XBMC-Kodi.cz
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Repozitáře (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-repozitare)
+--- Téma: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK (/prispevek-repozitar-xbmc-kodi-cz-sk)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Holda.us - 23.4.2020

Velmi dobra prace a nenechte se urazet  4


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Client - 23.4.2020

Rozkaz zněl jasně: "Zlikvidujte vše, co mám v názvu Stream-Cinema!"


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - lnadeb - 23.4.2020

Ahoj, když je řeč o tom skinu. Nejde se nějak zbavit této hlášky? Youtube doplněk jsem odinstaloval, protože to házelo pořád chybu a chtělo se to spárovat atd., ale já to asi nepochopil a nedosáhl jsem zprovoznění, tak jsem ho odinstaloval. Ale tuto hlášku bych rád nějak zrušil, by pořád nevyskakovala.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - mafian - 23.4.2020

Aktualizuj si vzhled tahle chyba už je odstraněna.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - lnadeb - 23.4.2020

Prima, díky moc za info. Už to mám aktualizované.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 23.4.2020

@wombat  -Přimlouvám se za zdravý rozum a navrhuji vrátit (pokud mne tedy zrak nešálí) do repozitáře vzhled/skin Estuary Stream-Cinema ve správných verzích i správných  ID.
Odděleně pro Leia atd. Vždyť obsluhuje další addony.

Zároveň by stálo za úvahu pozměnit (autoři) název skinu, stačilo by vypustit slovo Stream.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Stigo85 - 23.4.2020

Dobrý deň prajem všetkým. Som tu nový nakoľko som použival SK/CZ stream a zrazu chce len aktualizovať a nič nefunguje. Skúsil som aj repozitár čo tu je nový, ale nejako nič nefunguje. Nahral som na prehrávač, nahodil doplnok Subory online a tam nic nie je. Ked dam vyhladat, najde mi to, ale zase nespusti. To ako to fungovalo v minulosti, ze som si to len preklikal co je nove, spustil, vybral verziu a islo to, to uz skoncilo? Bude to zase fungovat alebo sa s tym da robit? Dakujem za odpoved


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 23.4.2020

Vše je stále dohledatelné a WS s pluginem funguje. Protože ale není umožněno zde dávat návody na plugin fungující nejen s WS, musíš vyvinout vlastní úsilí, hledat v odkazech a přemýšlet.
Naučit se stahovat z GitHub zip doplňku atd atd. (Umázni dlouhou alfanumerickou řadu.)
https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-dulezite-vyjadreni-k-vypadku-od-19-4-a-nasledne-smerovani-fora?pid=85862#pid85862


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Saxel - 23.4.2020

(23.4.2020, 8:24)meda Napsal(a): ... Zároveň by stálo za úvahu pozměnit (autoři) název skinu, stačilo by vypustit slovo Stream.

Změnit samotný název (Name) skinu není problém, ale je vhodné zachovat ID, aby fungovaly updaty a nebylo nutné skin znovu nastavovat.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 23.4.2020

(23.4.2020, 13:09)Saxel Napsal(a): ... je vhodné zachovat ID, aby fungovaly updaty...

To je jasné, vždyť jsem to psal.
Ještě k tomu názvu, přidávám typ na Estuary Audio&Cinema (jsou tam i rádia)
...pokud se anglické ET (and) v názvu nerozsype u některého vzhledu.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - beepee - 23.4.2020

@meda:  To ET bych klidně vypustil. AudioCinema zní IMHO dobře  6


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 23.4.2020

Když necháte proběhnout aktualizaci repozitáře xbmc-kodi cz/sk 1.1.1, bude v něm opět vzhled Estuary Stream-Cinema, jak pro Kodi Leia, tak (tuším) Krypton. Děkujeme.
Možná bude nebo nebude později název upraven. Tento vzhled totiž přináší widgety např i pro iVysilani, Radio a další.

Na vývoji se podíleli @JiRo @Client @Saxel a možná i jiní, jejichž práci by bylo škoda zahodit.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Client - 23.4.2020

Ad Estuary Stream-Cinema: No, tak je hezké, že chcete pokračovat v dalším rozvoji skinu pod jiným jménem. Ale pak byste si ale také měli změnit jeho id.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 23.4.2020

"Nechceme", navrhnul jsem to vám, autorům, protože skin už obsluhuje pomocí speciálního menu víc než jeden addon.

Pokud k tomu vaše vůle nebude, nedohodnete se na tom, budu to chápat jako můj špatný nápad.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Client - 23.4.2020

@meda No, tak jednak skin víc než jeden addon obsluhoval odjakživa, takže to asi není ten pravý důvod. A proti přejmenování nic nemám a ani mít nemůžu. V takovém případě ale už půjde o klon původního addon Estuary Stream-Cinema s původním id skin.estuary.stream-cinema. Tudíž podle nepsané, ale v drtivé většině případů dodržované zásady, by měl mít jiné, unikátní id. Píší to proto, aby se tu nerozeběhla debata, která povede k tomu že se vymyslí nové jméno, ale ponechá se staré id.


Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Azazael - 23.4.2020

Client písal že ďalej už v práci na tomto doplnku pracovať nebude, ak som nič neprehliadol tak nikto iný ten vývoj neprevzal, alebo prevzal ?

Čiže navrhujete premenovať v podstate mŕtvy doplnok/skin ? Ktorý bol vyvíjaný a určený pre doplnok ktorého meno sa nevyslovuje ?

Aký je na to dôvod ?


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - meda - 24.4.2020

Samozřejmě nejasnějším důvodem je, aby název neprovokoval zřizovatele fóra, na jehož prostoru je umístěné repo.

Skin byl na žádost uživatelů ponechán v repu už dříve.
Stále je užitečný.
Azazel: ...jméno Saxel.... Nic? Nečetl jsi?


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - TypekX - 26.4.2020

Zdravím

Xbmc-kodi repozitář sa mi aktualizoval na verziu 1.1.1 ale chyba mi v ňom stream cinema k aktualizácií bez toho mi to nechce spustit. Čo mám robiť??


Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - beitlj - 26.4.2020

TypekX: Obrátit se na autora.
Hledat na Google.
Ještě jeden takový dotaz a máš BAN od adminů tohoto fóra.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - MisakT - 26.4.2020

Hezky vecer, 
procetl jsem tu mnoho vlaken. Je mi lito co se stalo, ale bohuzel i taci lide jsou tu mezi nama. Dekuji za vyrobeni noveho repozitare. Bohuzel ale nenasel jsem jasnou odpoved na to, jakym novym doplnkem z repozitare XBMC-Kodi CZ/SK 1.1.1 mam prohlizet obsah serveru webshare. 
Mohu tedy poprosit o jasnou odpoved, pripadne postup jak toho dosahnout?
Predem dekuji za odpoved a preji hezky vecer.