XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - S474N - 31.3.2016

Asi tak, stahni si celou DB a jen udelej rozdilovou aktualizaci. Proc zbytecne vytezovat ty scrapovane servery?


RE: Scraper ČSFD.cz - pipiq9 - 31.3.2016

Ahoj, čo myslíš pod tou "rozdilovou aktualizaci"?


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 12.4.2016

Také by mě zajímalo, jak udělat jen rozdílovou aktualizaci...


RE: Scraper ČSFD.cz - S474N - 13.4.2016

No a to je prave s aktualnimi verzemi Sosace problem 40

Neboli nekomu aktualizace funguje, nekomu ne.


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 14.4.2016

Už přes týden zápasím s databází Sosace resp. se scraperem ČSFD. Po otagování databáze stažené z tohoto fóra verzi 3.3 to vypadá takto - prázdné řádky (prvnich cca 150 filmů) a grafika zcela chybí...
[Obrázek: 1ca249afbf822de5ac54f820bb1460ac.jpg]
[Obrázek: fc066571ff291f1da4b43ba8a14b9f8f.jpg]

Může to být verzi csfd?


RE: Scraper ČSFD.cz - Zdenci22 - 14.4.2016

Pouzi verziu 3.4b z prvej strany


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 14.4.2016

To jsem chtěl, ale nedaří se mi scraper aktualizovat, resp. možnost aktualizovat mám neaktivní a odinstalovat také. Když dám instalovat ze zip, tak se to tváří, že něco udělá, ale verze 3.3 stále zůstane.


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 14.4.2016

Pokud mi něco nejde odinstalovat (či se daná věc nějakým způsobem takto "zasekne") použiji "hrubou" sílu a aplikaci natvrdo smažu → příklad u RPi:
Kód:
\storage\.kodi\addons\xxx ← (delete)

V této složce si problémovou apku najdu a smažu .... restart a mělo by být vše připraveno na instalaci nové aplikace ...
Vše by mělo jít pomocí Kodi "Správce souborů", nezaškodí mít povoleno v nastavení systému → VzhledSeznamy souborůPovolit přejmenování a mazání souborů + Zobrazovat skryté soubory a adresáře 


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 14.4.2016

Rossi D: Díky, večer vyzkouším. Nejsem s Linuxem ještě takový kamarád a udělat tohle ve Win, tak si koleduju o problém...


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 14.4.2016

Jasně, korektní odinstalace to není, ale pokud to jinak nejde a nechceš přeinstalovávat celý OS ? Notabene vždyť onu smazanou aplikaci nahrazuješ tou samou, případné nesmazané doprovodné (podpůrné) podprogramy (automaticky se instalují s addonem) tedy mohou zůstat tak jak jsou a nebudou "dělat" smetí v systému ....


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 15.4.2016

Tak jsem úspěšně přeinstalovat scraper a jen bych potřeboval vědět, jak projet knihovnu Filmů novou verzí. Zkoušel jsem restart a aktualizovat knihovnu, ale to nepomohlo. Drží si to pořád info stažené pomocí 3.3a


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 15.4.2016

Je nutný onen scraper ČSFD ? Já jej například nepoužil nikdy, držím se stále jednoho a toho samého (defaultního) TMDB/TVDB a nemám nějak potřebu měnit .... samozřejmě někdo může mít požadavky jiné ...


Scraper ČSFD.cz - tomascrayfish - 15.4.2016

Asi to tak udělám. TMDB/TVDB má popisy i v cs? Nejde o mě a o manželku, ale o děti.


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 15.4.2016

Musíš si české popisky zadat v nastavení u obou scraperů. Netvrdím, že na vše jsou ony popisky v češtině, ale na většinu ano. Však zkus a uvidíš zda Ti to bude vyhovovat či ne, každý máme zajisté jinou DB filmů/seriálů a každý máme i jiná kritéria pro danou aplikaci  4


RE: Scraper ČSFD.cz - PepikBerry - 15.4.2016

Pouzivam TMDB a spokojenost.
To co neni v cz, tak se da doplnit primo na strankach a potom aktualizovat primo ten upravovany film/serial - ihned po upraveni na internetu.

Bohuzel jsem neprisel na to, jak pridat novy film/serial, nechce me to pustit na dalsi krok. Kdyby nekdo mohl vyzkouset, byl bych rad.
Aktualne jsem se pokousel pridat serial "Az po usi", ktery na TMDB neni a nemam ho tedy v knihovne i kdyz jej mam v souborech.


RE: Scraper ČSFD.cz - karelbilek - 15.4.2016

Tak nepoužívej na seriály TMDB (ten je spíš na filmy) a použij TVDB (thetvdb.com)
Všechny seriály co jsou na sosáči tam jsou v češtině na úrovni popisu seriálu u některých i u epizod...


RE: Scraper ČSFD.cz - PepikBerry - 16.4.2016

Rozhodoval jsem se mezi temito doplnky a zvolil jsem si prave TMDB, libi se mi stranky daleko vic, je to prehlednejsi atd...
Ano, vim, ze na TVDB je vse v cz ale to mi nevadi, co neni na TMDB v cz, tak si to prepisu ale jen mi nejde pridat, bud nejaka chyba nebo nevim.


RE: Scraper ČSFD.cz - pikis - 29.8.2016

(14.4.2016, 8:53)tomascrayfish Napsal(a): To jsem chtěl, ale nedaří se mi scraper aktualizovat, resp. možnost aktualizovat mám neaktivní a odinstalovat také. Když dám instalovat ze zip, tak se to tváří, že něco udělá, ale verze 3.3 stále zůstane.

tento isty problem mam aj ja. a v ceste USR/SHARE/XBMC/ADDONS ho nevidim. tusite niekto ako by sa dal natvrdo odstranit ?


RE: Scraper ČSFD.cz - Fistd - 29.8.2016

Povol zobrazení skrytých složek


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 29.8.2016

Jen dodám, že poslední verze ČSFD scraperu je 3.4c, a aktualizace přes "Instalovat ze zip" funguje normálně. viz https://plus.google.com/100306840064746098829/posts/28aipqbUMSH