XBMC-Kodi.cz
Vero 4K + (OSMC) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - hardware (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-hardware)
+--- Fórum: HW - ostatní (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-hw-ostatni)
+--- Téma: Vero 4K + (OSMC) (/prispevek-vero-4k-osmc)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 10.2.2019

Pupík : Kodi 18 zatím není oficiálně spuštěna pro Vero 4k, jsou jen testovací verze ke stažení a to raději nezkoušej... 4


RE: Vero 4K + (OSMC) - Pupík - 10.2.2019

Ani to nechci, proto jsem se ptal na ten zákaz případné aktualizace. 4


RE: Vero 4K + (OSMC) - Rossi D - 10.2.2019

... já si myslel, že jsi si alespoň náhledově prošel odkaz ( File sharing with a NAS, media server, windows share or other device ) na fórum, kde je hned na začátku toto:       
.... možná by jsi si ušetřil spoustu nervů a času  8  Jak říkám, alespoň základní seznámení se systémem který neznám je nutné (a to i s použitím překladače) ...  4


RE: Vero 4K + (OSMC) - Pupík - 10.2.2019

Tohle jsem neviděl... jsem vůl, v nadpisu jsem si všimnul jen toho NAS a dál to nečet, se polepšim 42


RE: Vero 4K + (OSMC) - Zikkson - 11.2.2019

Tak jsem objednal Vero 4K+ primo z Anglie. Diky uplatneni VAT id jsem se dostal na krasnou cenu 89,25 liber. Jsem zvedavy jak rychle dorazi :)


RE: Vero 4K + (OSMC) - Rossi D - 11.2.2019

89,25£ je krásná cena, tak ať se zadaří  Thumbup


RE: Vero 4K + (OSMC) - Zikkson - 14.2.2019

Premyslim, ze bych do Vera misto dvb-s2 tuneru resil televizi pres IPTV. Ted mam T-Mobile TV, ale ta nejde nastavit jinde nez v tom origo boxu. Mate tip na nejakou IPTV, ktera by se dala rozjet pres KODI v OSMC? Staci mi asi i jen zakladni nabidka ceskych televizi. Treba sledovanitv?


RE: Vero 4K + (OSMC) - meda - 14.2.2019

IPTV televizi (která chodí na Kodi nezávisle na HW) si vyřeš v tématech
https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr


RE: Vero 4K + (OSMC) - Zikkson - 14.2.2019

Chapu. Mimochodem to az tak nezavisle na HW neni. Napr v Octagonu je Kodi, ktere nema funkcni sekci PVR a nejdou do nej stahnout zadni IPTV klienti. Takze se IPTV musi resit primo v E2. Vero 4K+ mam zatim na ceste, tak nevim jak orezana/neorezana verze Kodi v nem je a co tam lze a nelze rozjet. Proto jsem se ptal v sekci pro dany HW, kdyby to na nem mel uz nekdo rozjete a muselo se to nejak obchazet.


RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 14.2.2019

Zikkson : ve Vero 4K je nainstalovaná verze Kodi 17.6 i s PVR simple clientem...


RE: Vero 4K + (OSMC) - matchboxx - 14.2.2019

@ Zikkson k cemu by ti u Enigmy 2 byl PVR klient kdyz si svuj playlist pridas jednoduse treba pres telnet nebo nejaky offline prevodnik primo mezi bouquety.


RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 14.2.2019

Přesně tak, nebo použiješ  m3uPlayer...


RE: Vero 4K + (OSMC) - Zikkson - 14.2.2019

@matchboxx tak jsem to nakonec samozrejme udelal, jen jsem chtel zkouset jak to v Kodi vypada, do ceho jdu. To ze se to v E2 da dat primo do bouquetu neznamena ze to nema byt povolene v Kodi, je to zbytecne omezeni, pokud chci mit vsechno v jednom. Kdyby to bylo povolene, tak to nikomu neprekazi.


RE: Vero 4K + (OSMC) - matchboxx - 14.2.2019

V E2 u pluginu Kodi to nefunguje nikde v zadnem pristroji :-)


RE: Vero 4K + (OSMC) - Rossi D - 15.2.2019

Tak nějak tápu ve zdejší diskuzi Vero / E2, ale pokud se jedná o PVR v Kodi na Vero ze streamu DM/E2 vypadá to nějak takto (kua to je domotaná věta)  1  :




ještě jsem vyhrabal "laborovací" historii s HDG na DM/E2 (to byly časy ....)  6




RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 15.2.2019

Rossi D: podle mě to na těch obrázcich není kodi-pvr,ale náhled na skin HDGlass16,jinak v enigmě 2 je zbytečné instalovat PVR klienta v Kodi,protože vše  se dá spustít přes addony např.player m3u a spousta dalších... 4


RE: Vero 4K + (OSMC) - Rossi D - 15.2.2019

Však nikde nezmiňuji, že ony obrázky dole jsou z Kodi, píši toto →  "vyhrabal laborovací historii s HDG na DM/E2 (to byly časy ....)" a také , že tápu ve zdejší diskuzi o Vero a E2 ......  8


RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 15.2.2019

Jojo, teď chápu,taky moc nerozumím zdejší diskusi... 1


RE: Vero 4K + (OSMC) - forsajd - 15.2.2019

@hoss preco zbytocne PVR, ked je to najjednoduksie i najrychlejsie, nainstalovane a mas, tam vsetko, nahravky i nahravat mozes atd.


RE: Vero 4K + (OSMC) - hoss - 15.2.2019

forsajd: samozřejmě , je to každého volba,co si nainstaluje do E2,
já jen mám špatné zkušenosti ze spouštěním Kodi v sat.boxech,
raději využívám ten m3uPlayer nebo přímo upravené bouquety... 4