XBMC-Kodi.cz
Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Chyby, návrhy, zlepšení, podpora (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-chyby-navrhy-zlepseni-podpora)
+--- Téma: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků (/prispevek-zobrazovani-prectenych-neprectenych-prispevku)

Stran: 1 2 3


Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Rossi D - 20.10.2019

Nějak mi na fóru začalo zlobit zobrazování výběru "Nepřečtené příspěvky". Fórum mi vrací mezi nepřečtenými i příspěvky přečtené (nejen mé), neobohacené o novou reakci. Stejně se chová i filtr "Příspěvky za 24h". 

   


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - S474N - 20.10.2019

Taky se mi zdalo, ze jsem nektera temata cetl a i presto mi to pozdeji hlasilo, jako neprectene.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - PetrM - 20.10.2019

No tak to jsem rád, že to není jen u mě, už jsem se chystal čistit nebo přeinstalovat Chrome.
Dělá mi to už pár dní, ale je to dost nahodilé.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - playman22 - 20.10.2019

Tiež mi to robí/robilo, ale admin sa vŕta vo funkciách, preto mi to nebolo ani divné. Skôr sa čudujem, ze beží všetko tak hladko.. Robiť zmeny na už zabehnutom fóre je vždy o hubu.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - S474N - 21.10.2019

Jak dlouho vam to dela, panove? Ja to pozoruji tak tyden. Nicmene, kdyz se na to ted vyslovene soustredim, tak nic. Ale je mozne, ze to ma nejakou souvislost s mnozstvim neprectenych prispevku.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - XBMC-Kodi - 21.10.2019

Zkušebně byla obnovena starší verze doplňku Unread posts z verze 1.13 na verzi 1.6. Reportujte případné problémy.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Rossi D - 21.10.2019

Zdá se, že nyní je vše OK, děkuji  4


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - PetrM - 24.10.2019

Taky potvrzuji funkčnost. Díky


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Rossi D - 06.12.2019

Vím, že se zde na fóru o tomto bugu opět diskutuje, ale nelze s touto chybou opravdu něco dělat ? Polovina příspěvků se mi pořád vrací do "nových/nepřečtených" - je to docela otravné .... Děkuji


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - XBMC-Kodi - 07.12.2019

Byla vrácena verze 1.6, menším zlem budou debug informace, které se na chvilku zobrazí.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Rossi D - 07.12.2019

Hlásím že u mne vše OK, děkuji !!!


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - BBaron - 03.1.2020

Mne objavuju moje pridane prispevky ako neprecitane. Ked kliknem na posledny prispevok, tak ma presmeruje na prvy prispevok v teme a nie na prvy neprecitany prispevok.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - XBMC-Kodi - 03.1.2020

Z fóra myBB, respektive přímo tohoto doplňku, který se stará o nepřečtené je patrno, že poslední opravdu plně fungující verze byla v1.11:

> https://community.mybb.com/thread-71986-post-1330695.html#pid1330695

Z tohoto důvodu byla verze 1.13 odebrána a přidána verze 1.11. Otestujte prosím funkčnost.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - PetrM - 03.1.2020

Zdá se ,že je to už v pořádku.
Díky Thumbup


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - BBaron - 04.1.2020

Na stream cinema ma to stale hadze na prvu stranu. Moje prispevky som zatial nema, takze uvidime ci tento bude oznaceny ako neprecitany


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - XBMC-Kodi - 04.1.2020

Popisovaný jev dělá po kliknutí na co? V Nepřečtených je potřeba klikat úplně vpravo na "Nejnovější příspěvek:". Při kliknutí na samotný název tématu načte téma od začátku. Toto lze ověřit i tím, na co je směrovaný odkaz, jestli na samotné téma nebo na "lastpost".


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - meda - 04.1.2020

Myslím, že by bylo dobře, aby každý začal na topu fóra "Posledních 24" klepnutím vlevo nahoře "Označit vše jako přečtené" a pak testovat odznovu po delší dobu.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - XBMC-Kodi - 04.1.2020

Případně je možnost označení všeho přečteného i vlevo dole pod Statistikami fóra.

Nahoře je to ve výsledku hledání Nepřečtených nebo Nepřečtených za posledních 24 hodin.


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - Rossi D - 04.1.2020

Zdá se, že výpis ne/přečtených již funguje jak má .... děkuji !


RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - BBaron - 05.1.2020

Klikam na “sipku” pri nickname v zozname tem. To by ma malo poslat na prvy neprecitany prispevok.     

No a salsi problem kvoli ktoremu nechcem vytvarat novu temu mam s mazanim prispevkov. Ked kliknem na tlacidlo “smazat” tak sa mi otvori editacia prispevku. Pred updatom sa ma spytalo ci som si isty a po potvrdeni sa prispevok zmazal. Tu mam len moznost editovat prispevok so vsetkymi moznosti.