XBMC-Kodi.cz
O2TV Go (Pavůčná Edice) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: O2TV Go (Pavůčná Edice) (/prispevek-o2tv-go-pavucna-edice)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Client - 13.11.2019

@jastrab Ano, obsahem hlášky je špatně dekódovaný řetezec "ČT1 HD", ale to je až následný problém. Ten primární je v tom, že addon nemá důvod v tomto případě vypsat ani ono správné "ČT1 HD". Ten problém souvisí s tím, že server občas po některých requestech vrací neočekávanou hodnotu (strukturu json) a to i náhodně, která není při parsování správně ošetřena a dostane se do ní právě řetězec "ČT1 HD". Stávalo se to už dříve, v prvních verzích palylist addon i script od @JiRo jednak při různých stavech jako je např. nezaplacená služba, překročení počtu zařízení ale i celé řady dalších. V poslední době je stav služby O2TV takový, že někdy se chová docela stochasticky a důsledkem toho jsou i náhodně se vyskytující neočekávané hodnoty v odpovědích serverů služby se stejným důsledkem, tj konečným zobrazení textu "\xc4\x8cT1 HD". Takže na "kódování" znaků to určitě nepadá.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - blacker91 - 14.11.2019

Dneska opět jsem zkusil odpoledne pustit kodi o2tv. Vše bez jedinné chyby. Bez restartu naběhl kanál hned jakmile jsem provedl restart tak při spuštění skočí chyba \xc4\x8cT1 HD. Myslím si že kvůli vytíženosti serverů pouští nějaké opatření.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Client - 14.11.2019

@blacker91 Ano je to možné, i když ani chybu při zpracování odpovědí nelze vyloučit. Chtělo by to zrevidovat koncept pluginu. Ale to musí udělat autor...


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - stk999 - 26.11.2019

ahoj mám prosbu poradí mi nikdo jak rozchodit to o2?? stahnul jsem si repozitář od pavoučka jel podle jeho návodu ale nevygeneruje mi to žádný playlist .(( a tady je tolik návodu a rad že nevím který opravdu funguje a jak mám postupovat dál díky


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Zapa - 26.11.2019

Tohle je pluing video.Žadný playlist ti nevygeneruje.Ve video doplňcích stačí nastavit přilašovací údaje a O2TV spustit.
Playlist je pro služby.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - stk999 - 27.11.2019

to jsem udelal a píše mi to neuplne vyplnění parametru.-((
nebo mi to hází no json object could be decodet to jsem našel na googlu přepsal jsem v textaku o2tv.py soubor ve vašem strojku a tam přepsat položky X-Nangu-App-Version" a "X-NanguDevice-Name" na "X-NanguTv-App-Version" a "X-NanguTv-Device-Name a stejne to nejde.-(((


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Zapa - 28.11.2019

V souboru o2tvgo.py (řádek 16)změnit na:"User-Agent": "Dalvik/2.1.0 (Linux; U; Android 5.1.1; Nexus 6 Build/LMY47A)"
Ale to tu už je vícekrát zmíněno.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - stk999 - 29.11.2019

ahoj přepsal jsem to a píše mi to stále tu samou chybu.((( ja vím přečetl jsem tu už všechno možné.-(( nemohl bys mi poslat ten soubor 02tvgo.py ze bych to jen překopíroval a zkusil to jestli to nepomůže?


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Zapa - 29.11.2019


.zip   o2tvgo.zip (Velikost: 3,24 KB / Stažení: 233)





RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - martyboy - 01.12.2019

Mám velkou prosbu. Pročetl jsem to tady, ale mám v tom akorát solidní hokej.
Mám android TV, stáhl jsem Kodi, následně jsem stáhl Kodi CZ & SK Doplňky, díky tomu jsem mohl stáhnout O2TV Go (verze Štěpán Ort - 1.2.1), zkusil jsem se připojit, ale píše mi to chyba v přihlášení (jako bych to neměl zaplacené, ale mám), následně jsem tady stáhnul a nainstaloval service.playlist.o2tv-0.6.3.zip a repository.pavucina.info-1.0.zip, ale píše to tu již tady hojně diskutovanou hlášku no JSON objects could be decoded..
Dokáže mi někdo prosím smysluplně poradit?


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - stk999 - 02.12.2019

zapa díky za soubor sem to zkusil a píše mi to pořád to samé a nejde to.( se z toho za chvíly asi zblázním.-)


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Zapa - 02.12.2019

Máš video O2TV 1.2.1 ? Mě to běží OK.Ještě můžeš zkusit v userdata, adon_data,plugin.video.o2tvgo vymazat setting a v Kodi zadat znovu přihlašovací údaje.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - stk999 - 02.12.2019

jj mám 1.2.1 .-((


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - zyx67 - 04.12.2019

Zdravím všechny příznivce,
chci se jen podělit o osobní zkušenost:
1) Meecool KM5, Coreelec 9.2.1, KODI 18.5 - po instalaci Pavůčkova repozitáře a následné instalaci doplňku O2tvgo a služby playlistu to vyhazovalo po spuštění chybu "Expecting value: line 1 column 1 (char 0)" Řešení: v adresáři aplikace a playlistu stačilo vyměnit nebo editovat soubor o2tvgo.py (dle návodu JiRo https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-playlist-o2tv-cz-script-vyvoj-a-podpora-zde-ukoncena?highlight=o2tvgo), doplněk se po té rozběhl a načetl se seznam stanic.
2) Evolveo multimedia box H4 a M4, Android 6 a Android 7.1.2, KODI 18.5 - po instalaci doplňku a služby jako v předchozím případu bez úpravy o2tvgo.py i s ní doplněk hlásí již mnohokrát zmiňovanou chybu JSON...
Jsem naprostý začátečník, přihlásil jsem se před pár dny a proto omluvte případné nedostatky.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - petro - 07.12.2019

Prosím, muže tu někdo co mu to funguje, napsat, jakou metodu používá? Mám android TV a kodi , děkuji


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - nohek - 09.12.2019

Na android TV Sony ověřena oprava chyby JSON v Kodi následovně: nainstalována aplikace X-Plore (průzkumník), v ní povolení zobrazení systémových souborů a do umístění /sdcard/Android/data/org. xbmc.kodi/files/.kodi/addons/plugin.video.o2tvgo (umístění našel kamarád zyx67, díky!) nahrát z USB upravený soubor o2tvgo.py, který tady poskytl uživatel Zapa (díky!). Kdyby se nedařilo, tak existuje ještě ne-Kodi cesta spuštění O2 TV, a to přímá instalace apk souboru aplikace O2TV do TV (nutné povolení instalace z neznámých zdrojů) a její spouštění přes HALauncher (musí se nainstalovat, v TV jinak není aplikace O2TV dostupná). K ovládání je pak potřeba myš připojená k TV, nebo aplikace do telefonu, která myš nahradí (třeba Video & TV SideView).


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - borecek - 09.12.2019

Super návod, jen dodám, že je možno i nahrát soubor o2tvgo.py na google drive a potom pomocí x-plore jej stáhnout a přepsat.


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - martyboy - 14.12.2019

@nohek díky moc za ten návod, na sony TV zafungovalo okamžitě, hurá!


O2TV Go (Pavůčná Edice) - Marshall_21 - 20.12.2019

Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale je nějaká možnost, jak zprovoznit O2 TV na Rpi3 v Kodi? Pročítám to tady, ale na nic nemůžu narazit..


RE: O2TV Go (Pavůčná Edice) - Client - 20.12.2019

@Marshall_21 Tady to je věnováno pluginu, který když bude fungovat, tak bude přehrávat kanály O2TV ze služby O2TV Go v Kodi. Takže i na RPi3, pokud na něm bude Kodi nainstalované, bude připojené k Internetu a budeš mít zaplacenou službu O2TV Go.