020

cayda90: Potvrzuji funguje!
Díky!

Edit: mezitím vyšla opravená verze 3.15


RE: Scraper ČSFD.cz - peeachus - 14.4.2020

Zdravim, mam problem s rucni aktualizaci informace o filmu. Na android boxu mam v kodi 18 nastavene 2 profily. U hlavniho profilu je moznost menit a rucne upravovat (aktualizovat) informace o filmu/serialu. Ale na druhem profilu tato moznost chybi. Neni vubec tlacitko pro rucni upravu nazvu dilmu/serialu. Muzu poprosit nekoho jestli dokaze poradit? Diky

Edit: Vyreseno. Nevim jestli to byl duvod, ale po zatuhnuti Kodi pri vypinani a naslednem ukonceni natvrdo ve spravci aplikaci (vynutit ukonceni) je to uz ok. Info o filmu jde rucne editovat na obou profilech ??‍♂️


RE: Scraper ČSFD.cz - shark - 14.4.2020

...ach jo...jakkoliv patri autorovi (nebo tomu kdo to oprtavil) CSFD scraperu dik za to ze opravil chybu se zasekavanim, tak ted to zase proti predchozim verzim blbe (vyrazne hur) vyhledava.
i kdyz mam zaskrtano lecos , tak fanartu i obalu najde vyrazne min nez minule. 
pravda je, ze kdyz pouziju jiny scraper tak je to proste neni jako CSFD...chtelo by to nejak spojit aby to vyhledavalo ve vsech povolenejch ;-)


RE: Scraper ČSFD.cz - Lukesmaza - 15.4.2020

shark mně funguje "relativně" dobře, podívej se na mé předchozí posty jak mám pojmenové a seřazené filmy. Osobně jsem měl problém když jsem měl nastaveno aby stahoval české postery a fanarty, to způsobovalo i pády celého kodi při vyhledávání, nastav si v položce Filmová média následující:
Stahovat plakát z ČSFD - ANO
Stahovat plakát z imdb.com - ANO
Stahovat plakát z themoviedb.org - ANO
-Preferovaný jazyk plakátu - en (toto je důležité, nedávej cs)
Povolit fanart z themoviedb.org - ANO
-Preferovaný jazyk fanartu - en (toto je důležité, nedávej cs)


RE: Scraper ČSFD.cz - CyberCodeDroid - 28.3.2021

Nechystá se někdo z povolaných na aktualizaci pro Matrix prosím?