XBMC-Kodi.cz
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Repozitáře (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-repozitare)
+--- Téma: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK (/prispevek-repozitar-xbmc-kodi-cz-sk)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 14.12.2019

Když nainstaluješ nové repo a projdeš kategorie tak uvidíš u doplňku fajfku, tzn, že už ho nainstlalovaný máš, pokud fajfka není, je třeba znovu nainstalovat, ale hromadně odinstalovat není třeba nic. Všechno zůstane, jen některé budeš muset nainstalovat "znovu" a ty původní můžeš max. odinstalovat, abys je neměl 2x, ale pořád mluvím jen o těch, kde se změnil název. Což je třeba 5 doplňků z cca. 50.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Radek_Kovacik - 15.12.2019

Probíhá u všech doplňků tohoto repozitáře automatický update nebo je nutné dělat to ručně?


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 15.12.2019

Toto je vlastnost Kodi - automatická kontrola nových verzí. Takže ano, vše se aktualizuje automaticky.


Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Lucky005 - 16.12.2019

Záleží jak je nastaveno v kodi, jestli na auto nebo manuál, já třeba osobně nechci aby se něco aktualizovalo bez mého vědomí.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - karelkejnice - 16.12.2019

Auotomatickou aktualizaci si nemusíš v doplncích českých repozitářů povolit -pak si to uděláš manuálně-dojdeš k tomu jako kdyby se to aktualizovalo automaticky


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 16.12.2019

Ano, ale z dotazu jsem měl pocit "obav", že se doplňky nebudou aktualizovat vůbec. Proto napsáno, že aktualizace je vlastnost Kodi, buď automatická na pozadí, nebo manuální s tím, že Kodi stále aktualizace hlídá, ale nabídné dostupné, s tím, že ručně potvrdíš jestli je nainstalovat chceš.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Radek_Kovacik - 16.12.2019

Ano, pochopil jsi to správně, ta obava tam byla. Už se mi to totiž u jiných repozitářů párkrát stalo, ale do dneška vlastně nevím, proč to tak bylo. Automatickou aktualizaci doplňků mám povolenou, ale je pravda, že zrovna ty české z předchozího (dnes asi nefunkčního) repozitáře se mi snad nikdy neaktualizovali, ale je možné, že jsem něco špatně nastavil nebo zapomněl nastavit. Vždy když nastali nějaké změny, tak jsem to zjistil až tehdy, když doplněk přestal fungovat a pak jsem musel zjišťovat na fórech, co se děje. Obvykle jsem musel stáhnout novou verzi repozitáře a pak se to nějak zauktualizovalo.


Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Lucky005 - 16.12.2019

Stále je možnost to vynutit, zkusit přes nabídku "Vyhledat aktualizace".


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - fofer - 17.12.2019

zdravím bude tento nový repozitář fungovat i na androidu 4.4.2 a bude fungovat i doplněk Nova Plus??


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 17.12.2019

Spíš je důlěžitější jakou verzi Kodi, repozitář pojede na jakékoliv. Co se týče Nova Plus ten je pro Kodi 17+


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - BBaron - 01.1.2020

androidu 4.4.2 moze mat problem s niektorymi SSL certifikatmi a HTTPS nemusi fungovat. Odporucam kupit novy box s androidom 8 a viac. V dnesnej dobe uz ide skoro vsetko len cez https


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - fofer - 02.1.2020

ok díky za info...a co android 5.1.1? nainstaloval jsem kodi 18.5 i nový repozitář a stále nemůžu najít doplněk novaplus....


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 02.1.2020

Co znamená nemůžu najít? Pokud si správně nainstaloval repozitář (podle návodu) tak bys měl vidět jeho obsah.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - fofer - 03.1.2020

ok už je vše v pořádku...udělal jsem chybu...zapomněl jsem instalovat z repozitáře....


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - Jura0001 - 05.1.2020

Ahoj,

jede někomu Nova Plus, iPrima a joj.sk v XBMC na Prismcube ruby? Má ho ještě vůbec někdo? Není zase tak špatný a slouží mi už pár let.
Může mi někdo dát toto info?
V KODI je instalace nového repozitáře jasná a funguje, ale Prismcube je XBMC prostředí, což je KODI, ale instalace je jiná a po nainstalování repozitáře a jeho otevření, i když provedu obnovu a aktualizaci ze skrytého menu, tak je repozitář prázdný. Stará verze je nekompaktibilní, tak už nějak nevím :-(
Je tu toho tolik napsáno, ale o tomto starším železe a jeho podpoře už nic. Na Octagonu mi to jede.
Díky jura


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - RedFighter - 10.1.2020

Ahoj. Chci se zeptat. Zkouším LibreElec 9.8 na android boxu. Pří otevřeni repozitáře mi to píše, že se k němu nelze připojit. Poradí mi někdo co s tím??

Děkuji RF


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 10.1.2020

Pošli k tomu víc informací. V jaké fázi se to stane? Ještě před instalací samotného repozitáře, nebo až při když chceš instalovat doplňky? Postupoval si podle návodu? Pošli ideálně log.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - RedFighter - 12.1.2020

Ahoj. Repozitář se nainstaluje v pořádku, ale když chci instalovat z repozitáře jednotlivé doplňky, tak se stane chyba, ale děje se to i u Libraelec repozitáře. Koukal jsem na fóru Libraelec, prý je chyba v KODI. Log asi neumím nají jinak rád pošlu.


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - wombat - 12.1.2020

https://kodi.wiki/view/Log_file/Easy

2.1 Enable Debug Mode by using one of the following methods
3.1 Add-on Kodi Logfile Uploader


RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - EduardJulina - 12.1.2020

Dobrý den, zmizel Vám z repozitáře vzhled Estuary stream cinema? Čím to je? Děkuji za info