XBMC-Kodi.cz
Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Ostatní diskuze (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-ostatni-diskuze)
+--- Fórum: OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-off-topic-bez-zamereni)
+--- Téma: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu (/prispevek-vyreseni-hd-vysilani-doma-aneb-vse-okolo-satelitu)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 28.3.2016

S474N: Obycejne prijimace spojis zase jenom s obycejnymi prijimaci ,nebo s prijimacem E2, takze na tom budes porad stejne , neusetris nic, ba naopak, nekombinuj :-)


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 28.3.2016

No a s cim bych to mel propojovat?

Znova opakuji, tahle problematika jde uplne mimo me, proto se ptam jako hlupak. Abych se mohl spravne rozhodnout, tak potrebuji co nejvice argumentu/informaci ze vsech stran.


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 28.3.2016

vsak pises ze chces tvheadend ne?


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 28.3.2016

No pravdou je, ze bych jej uvital, ale zase premyslim, k cemu vubec? Sice bych se pripravil o moznost streamovani pres IP, ale zase si rikam, jestli to neni zbytecny hec, kterym stejne nic nevyresim.

Navic v rezimu provozu klasickych prijimacu tu ctecku a USB tuner muzu doplnit v budoucnu kdykoliv, ne?


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 29.3.2016

no, nechci se te dotknout, zdarma nebo za hubicku se to opravdu neda poridit, pokud chces 2 prijimace a jednu kartu, bez moznosti cehokoliv dalsiho tzn jenom divani to je tvuj ab cryptobox, jestli neco vice to je vse ostatni , zalezi jenom kolik chces investovat ty varianty jsou v podstate vsechny stejne :-))


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - sonics007 - 29.3.2016

Kartu mu ani netreba za 3.50€ má na czsk@tv aj freesat aj skylink a ked turris vie oscam.


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 29.3.2016

jo to je sharing z ruskeho serveru bez moznosti vice prijimacu z jedne IP , kolik prijimacu tolik plateb
PS a turris nema tuner :-)


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - sonics007 - 29.3.2016

Matchboxx mas tam možnosť aktivácie aj pre druhý box a je to v cene ja to využívam aneplatim viac a to či je to ruský reshare to neviem má napisane že má vlastné karty


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 29.3.2016

Ja tak furt nejak zvazuju, jestli pro dva tri programy v HD se mi chce investovat castku 5-7k a jeste se tim zavazat mesicnim platbam.

sonics007: jak to dlouhodobe funguje, kdyz je to zavisle na netu? Nejsou tam vypadky pri sledovani?


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 29.3.2016

nevim, ja ruske servery nepodporuji, uz ta platba je zazitek, a pokud si chces nasrat 1000 rusu do obyvaku s chuti do toho.
@S474N na dva tri programy zustan u dvb-t


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 29.3.2016

matchboxx: no jenze tam nemam zadne HD programy. Proto jsem to chtel vyresit.

Na filmy kaslu, protoze proc se zbytecne zasekavat na predem danem programu a reklamach, kdyz si ten obsah muzu pustit kdy chci ja primo z netu.


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 29.3.2016

no jo, ale to jsi nerikal :-) , ale i stejne pokud budes mit rusky sharing potrebujes zase prijimace , parabolu , konvertor a jsme zase na zacatku .....


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 29.3.2016

matchboxx: co jsem nerikal? Vzdyt hned v prvnim prispevku tady jsem psal, ze na DVB-T nemam zadne HD kanaly a proto jsem celou tuhle anabazi spustil 4


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 29.3.2016

asi jsem to přehledl , oci uz neslouzi jak by mely :-)


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - Petrvald - 29.3.2016

A co takhle si chvili pockat na DVB-T2 ?  88
Cetl jsem ze by se melo zacit prechazet uz letos, tim by mela byt nouze o HD vyresena ....


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 29.3.2016

No to slibuji uz nekolik let a porad nic.

Ono to neni az takova nouze, jako by se zdalo. Navic bych rad pronikl do tech satelitu a rozsiril si obzory.


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - Rossi D - 15.4.2016

Tak jak to tu dopadlo ? Jsem docela zvědav jaké je finální řešení, za draho či to jde i levně ?


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - S474N - 16.4.2016

Nakonec jsem to vyresil tak, ze jsem si koupil jen kartu Skylink a pustil jsem to k vode 40 a za penize jsem si koupil notebook a do nej na upgrade 120GB mSata SSD, 1TB disk a 16GB RAM 3 40 47.

Ne vazne, zatim to neresim a "pauzuji" na dobu neurcitou.

Jinak nejvice realne to potom vidim na parabolu a dva kousky AB CryptoBox se vzajemnym sdilenim.


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - matchboxx - 16.4.2016

kazdy je sveho stesti strujcem, to rikam ja :-))


RE: Vyreseni HD vysilani doma aneb vse okolo satelitu - meda - 16.4.2016

Tohle diskuzní vlákno jsem si přečetl od začátku do konce a říkám si - to snad není možné! Kvůli dvou třem HD kanálům tolik neurčitě probíraných variant.
Základem prostě je správně definovaná otázka. K tomu si se, Satane, dobabrával skoro celé vlákno.