XBMC-Kodi.cz
Doplňky na plochu - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Programy a hry (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-programy-a-hry)
+--- Téma: Doplňky na plochu (/prispevek-doplnky-na-plochu)



Doplňky na plochu - Davirek - 24.2.2019

Prosím o radu, kde se dá doinstalovat, nebo nastavit, aby v domovské obrazovce Kodi ukazovalo využití procesoru, rychlost sítě, popř teplota procesoru?


RE: Doplňky na plochu - beepee - 24.2.2019

@Davirek - pročti si Estuary Stream Cinema nebo Estuary Easy


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 24.2.2019

Díky. Něco už mám nastavené. Ale co se mi nedaří je nastavit Stream cinema aby u filmů zobrazovalo hodnocení z Čsfd. Jen uživatelské hodnocení v červené hvězdě.


RE: Doplňky na plochu - beepee - 24.2.2019

Nastavení/Nastavení vzhledu/Obecné/Zobrazit uživatelský rating - Zobrazit scraper rating. Musí se sjet obrazovkou až dolů.
BTW - ta červená hvězda je ten scraper rating. Uživatelský je tuším modrý (nepoužívám ho, je vázán myslím na soubory v knihovně).

EDIT: To se týká nastavení Estuary Stream Cinema.


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 24.2.2019

Modrou hvězdu jsem zatím neviděl, ale jak říkáš, bude to vázáno na knihovnu. A tu taky nepoužívám. 
Nahodil jsem ten skin Cinema, celkem pěkné, hodně možností úprav. Ale zjistil jsem, že se z něj nemůžu bootnout zpět do androidu. V klasickém Estuary je pod vypínacím tlačítkem možnost reeboot to internal. Toto u Cinema chybí. Možná to chce jen někde v nastavení udělat fajfku, ale není důvod, proč by to někdo schovával do nastavení.


RE: Doplňky na plochu - beepee - 24.2.2019

Já to teda nepotřebuju, ale v Nastavení/Nastavení vzhledu/Specifická nastavení je možnost "Povolit reboot z vnitřní paměti.


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 24.2.2019

Díky. Vlastně jsem to tam zahlídl, ale myslel jsem, že se to týká Libre, pokud je ve vnitřní paměti.


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 26.2.2019

Tak to z toho bootnout zpět do Androidu nejde.


RE: Doplňky na plochu - Client - 26.2.2019

@Davirek Tak to je někde chyba. Jakou používáš verzi a kde sis ji pořídil? Po výpadku autora @JiRo je v tom poněkud "bordel", takže je možné, že se někam zatoulala stará verze, protože tady ta chyba se už jednou objevila.


RE: Doplňky na plochu - beepee - 26.2.2019

@Davirek - jak to KODI vlastně provozuješ - máš LE (CE) na SD kartě, ve vnitřní paměti, nebo ho pouštíš jako apku z Androida?


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 26.2.2019

Tak Libre mám verzi 8.2.3.1 , Kodi mám 17.6 Git : a9a7a20 
Instalováno mám na externí sd kartě. Krabice X96 mini.


RE: Doplňky na plochu - JiRo - 26.2.2019

@Davirek OK, ale mluvili jste o skinu...


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 26.2.2019

Mluvili, ale jde o to, že mi z toho skinu Cinema nejde boot zpět do androidu, který mám na interní paměti. Pokud vyměním skin za klasický, základní, tak to funguje.


RE: Doplňky na plochu - JiRo - 26.2.2019

@Davirek Mě zajímá, jako verzi skinu Estuary Stream-Cinema a z jakého místa sis nainstaloval.


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 27.2.2019

Takže mám tuto verzi. Zatím jsem dal zpět Estuary a tam boot do Androidu funguje bez problémů. A instaloval jsem to klasicky z nastavení Libre kde je možnost změny skinů. Nestahoval jsem nikde externě mimo Kodi.


RE: Doplňky na plochu - Client - 27.2.2019

@Davirek Estuary Stream-Cinema v repozitáři se neauktualizuje, musíš instalovat ručně z tohoto příspěvku Estuary Stream-Cinema.


RE: Doplňky na plochu - Davirek - 27.2.2019

Super. Už to frčí. Děkuji moc.