XBMC-Kodi.cz
Scraper ČSFD.cz - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Scrapery (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-scrapery)
+--- Téma: Scraper ČSFD.cz (/prispevek-scraper-csfd-cz)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Scraper ČSFD.cz - Le_Ze - 21.12.2016

Třeba toto.
Zabijak Condor - The Perfect Weapon (2016).mkv
http://www.csfd.cz/film/180127-the-perfect-weapon/prehled/
V kodi mam
Sodoma Gomora (The Perfect Murder)
http://www.csfd.cz/film/469249-sodoma-gomora-the-perfect-murder/diskuze/


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 21.12.2016

Tak to se ti jen špatně otagovalo, protože máš jiný název, než na webu. Dej v informačním okně filmu obnovit, a oprav to.


RE: Scraper ČSFD.cz - Le_Ze - 21.12.2016

Jasně ale je toho dost.
Třeba u spoustu mi to nenajde film ale dokumentt film o filmu

třeba
Star Trek - Do neznáma - Star Trek Beyond (2016).avi
V kodi.
Film o filmu Star Trek: Do neznám
Mam ty filmy špatně pojmenovane?


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 21.12.2016

Možná mu vadí, že máš v názvu souboru oba názvu, jak český, tak originální. Zkus to upravit. Více viz http://kodi.wiki/view/Incorrect_and_missing_videos


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

Ahoj vsem,mate nekdo zkusenosti s csfd v kodi 17 na androidu,nejak se mi nedari ...Diky za kazdou radu


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 29.12.2016

To je zas otázka. Icon_rolleyes
Co se ti nedaří?
Téma jsi si pošel, a pomoc nenašel?


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

asi jsem slepej ale nenasel


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 29.12.2016

Ufff, já jsem asi také nevidomý, neb jsem také nenašel co Tě trápí a na čem Tě to trápí  4

Věšteckou kouli mi bohužel rozbil ožralý Santa s totálně zhulenými soby a jejich saněmi bez STK, novou kouli dát nechtěli,  pojišťovna platit také nechce - tyto vánoce u mne ta imperialistická pakáž byla naposledy 13  !!!
Od příště opět starý dobrý Ježíšek !!!!  14

Jdu šetřit na novou kouli a Ty musíš počkat na mou odpověď až na ní našetřím  8


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

Rossi D:budu se tesit,s kouli teprv budes ten pravy Kodi guru.PS:kdybys radsi napsal ze jsem blb a je to tady a tady,a vyprdl se na vestecky rady a radeji technicky poradil,Ale i tak diky za radu :-)


RE: Scraper ČSFD.cz - JiRo - 29.12.2016

petrmindek: nediv se reakci Rossi D s trochu sarkasmu. Abys věděl, právě Rossi D je jeden z těch, kteří se snaží pomoci ze všech sil a pro fórum toho dělá opravdu hodně. Ostatně, ne nadarmo má status "Kodi guru". Abys pochopil, co mu vadí, použiji analogii a budu parafrázovat tvůj "dotaz". Představ si, kdyby jsi byl na fóru majitelů automobilu Škoda Octavia a vznesl dotaz: "Ahoj vsem,mate nekdo zkusenosti se steraci ve Skode Octavii TDI, modelu 2016 při jízdě na dálnici,nejak se mi nedari ...Diky za kazdou radu" Co myslíš, jakou bys asi tak mohl dostat za odpověď... Zamysli se a zkus formulovat otázku tak, abys popsal svůj největší problém a v něm to, na co nedokážeš najít řešení.


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

JiRoBig Griniky za vysvetleni ktere je za 1,
Rossi D:po vysvetleni od Jiro vidim nedostatky v dotazu
Zkusim opravit dotaz a muj problem:
Na evolveu s androidem kde mam nainstalovane Kodi 17 a po uspesnem pridani doplnku CSFD scraper,kdyz dam vybrat zdroj videa. pridam zdroj videa,tak ze mi nikde nezobrazi nastavit obsah a poskytovatele informaci,

Snad je dotaz formulovan spravne a da se vymyslet odpoved i bez vestecke koule....:-)


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 29.12.2016

@petrmindek
víš já bych se rád na ony věštecký rady "vyprdl", ale já bez nich opravdu nevím z čeho máme vycházet 8  Jediné co jsem se od Tebe dozvěděl / nedozvěděl bylo toto:

- csfd → co dělá / nedělá tento scraper - netuším ?
- kodi 17 → alfa, beta, nightly builds ?
- android verze → 4, 5, 6, 7 - Ice Cream Sandwich, Lollipop, Marshmallow, Nougat ?
- android jede na čem → TV, mobilní telefon,  MMC, TV Box, STB, HTPC ?

Ani tak nezaručuji, že Ti poradíme, leč pokusit se můžeme .... 

 .... a ještě jedna věc já za to označení "Kodi guru" nemůžu, já si ho sám nedal, nikde se s ním nepyšním, nestál jsem o něj - takto je to zde na fóru prostě nastavené .... jsem stejný uživatel jako Ty či kdokoliv ze zdejší komunity ....


Pokud tedy dobře rozumím, Ty nemáš toto (?):

Kodi 16 - Jarvis

   

Kodi 17 - Krypton

               


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

Rossi D:omlouvam se ,nenapadlo me ze je k tomu potreba tolik informaci,ale asi je to logicke

CSFS 3.3a nedela nic,jak jsem psal vyse,nenabidne mi nabidku,kdyz dam vybrat zdroj videa. pridam zdroj videa,tak se mi nikde nezobrazi nastavit obsah a poskytovatele informaci jako u win10,v doplnkach ho vidim a je povoleny
kodi 17 nightly builds
android 5.1.1
android na tv box Evolveo Android Box Q5

PS:presne jak pises na konci,to mi chybi


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 29.12.2016

@petrmindek
A nepřipojuješ zdroj přes UPnP?
Jinak poslední verze scraperu je 3.4c, odkaz jsem sem dával.


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

PetrM: jo presne tak,to mi nedoslo,asi dulezita informace kterou jsem opomel,zkusim 3.4


RE: Scraper ČSFD.cz - Rossi D - 29.12.2016

S těmi nutnými informacemi to není tak hrozné, ale čím více jich je tím lépe (imho naše reakce byly téměř ve stejný čas, proto má odpověď minula o pár vteřin tu Tvou) a jelikož jsem absolutně netušil na čem Kodi provozuješ (MT,MMC,TV Box) proto i mé "rozvětvené" dotazy ...
Rozuměj,  já z Tebe netahám info pro sebe a pro své potěšení, ale jsou to potřebné údaje i pro druhé kteří mají stejný přístroj doma a mohou Ti nějak pomoci. Osobně doma žádný stroj s androidem (kromě MT) nemám a tak nemohu otestovat zda se něco podobného projeví i u mne, případně vyloučit jako chybu verzi Kodi, andoidu či typ MMC ...


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 29.12.2016

Rossi D: tomu rozumim,jinak ty dva prvni obrazky se mi nikde nezobrazi,ten posledni ano
PetrM:ted jsem tam dal 3.4b a ta nabidka nastaveni obsahu stale nikde,neda se nejak vyvolat zpetne

3.4c taktez nic,ani primo z hdd mi to nejede,nejspis mi tam jeste chbi nejaky doplnek,diky kteremu to nejde,je to cista instalace kodi17


RE: Scraper ČSFD.cz - PetrM - 30.12.2016

Tak to je ten problém, řešeno v CSFD scrapper nefunguje


RE: Scraper ČSFD.cz - petrmindek - 30.12.2016

Tak po restartu zarizeni 3.4c funguje,diky vsem za rady...


RE: Scraper ČSFD.cz - JiRo - 31.12.2016

@Rossi D ještě k tvému ".... a ještě jedna věc já za to označení "Kodi guru" nemůžu, já si ho sám nedal, nikde se s ním nepyšním, nestál jsem o něj - takto je to zde na fóru prostě nastavené .... jsem stejný uživatel jako Ty či kdokoliv ze zdejší komunity ...." Nebuď příliš skromný. Jistě, status  "Kodi guru" je sice výsledek nějakého algoritmu MyBB (asi počet příspěvků v kombinaci s hodnocením), ale tvoje účinkování zde je příkladné.