XBMC-Kodi.cz
přehrávání filmů z hdd počítače - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Obecné otázky a dotazy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecne-otazky-a-dotazy)
+--- Téma: přehrávání filmů z hdd počítače (/prispevek-prehravani-filmu-z-hdd-pocitace)



přehrávání filmů z hdd počítače - Ditr - 29.5.2016

Zdravíčko pánové osmc používám už více jak 2roky měl jsem jej nastavené tak že jsem si mohl přehrávat filmy z hdd u mého pc problém nastal po aktualizaci na win 10 nejede mi to. tak jsem přeinstaloval i osmc na svém raspberry pi2 na nejnovější verzi a nějak stím bojuju a ne a ne to nastavit  Sad najde se mezí vámi někdo kdo je schopen mi poradit jak to nastavit? měl jsem to tak že jsem zapnul pc zapnul na tv raspberry pi2 najelo osmc a to se propojilo s pc na televizi jsem viděl všechny filmy a videa z gopro kamery které mám uložené ve složkách v pc bojuju stím už pár dní a stále nemůžu na nic přijít 17


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - S474N - 29.5.2016

Nebude to zpusobeme verzi Samby? Mam takovy pocit, ze zatimco Win10 pouzivaji Samba ve verzi 3, tak RPi nizsi.


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - Ditr - 29.5.2016

tomuhle vůbec nerozumím Sad pamatuju jen že jsem tehdy dam u složky sdílení a v osmc napsal cestu kterou mi ukázalo pc a jelo to
ted vidím workgroup když to otevři v ní je lenovo-pc a dál mě to nepustí


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - S474N - 29.5.2016

No ty verze nejsou kompatibilni. Zkus si doinstalovat do Windows tu podporu pro nizsi verzi Samby.


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - Ditr - 29.5.2016

dal jsem nějaké příkazy do příkazového řádku které jsem našel tady a už v malině ten komp nevidím vůbec Big Grin


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - fenixdc - 02.6.2016

Nevím jestli je to ještě aktuální. Ale mě stačilo vytvořit ve win10 druhého uživatele s heslem (např. uživatel: kodi, heslo :11) to zadat v RPi a byl jsem tam.


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - Ditr - 17.7.2016

já stím přád bojuju a pořád nic Sad


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - PetrM - 17.7.2016

Já po upgrade na Win 10 taky neviděl RPi, NAS, a ostatní počítače v síti, taky jsem zkoušel všechno možné a nic, tak jsem, se na to vyprd, dal si potřebné přes IP adresu ručně do Rychlý přístup, a po pár dnech se mi to tam najednou objevilo, asi nějaká aktualizace těch Win 10.
Takže jedině zkusit v malině zadat přímo IP adresu PC, jestli to projde.
Jinak taky jsem to takhle měl, ale štvalo mě, že musím mít pro přehrávání puštěný stolní PC, který pěkně žere a hlučí, takže jsem si pořídil NAS, a je to úplně jiný komfort, doporučuji zainvestovat, časem se to na energiích určitě vrátí.


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - kukus - 08.11.2016

Zdravím, mám podobný problem. Pořídil jsem si NAS (zyxel 326) a Kodi ho bez problemu vidí, vše přehraje, ale kupodivu nevidí titulky (jsou u filmů a jsou pojmenovány přesně stejně - plus přípona SRT) Titulky jsem se snažil dát i do zvláštního adresáře s názvem Titulky a opět nic. Vrhne někdo světlo? Předem děkuji


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - PetrM - 08.11.2016

Zkontroluj nastavení titulků, a jestli je máš povoleny, viz příloha
Já taky přehrávám z NASu Zyxel, a nemám problém.


RE: přehrávání filmů z hdd počítače - kukus - 11.11.2016

děkuji, vše se rozběhalo