XBMC-Kodi.cz
Prima play - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Prima play (/prispevek-prima-play)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Prima play - Triow - 19.2.2019

Dufam ze to neporusuje nejake pravidla ale ak by chcel niekto funkcnu instalacku s upraveny PrimaPlay.py

plugin.video.primaplay-0.4.1_triow_edt.zip Staci normalne naisntalovaz zip a ide to.


Prima play - Imperia47 - 20.2.2019

@Triow- Dík. Konečně funkční ( s905w/coreelec-8.99.2~android 7/spmc-17.6 atd. )


RE: Prima play - predator.1 - 20.2.2019

Super jede, taky dík


RE: Prima play - Jack_Free - 20.2.2019

Mě to nejde stáhnout, je možné to dát jinam ?
Chce to po mě stahování nějakého balastu.
Děkuji


RE: Prima play - veleslavin - 20.2.2019

Tady: https://webshare.cz/file/58F65X6pw6/plugin-video-primaplay-0-4-1-triow-edt-zip
Snad se Triow nebude zlobit....


RE: Prima play - Jack_Free - 20.2.2019

Velice děkuji.


RE: Prima play - to.tak - 04.3.2019

Nedokázal by někdo udělat stejnou úpravu i pro archiv JOJ taky tam býval a dneska už je tam jen volba sledovat online vysílání. Předpokládám že tam bude stejný zádrhel jako v případě Iprima.


RE: Prima play - jdjd - 14.4.2019

Zdravím. Na raspbery, osmc ver 18 plugin verze 0.4.2 nejede (PrimaPlay.py je OK). První spuštění epizody se ukončí a nic se nepřehrává. Druhé spuštění pochvíli spustí stream s epizodo, ale na obrazovce se zobrazídialog, že nejse spustit stream... po potvrzení dialogu tlačítekm <OK> dialog zmizí ale spou s tím se ukončí přehrávání streamu.  17


RE: Prima play - chrunda - 30.4.2019

U mě to dělá to samé. Pokud zaškrtnu volbu "Povolit HD", tak i když mám vyplněné přihlašovací údaje, tak se zobrazí zpráva, že se nezdařil handshake s webovou stránkou a epizoda se ani nenačte. Pokud HD vypnu, tak se epizoda spustí, nicméně je přehrávání strašně nestabilní, náhodně se ukončuje. Od přechodu z Prima Play na iPrima zaznamenávám neustálé problémy, stabilního přehrávání obsahu z iPrima jsem se zatím nedočkal. Dříve vše fungovalo na 100%, nyní tak na 10%. Občas epizodu přehraji skoro celou, občas po chvilce spadne a občas se ani nenačte, hrůza.
Používám RPi Open ELEC 8.0.4 Kodi 17.3, addon iPrima 0.4.2.


RE: Prima play - meda - 30.4.2019

(04.3.2019, 19:40)to.tak Napsal(a): ...úpravu i pro archiv JOJ taky tam býval a dneska už je tam jen volba sledovat online vysílání....

Doplněk joj.sk verze 1.3.9
obsahuje 6 sekcí - joj (live), joj plus (live), wau (live), joj (archiv), joj plus (archiv), wau (archiv).
Vše funkční.
Omlouvám se za neaktuální OT v tématu Prima play.

Co se týká iPrima doplňku, verze 0.4.2 s povoleným HD (běží v 720) bez přihlašování - je stabilní. Problémem bude asi internetová přípojka (respektive cesta mezi zdrojem a příjemcem), ať už je test downloadu jakýkoli.


RE: Prima play - Client - 30.4.2019

@meda Ano, je možné, že za to může kvalita internetového připojení (či spíše je to velmi pravděpodobné). Služba i addon iPrima používá pro přehrávání protokol/container HLS (nebo DASH), které z principu Kodi nedokáže bufferovat v cache, takže mu zbývá pouze buffer přehrávače. Podobný problém byl např. u addon MallTV, než ho @BBaron doplnil možností zvolit si v nastavení container MP4.

Proč to dříve chodilo a teď ne? Patrně se u předchozí verze používal jiný container, které bufferování umožňoval, což dokázalo eliminovat problémy při přenosu. Stačí se podívat na status video přehrávače (crtrl-shift-o) a hned uvidíte, jak na tom interní buffer přehrávače je. Obsazení cache je permanentně 0 a pokud se obsazení bufferu přehrávače pohybuje někde kolem jednotek až 1.-2. desítky %, tak je to špatné. J8 mám připojení poměrně kvalitní, a buffer přehrávače se mi motá kolem 100 %. Je ale fakt, že občas má tendenci se snižovat, ve špičkách až někam v 70 %, což je ale stále ještě bohatě dostačující. Zkuste se tedy ti, kteří máte problémy, se na status video přehrávače podívat.

Řešení? "Potopit" se do kódu addon a také api iPrima a zjistit, zda lze dosáhnout změny v zasílaném formátu streamů. Podobně jako u již zmiňovaného MallTV. často to služby tohoto typu umožňují,


RE: Prima play - miz012 - 01.5.2019

Mam uz nejakou dobu s timto pluginem... Videa prehrava, ale neni mozne se prepnout na "dalsi stranku"

Napriklad u serialu Modry kod vyberu epizody a nacte se mi poslednich cca 30 (asi), ale kdyz chci starsi a dam dalsi stranku tak ta se nacte prazdna...

Bylo by mozne plugin upravit?

A jeste bych se rad zeptal - Jak funguje Pridat do oblibenych? Kde tyto "oblibene" pak najdu? Abych nemusel porad projizdet seznam tam a zpet...


RE: Prima play - predator.1 - 01.5.2019

miz012: Oblíbené -- záleží na skinu jaký používáš. Preferuji skin Confluence a oblíbené jsou pod hvězdičkou viz obrázek.
Ty další epizody mi to taky nenačítá a chová se to stejně jako u tebe

   


Prima play - Cinda - 26.7.2019

Jeden skromný dotaz : funguje někomu doplněk iPrima? Děkuji.

Jsem uživatel používající SM-G935F , který neumí číst pravidla o nepoužívání podpisu z Tapatalku.


RE: Prima play - rohlík39 - 26.7.2019

Mě osobně v současnosti též nejde.


Prima play - Cinda - 26.7.2019

Díky. Ještě, že jsem nezačal něco spravovat....


RE: Prima play - kocourekpeta - 29.7.2019

Zdravim, iPrima mi taky nefunguje. Bude to opraveno?


RE: Prima play - hansolo - 30.7.2019

opravit neni co !
vše je plne funkční
ovšem čekat až vám nekdo udelá zase nejakou záplatu na kodi tak na pár týdnu
a nejlépe zdarma hm hm hm tudy cesta nevede  8
   
   

edit ----
pro kodi skuste up 3days ago
 https://github.com/alladdin/plugin.video.primaplay/commit/e887ff822802200f53c404d692d5184355682391


RE: Prima play - nizo11 - 30.7.2019

@kocourekpeta, oprava uz je takmer tri dni na svete. Treba vsak troska vyuzit pana googla a zapatrat po nej. Na tomto linku "https://github.com/alladdin/plugin.video.primaplay" si mozes stiahnut master opravenu verziu pluginu a z adresara "libPrimaPlay" prepisat subor "PrimaPlay.py" v adresari kde mas plugin nainstalovany v Kodi. Alebo rovno cely jeho obsah. To uz zalezi na tebe. Malo by to fungovat na vsetkych platformach. Mne to ide na Coreelec 9.0.3.


RE: Prima play - hansolo - 30.7.2019

nizo 11
lide jsou dnes lini hledat cokoliv !!!
radši budou čekat  až jim to nekdo napere  rovnou pod nos
ocenuji vaši snahu udeluji pozitiv+ a vše je ve screnu naspodu  1