XBMC-Kodi.cz
Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) (/prispevek-archiv-sledovanitv-poda-tv-v1-23-0)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - JiRo - 02.11.2023

@Radek_Kovacik Přečti 1. příspěvek tématu.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 02.11.2023

@Radek_Kovacik: Addon Archiv SledovaniTV je jen v autorově repu. Link je také v prvním příspěvku.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Radek_Kovacik - 03.11.2023

@JiRo: , @jkmh: 1. příspěvek jsem četl, ale jestli máte na mysli ten poslední link s názvem "download z repozitáře", tak to je trochu nešťastně pojmenované, z toho se to těžko chápe. 6 Díky za objasnění.

Protože jsem původně o tomto doplňku neměl tušení, jako první jsem nainstaloval ten, který je přímo v oficiálním repozitáři Kodi a divil jsem se, proč tam není možné zpětně přehrávat. Proto jsem taky do příslušného vlákna tady na fóru dal dotaz.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Davirek - 04.11.2023

Už jsem se zkoušel ptát v samostatném tématu a bez reakce. Zkusím to tady. Používám tento doplněk a zkusil jsem možnost stáhnout pořad a teď nevím kde se uložil. Nemá s tím někdo zkušenost? Uložil se někde určitě, protože se místo na úložišti zmenšilo, zkusil jsem to pro jistotu ještě jednou s menším souborem a místo opět ubylo a soubor nikde. Zřejmě se to ukládá s nějakou specifickou příponou, že ji systém nevidí a aplikace zřejmě nemá možnost přehrávat soubory, které sama uložila. Nebo už nevím . Kdyby někdo věděl, byl bych vděčen za pomoc.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - meda - 04.11.2023

Viděl jsi u doplňku nastavení?


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Davirek - 04.11.2023

Viděl, zkoušel jsem definovat cestu a uložit. Samozřejmě jsem toto vše zkoušel. Zas úplný ňouma myslím nejsem 4


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 04.11.2023

@davidek: Jakou jsi zadal cestu? A jaká se ti uložila do .kodi/userdata/addon_data/plugin.video.archivsledovanitv/settings.xml? Jinak soubory se uloží s příponou *.ts.

Nyní jsem to zkusil a naprosto bezproblémové. V mém případě vidím v settings.xml mnou nastavenou cestu <setting id="download_folder">/storage/videos/</setting>


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Davirek - 04.11.2023

Cestu jsem měl zadanou kořenový souborový systém/storage/downloads. Soubor se stahoval a nikde ho nevidím. Taky nikde v nabídce doplňků nevidím možnost přehrát stažený pořad. Ani v nabídce videii v hlavním menu kodi nic takového nevidím. V nabídce doplňku vidím jen možnost uložené pořady a ta obsahuje nahrávky pořadů, které jsem nahrál např přes StB či mobilní aplikaci.
Jinak jak radí jkmh postup jakým najít uloženou cestu.. Toto nejsem schopen najít. Když to zkouším v Androidu přes správce souborů tak ten žádný adresář Kodi nevidí.
Jinak mám nainstalovaný Coreelec 20.2
Cestu jsem už snad našel. Viz foto.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 04.11.2023

@Davirek:  Musíš rozlišovat stažené a uložené pořady. Uložené pořady v doplňku jsou ekvivalentem Nahrané pořady appky ve smartTV. Ve skutečnosti je pořad uložen u provozovatele služby.
Stažené soubory jsou umístěny dle nastavené cesty v doplňku a v menu doplňku pro ně není položka. Pro přehrátí musíš jít do Nastavení/Správce souborů/storage....atd podle nadefinované cesty v nastavení doplňku nebo cestu k souborům nastavit (přidat) v Videa/Soubory.

K tvé fotce. Říkáš, že máš nastavenou cestu /storage/downloads/, ale na fotce je jiná. Umístění souborů Kodi se pochopitelně liší podle OS. Umístění máš dle OS zde: https://kodi.wiki/view/Kodi_data_folder. A nesmíš si plést Videa jako položku v hlavním ovládání Kodi a Videa(Videos) jako jméno adresáře.

Edit: Adresáře Videos a TV Show zřejmě po kliknutí na menu Videa už máš, alespoň tak je to v defaultu Kodi


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Davirek - 04.11.2023

Díky za vysvětlení. Ale stejně mi není jasné jakým způsobem mám přehrát stažený soubor (pořad) že jej fyzicky nevidím v žádné složce je věc další. Jde, prosím jednoduše vysvětlit, jak a kde mám najít, to, co jsem stáhl?
Na PC bych ve správci souborů do vyhledávače zadal název položky a najde mi to, ať je to zakopané třeba v pekle. Ale v tom Kodi je to ještě větší Peklo 1


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 04.11.2023

Nerozumím ti. Najdeš soubor na tebou zadané cestě a pokud je to videosoubor, pak ho kliknutím spustíš. Uložený soubor není závislý na žádném doplňku. Stejně jako soubor, ktrerý bys měl na připojené flešce či externím HDD.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Davirek - 04.11.2023

Už jsem na to přišel. Díky.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Radek_Kovacik - 10.11.2023

Funguje někomu ten repozitář od Sarose uváděný v 1. příspěvku na adrese https://github.com/Saros72/kodirepo/blob/main/repo-19/repository.saros/repository.saros-1.4.0.zip?raw=true? Mně nejde nainstalovat a je jedno, jestli jej mám přímo stažený na disku nebo nalinkovaný jako zdroj dat z Githubu. Kodi odmítá tento zip uznat jako použitelný a v 1. případě je tlačítko OK zašedlé a ve druhém vypisuje střídavě, buď že daný server není dostupný nebo že zip soubor nic neobsahuje. Další možnost, co s tím udělat mě nenapadá. Cizí zdroje doplňků povolené mám.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - JiRo - 10.11.2023

@Radek_Kovacik Nevím co, jak a kam stahuješ a instaluješ, ale repozitář z tebou odkazované adresy normálně nainstaluji a z něj i doplňky, které obsahuje. Otestováno právě teď na Kodi 20.0 ve Windows 10.

Nerozumím tomu, co znamená "tlačítko OK zašedlé". Jaké tlačítku, v jakém kontetxu (u kterého okna/dotazu)? Zkontroluj stažený zip a případně pošli relevantní log.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Radek_Kovacik - 10.11.2023

@JiRo: Jak jsem psal, ten link je z nějakého důvodu u mne v KODI nefunkční (hláška "na server se nelze připojit") a když ten zip stáhnu rovnou na disk a jdu v kodi do doplňků instalovat ze zipu, tak tlačítko OK zůstane zašedlé. Na ostatních zipech, které mám ve stejném místě uložené, to svítí, ale na repository.saros-1.4.0.zip ani ťuk.

V logu je při přístupu na link pouze toto:
Citace:2023-11-10 20:43:24.320 T:922      info <general>: Loading skin file: FileBrowser.xml, load type: KEEP_IN_MEMORY
2023-11-10 20:43:31.475 T:922     error <general>: GetDirectory - Error getting https://github.com/Saros72/kodirepo/blob/main/repo-19/repository.saros/repository.saros-1.4.0.zip/?raw=true
2023-11-10 20:43:31.475 T:922     error <general>: CGUIDialogFileBrowser::GetDirectory(https://github.com/Saros72/kodirepo/blob/main/repo-19/repository.saros/repository.saros-1.4.0.zip/?raw=true) failed
 
Adresu odkazu jsem kontroloval a je v pořádku (tedy alespoň v konfigu, v logu tam z nějakého důvodu přibylo lomítko). Ale proč nefunguje ani ten stažený zip a uložený na disku spolu s KODI, to už mi hlava nebere.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - JiRo - 10.11.2023

@Radek_Kovacik Bez logu ti nejsem schopen poradit.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - Radek_Kovacik - 11.11.2023

@JiRo: Já rozumím, ale jak jsem psal, v tom logu nic více nevyčteš, jen ty 3 řádky - prostě kde nic není, ani smrt nebere... Samozřejmě je řeč o relevantním logu, jak jsi požadoval, další nepotřebné info jsem vyseparoval.
Ledaže bych musel zapnout nějakou detailnější diagnostiku, jestli by tam něco bylo, ale nevím, co přesně bych měl zapnout.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 11.11.2023

@Radek_Kovacik: Ten link ti nepojede. K Sarošovu ZIP souboru se dostaneš dvojí cestou. Buď stažením z prvního příspěvku nebo si do Kodi nalinkuj http://saros.wz.cz/repo/repo-v19/repository.saros/.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - JiRo - 11.11.2023

@Radek_Kovacik Ne, kompletní log je důležitý k posouzení kontextu a také typu instalace, verze a nastavení. Relevence znamená, aby byl nastavený debug mód, proveden restart Kodi a pak bez dalšího provedeny pouze kroky, které vedou k chybě nebo problému, který je třeba analyzovat. Pak log odložíš na sdílené úložiště a sem pošleš jeho adresu. Orientuj se podle naávodu, který tady vytvořili a doplnili kolegové @Rossi D a @meda Vytvoření a odeslání chybového protokolu / logu Kodi v 16 obrazech.

Ještě jsi ale nevyzkoušel zkontrolovat stažený zip, jak jsme psal. Pokud píšeš, že ti Kodi hlásí, "že zip soubor nic neobsahuje", tak to možná znamená, že se soubor nestáhl správně. I když hlášku, o které píšeš jsem ještě neviděl. Zní skutečně tak, jak jsi napsal?

Jinak, ten odkaz na repozitář, který je v 1. příspěvku tohoto tématu, není možné vložit do Kodi. Není to odkaz na položku souborového systému, kterému by rozumnělo Kodi. Jak název odkazu říká, je to odkaz na Download z repozitáře. Takže jediný správný postup v tomto případě je stáhnout zip a pak repozitář instalovat z něj. Já jsem si to pro jistotu vyzkoušel, jak v Kodi 20, tak 21, a v obou případech jsem si repozitář bez problémů nainstaloval, a z něj pak podobně nainstaloval doplněk Archiv SledovaniTV verze 1.23.0. Po zadání přihlašovacích údajů na SledovaniTV.cz se mi archiv okamžitě rozjel a mohl jsme si z něj spustit přehrávání, které fungovalo. Vše jsem to zkoušel na testovacích instalacích ve Windows 10, kde mám všechny fungující verze od Kodi 17 až do Kodi 21.

@Radek_Kovacik Doporučení @jkmh:, jak se dostat on-line k instalačnímu souboru Sárošova repozitáře, je správné.

Nicméně by mělo zaznít, že to vždy nemusí být úplně výhodné. Každý takovýto vytvořený odkaz zatěžuje Kodi ve fázích spuštění i odstavení, protože Kodi si ho zpracovává na pozadí a v případech, že je například daný odkaz nedostupný, dochází ke zbytečným prodlevám a timeout-ům. Jeden dva takové odkazy asi nejsou kritiké, ale pokud by jich mělo být více, tak už to může v jistých chvílích přinést komplikace. Já osobně doporučuji, pokud to u dané instalace jde, tak si repozitáře raději instalovat ze stažených zip souborů.


RE: Archiv SledovaniTV/PODA.tv (v1.23.0) - jkmh - 11.11.2023

@JiRo: Tak to jsi mě pěkně zaskočil. Já mám takhle nalinkovaných 8.  9 . Pro kolegu to měl být tip pro zjištění, jestli mu půjde nainstalovat repo on-line.