XBMC-Kodi.cz
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Repozitáře (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-repozitare)
+--- Téma: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK (/prispevek-repozitar-xbmc-kodi-cz-sk)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Re4DeR - 20.4.2020

Kluci, diky moc za veskerou praci! novy repo je urcite velkej kvalitativni posun a je to super.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - diacone - 20.4.2020

(20.4.2020, 13:19)XBMC-Kodi Napsal(a): @Marek71: repozitář funkční je, jen se zrovna přegenerovávají Let's Encrypt certifikáty pro vyžadované HTTPS spojení a proto to některé zařízení vyhodnocují, že nejede. Nejpozději ve 13:30 by mělo být již hotovo.

repo.xbmc-kodi.cz neni uveden v subject alternative names noveho certifikatu. Mozna proto to lidem na nekterych zarizenich nefunguje.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Marek71 - 20.4.2020

Jo, i v prohlížeči mi hlásí chybu certifikátu. V pohodě, počkám až to bude pořešené... Jako zařízení mám čínský přehrávač a na něm CoreElec 9.2.2.

Jinak, velké díky lidem, kteří pro nás toto dělají!


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - ptacovsky - 20.4.2020

Zdravím, dnes mi nefunguje Kodi 18.6 na notebooku. Píše to updatnite plugin z noveho repozitara repo.xbmc-kodi.cz. Po stažení zip souboru nemohu spustit z webshare žádný film, webshare je zaplacené až do konce letošního roku, tam problém není. 
Po pokusu přidat do systému zdrojovou adresu hláška NEmůžu načíst informace o adresáři, není připojen k síti. Neví někdo co s tím?


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Lezov - 20.4.2020

ahoj, tak už jde načíst repositář, ale nejde z něho nainstalovat žádný doplněk, hláška: Instalace selhala.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - XBMC-Kodi - 20.4.2020

@diacone: a to právě řešíme, protože podle hostingu tam je, ale v reálu tam není.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 21.4.2020

Takže ten repozitář repo.xbmc-kodi obsahuje k 21.4. jen doplněk SC a repo NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ.
Všechno ostatní je pryč.
Kdopak na tom zapracoval? BBaron nebo Wombat?


Vypadá to jako truc akce. Ukradený účet Github?



RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 21.4.2020

repo.xbmc-kodi.cz obsahuje vše, kromě SC.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - XBMC-Kodi - 21.4.2020

@meda: je to přesně naopak. Náš repozitář ve verzi 1.1.1 obsahuje vše, kromě SC. Celkové vyjádření k situaci je v podpisu.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 21.4.2020

Máš pravdu. Musel jsem zakázat NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ a restartovat. Nevím proč se to tam překrývalo .....nějak podobné ID repa? Prostě chyba na mé židli.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - canon - 21.4.2020

Prosim a ako to teda bude dalej s StreamCinema .Neviem či som lama ale s tych novych veci to neviem vyčitať.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - XBMC-Kodi - 21.4.2020

@meda: vše je ve vyjádření, stačí si ho přečíst.

@canon: viz následující text

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY - KDOKOLIV TU BUDE POŽADOVAT JAKOUKOLIV POMOC V SOUVISLOSTI S DANÝM PLUGINEM, OKAMŽITĚ OBDRŽÍ BEZ VAROVÁNÍ BAN!


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - OndBot01 - 21.4.2020

(21.4.2020, 23:14)canon Napsal(a): Prosim a ako to teda bude dalej s StreamCinema .Neviem či som lama ale s tych novych veci to neviem vyčitať.

Taky bych se přihlásil, už v tom od včerejšího večera ležím a zatím to vypadá, že se situace (alespoň u mě) nedá vyřešit - různé instalace doporučujících repo, odinstalace SC a následná nepovedená instalace SC nefungovala, takže jsem v podstatě přišel i o SC - v podstatě jsem v koncích... 10 jediné, co mě uklidňuje je, že mám zaplacený účet na webshare do konce roku a ten zatím stále funguje..ale jak dlouho..
snad mi z toho všeho vyplývá, že si u Bbarona budu muset zaplatit další účet na jeho servru..??


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 21.4.2020

Prostě si nainstaluj znovu repozitáře, které potřebuješ a pro jistotu při instalaci z jednoho zakaž ten druhý. A naopak.
Později se ten stav možná dá do pořádku, teď to bude vyžadovat trochu zručnosti.
EDIT: Jak se zdá, po restartu Kodi už zručnost nebude potřeba, povoleno vše.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - martin_p3 - 22.4.2020

Musím potvrdit. Po upgrade na verzi 1.1.0 byl skin stream-cinema funkční. Další den nato byl aktualizován na verzi 1.1.1 a v repozitáři už stream-cinema není k dispozici. Vypadá to, že asi není podporován.

nemáte někdo návod, jak tam dotáhnout skin Stream-cinema bez repozitáře ?


Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - beitlj - 22.4.2020

Řeší se to tu, stačí nainstalovat repo autora, návodů je tu plno popřípadě Google napoví víc.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - lnadeb - 22.4.2020

V tom repu autora ale neni slozka vzhled se skinem SC. Nebo ja ho tam nemam.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - playman22 - 22.4.2020

Bez repozitára, priamo skin:
https://github.com/saxel-cz/skin.estuary.stream-cinema.leia/archive/master.zip
Keďže tu práve prebieha hon na čarodejnice, vyzerá to tak, že odstránili z repo aj skin, ktorý nemá nič spoločné s SC Big Grin logika.. Big Grin nemusíte hneď panikáriť, @BBaron ho určite pridá do repa.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 22.4.2020

Nemotá tu někdo dohromady skin a addon (vzhled a doplněk)?


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - playman22 - 22.4.2020

Máš pravdu, upravil som príspevok. A pridal link na skin, ktorý bol (aspoň podľa mňa) bezdôvodne odstránený z repozitára. Keďže sa jedná o skin vyvíjaný cz-sk komunitou zadarmo a je aktualizovaný, má v tomto repu byť! Porušuje snáď nejaké pravidlá alebo je nelegálny?