XBMC-Kodi.cz
Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Ostatní diskuze (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-ostatni-diskuze)
+--- Fórum: OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-off-topic-bez-zamereni)
+---- Fórum: Zajímavé tipy na nákupy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-zajimave-tipy-na-nakupy)
+---- Téma: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni (/prispevek-xiaomi-aqara-smart-home-smarthome-reseni)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 09.3.2019

Vcera mi dorazily zarovky Aqara LED, 9W, nahrada za klasicke zarovky s patici E27 a musim teda rict, ze jednim slovem pecka. Funkce jako Yeelight 320, jen v mensim - ladit se da jak intenzita, tak i teplota bile. Nahradil jsem tim starsi "corn", co jsem mel v E27 s psanym vykonem 12W a prijde mi, ze Aqara sviti mnohem vic.

V dane cene (okolo 12 USD) je to podle me bezkonkurencni nahrada za obycejnou zarovku a rozhodne doporucuji.


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Pitrx - 09.3.2019

Taky mi vcera dorazili 2 kousky a pecka!


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Mujo - 09.3.2019

Jak jste se registrovali do Mi Home? pokuším se založit Account pomocí mobilní app i přes Mi.com ale po zaslání ověřovacího emailu a po kliknutí na obsažený link mi to po otevření stránek píše This link is invalid. Zkoušel jsem mail na Centrumu i googlu, oba stejný výsledek.
Dík za rady a tipy


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 09.3.2019

Registroval ses tady?
> https://account.xiaomi.com/pass/register

Ja se normalne zaregistroval. Nicmene pokud ti to nejde, tak zkus zkopirovat tu URL a neklikat na ni, treba se neprenasi vsechny promenne.


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Mujo - 10.3.2019

jj, na těchto webofffkách, dnes další pokus a opět se stejných výsledkem. zkouším i kopírovat link a nejde to. no nic budu zkoušet dál :-)


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 10.3.2019

Zkus se registrovat pres tel.cislo.


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Mujo - 10.3.2019

Super, přes telefon to prošlo, dík za radu


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Oskar123 - 10.3.2019

Nevíte kde by se dalo sehnat "aqara wireless relay controller (2 channels)" v aplikaci Mi Home jej vidím, ale nikde ke koupi jsem ho nenašel ?


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 10.3.2019

Ono je tam spousta veci, ktere se nedaji sehnat. Typicky treba chytry termostat. Kdyz jsem jim psal, tak mi odpovedeli, ze je u toho zakaz online prodeje a ze “China mainland only”. Asi je stve, kdyz jim ten server s nahravkama hlti jazyky, kterym nerozumi 40 3


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Oskar123 - 10.3.2019

Škoda zrovna taková šikovná věcička


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - kobol - 11.3.2019

Relay Controller má na Ali jeden prodejce 

Original Xiaomi Mijia Aqara Two-way control module Wireless Relay Controller

Jinak dnes se začíná Aqara prodávat v US (Amazon US) a do budoucna se spekuluje i o Evropě. Takže dostupnost by se mohla zlepšit, ale určitě za trochu jiné peníze než Cn.

A ještě aktuální FW je 1.5.7. Aktualizace je možná pouze přes Aqara Home aplikaci. Podařilo se někomu na ANDROIDU

1. přidat hub (já končím s chybou 601)
2. aktualizovat FW (já mám stále 1.4.5 což je dvě verze starý FW)


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 11.3.2019

Ja mam Aqara Hub verze 1.5.0 a hlasi mi to, ze je nejnovejsi (na iOS).

Nicmene Air Conditiorei mi hlasi, ze je taky aktualni, mam 1.4.1_155.0149 a vim, ze znamymu to uz naflashovalo na *.156.*, tak nevim, jak to tam rozhoduje, kdo jaky FW obdrzi nebo ne.


Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - frimlik - 12.3.2019

Zvlastni. Ja na iOS mam jako nejnovejsi verzi 1.4.7_000


Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - frimlik - 14.3.2019

Nikde v aplikaci Mi Home nemuzu najit, v jakem stavu jsou baterie vsech samostatnych zarizeni bez externiho napajeni (cidla motion-temperature, bezdratove prepinace, zvonky apod..) Vim ze v minulosti jsem na to nekde narazil, ted to nemuzu najit.. Nevite nekdo??


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - alibababa - 14.3.2019

Ahoj, kdo jste objednávali Aqara hub, prošlo Vám to přes celnici v pohodě nebo jste platili clo? Díky


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - jarda-j - 14.3.2019

alibababa: Proslo v pohode. Je to maly balicek a prodejce napsal castku $20.


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - S474N - 16.3.2019

Proslo, ale uz to zacina byt pomalu bezpredmetne, protoze 1.5. se blizi a tim padem bude se vsim mimo EU dost utrum.


Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Metlaciq - 16.3.2019

Ja som objednaval v akcii na Ali .... Aqara gateway + pohybovy senzor a k tomu zadarmo snimac teploty len sa bojim aby mi to na colnici nestopli Undecided kedze je to v jednom balicku Undecided :-(


Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - Goofie - 16.3.2019

Já objednal taky tyto 3 věci a minulý týden mi to přišlo a v pohodě.


RE: Xiaomi AQara Smart Home - smarthome reseni - alibababa - 17.3.2019

(16.3.2019, 15:35)S474N Napsal(a): Proslo, ale uz to zacina byt pomalu bezpredmetne, protoze 1.5. se blizi a tim padem bude se vsim mimo EU dost utrum.

Ahoj, co se ma stat 1.5.2019? Nikde sem nic nenasel...