XBMC-Kodi.cz
MALL.TV - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: MALL.TV (/prispevek-mall-tv)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Mall.tv? - JPT - 19.10.2019

Jo všiml. Ve dvou poředech nebo dvou epizodách toho rozumu řekli, že budou 2 bonus videa a přitom v nových videích byl jen jeden a v bonusech myslim nebyl dokonce žádný.


RE: Mall.tv? - kapitan-iglu - 24.11.2019

Potvrdene, zaevidoval som (si) issue.


RE: MALL.TV - pschonmann - 04.12.2019

Formular na nahlaseni potizi Mall.TV ... predpokladam ze cimvic nas bude tak jim dojde ze nemaji kapacity a treba posili. Aktualne stale bufferuje, dokud mu nedojde cache, pak dam pauzu, cekam dokud si nedotahne v PC zase nejaky kousek na streamovani a pustim play. Jinak se na mall.tv neda koukat

https://goo.gl/forms/hZUEzNtPqZvuAzIq1


RE: MALL.TV - Client - 04.12.2019

@pschonmann@gmail.com A to při vyplňování formuláře napíšeš, že máš problémy se sledování mall.tv v Kodi? Jinak, já tedy sleduji mal.tv přes Kodi každý den a problémy nepozoruji? Je pravda, že přehrávání ve formátu mp4 nějak nefunguje (to tady @Kapitan-iglu už vysvětloval), takže musím vzít zavděk HLS, ale ani s ním problém, jako na začátku po zahájení vysílání, nejsou. Možná bude problém spíše na straně tvého připojení, resp. plynulosti dodávky dat. Video cache se v tomto případě nepoužívá, takže je to tím pádem na kvalitu připojení hodně citlivé.


RE: MALL.TV - JPT - 05.12.2019

Mě to taky občas bufferuje (tak 2x do měsíce myslím většinou v neděli). Jednou byl problém s připojením, ale většinou je připojení vpohodě, takže je buď problém u nich na serverech a nebo někde po cestě mezi mnou a jejch serverama, protože mi jinak jelo stahování z jiných serverů do plna.

Takže, když mám Kodi, tak jim to tam radši nemám psát ? Aby se to nesnažili nějak zablokovat ?


RE: MALL.TV - Client - 05.12.2019

@JPT Nemyslel jsme to tak, že by jim nějak enormně mělo vadit, že to sledujeme přes Kodi. Spíše to hodí do koše, protože nebudou vědět co s tím. Sice na webu nějakou reklamu mají, ale není to nic masivního, takže z tohoto pohledu to není moc významné. A ani z provozního hlediska by jim sledování přes Kodi nemělo dělat žádné potíže. Takže že by to mohli začít nějak blokovat, toho se nebojím.

Na druhou stranu, o Kodi se mezi komunitou různých poskytovatelů obsahu ví, pro některé je to opravdu problém (např. OTT O2TV na platformě Nangu TV), takže je preventivně lepší moc na sebe neupozorňovat.


RE: MALL.TV - aafroman - 07.12.2019

Nejnovější videa a ostatní právě sledují nejdou ode dneška vylistovat. Plugin hlasi chybu. Pořady a kategorie vylistovat a spustit jdou, rovněž kategorie.


RE: MALL.TV - wombat - 07.12.2019

Dělá to jen "Nejnovější videa" a "Ostatní právě sledují" a je to z důvodů "Extremní starosta", kde je díl s popiskem a v URL s ruskými znaky a podle všeho KodiSwift2 má chybu, kdy je neumí dekodovát do URL.

0.0.10 - Tak nakonec to šlo opravit.


RE: MALL.TV - aafroman - 07.12.2019

Palec nahoru a díky.


RE: MALL.TV - aafroman - 14.12.2019

Tad dnes to přestalo chodit uplne. Nevylistuje uz nic, asi zmeny na strane malltv Sad
...
EDIT:

Tak on jim nejede ani web, takze to mozna jeste nabehne :)


RE: MALL.TV - pavel56 - 29.2.2020

Funguje vám přehrávání filmů? Mně u každého po dlouhém "zamyšlení" hlásí: Jednu nebo více položek se nepodařilo přehrát. ver. doplňku 0.0.10, na PC přehrává okamžitě bez problémů.


RE: MALL.TV - veve3 - 30.4.2020

Doplněk funguje, akorát pokud si přidám nějaký pořad mezi Favorites, tak přes tuhle rychlejší volbu spustit nejde. Favorites z ostatních doplňkou jdou v pohodě. Nemáte někdo podobnou zkušenost?


RE: MALL.TV - mikrom - 09.9.2020

Funguje vám mall? Dnes mi začal házet chybu MissingSchema: Invalid URL


RE: MALL.TV - dalid2 - 10.9.2020

Akurát včera som inštaloval KODI na novú krabičku. Dal som aj doplnok Mall.tv, ktorý  v iných zariadeniach nemám inštalovaný.. Neprehrá mi to absolútne nič.. Takže iba problém odvčera? 
Popis chyby som si chcel pozrieť v denníku udalostí, ale z tohto pluginu som tam nič nenašiel...


RE: MALL.TV - mikrom - 10.9.2020

změnil jsem v mall.py na řádku 264
Kód:
main_link = source['src'] + '.m3u8'
na
Kód:
main_link = 'https:'+source['src'] + '.m3u8'
a asi ok  5


RE: MALL.TV - wombat - 10.9.2020

v0.0.12 - opraveno


RE: MALL.TV - kapitan-iglu - 14.10.2020

(30.4.2020, 18:45)veve3 Napsal(a): Doplněk funguje, akorát pokud si přidám nějaký pořad mezi Favorites, tak přes tuhle rychlejší volbu spustit nejde. Favorites z ostatních doplňkou jdou v pohodě. Nemáte někdo podobnou zkušenost?

Opravene vo verzii 0.0.13.


RE: MALL.TV - mikrom - 28.12.2020

Po aktualizaci kodiswift na verzi 0.0.9 doplněk mall.tv nefunguje.
Teď koukám, že tu verzi asi zase stáhli a je tam 0.0.8


MALL.TV - Cinda - 28.12.2020

Bohužel tam mám stále nefunkční 0.0.9. Jak jsi tam dostal zpátky verzi 0.0.8?


RE: MALL.TV - aafroman - 28.12.2020

Ani u mne nefunguje.