XBMC-Kodi.cz
Stream CINEMA CZ, SK problém - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Stream CINEMA CZ, SK problém (/prispevek-stream-cinema-cz-sk-problem)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - CML - 04.5.2020

Zdravím všechny, 

máte někdo nový odkaz na ten discord? Původní odkaz je již expirovaný, děkuji.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - patrik7888 - 04.5.2020

ma_sk: neviem sa dostat na tu stranku


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - michalnet - 04.5.2020

nemáte někdo pozvánku na ten discord díky


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - MiloshCZ - 04.5.2020

SC2 je možné stáhnout z uložto, odkaz je FB skupině (kdo chce, ať hledá, nejsem si jist jak moc to sem je možné dávat).


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - PetrM - 04.5.2020

@janoo.k: odkaz i QR kód fungují, asi to opisuješ špatně.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@CML: Link je pozastavený, je v tom strašný bordel a šířilo se to úplně všude po FB i na Slovenském foru k nejmenovanému hostingu. Nedá se to ani sledovat. Ale vyvíjí se. Tato aktuální verze je na chvíli konečná, ale údajně funkční. Další verze bude později, v řádu dní. Řeší přejmenování, podle ankety si většina uživatelů nepřeje aktuální název, aby neodkazoval na starý addon, případně aby konkurence nevydala SC3.0.
Taky je tam veřejně tento link: https://www.strawpoll.me/19943733 kde mají uživatelé hlasovat, která kategorie má prioritu a té se budou snažit primárně věnovat. Hodně řeší upload uživatelů, snad by to měla být priorita, aby byl projekt víc komunitní a nevisel jen na jednom člověku. Musím říct, že se v tom od rána snaží dělat pořádek, vyfiltrovali se tam lidi (kdo si přišel stáhnout funkční verzi - stáhl a odešel). Už se tam neplácají kraviny. Tlačítko donate zatím chybí. Až bude, využiju ho a taky se tam přestanu plést. V některých větách, které píšou, nerozumím ani jedno slovo.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - sachlj - 04.5.2020

mám to nainstalovaný a nefunguje to...


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - picabox - 04.5.2020

sachlj: Funguje v rezime vyhladavania a iba povodna (ucorovana), cize neaktulizovana databaza.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@sachlj: Mělo by to být pouze na Kodi v.18+ . Mají tam nějakou verzi i pro v.17.

Web v http://www.sc2.zone/ už by měl fungovat. Na něm je požadovaný link.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - sachlj - 04.5.2020

picabox: používám kodi v "krabičce". login si pamatuji a heslo mám tak jednoduché aby se dalo vyťukat i na krabičce ovladačem. a nefunguje mi to. Mám odinstalovat původní plugin? Možná se perou o nějakou knihovnu. Do "krabičky" se nedostanu abych se podíval na soubory v adresáři. a ani se mi to nechce. Taky se vrtáš ve svým telefonu, v autě v televizi aby jsi zjistil jak to uvnitř funguje?


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - quicksilver - 04.5.2020

BBaron jen pozmění Nick , Server ,pojede pres kamose souseda a ostatní mu budou libat zadek.
Ano rikejte tomu verze 2.0 kdy vlk sežral kozu a zůstala cela. Ziskal přihlašování na úcty webshare.cz a dále i hesla.Je možné ze už někomu cumi na e.maily a něco si na vas objednává.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@sachl: řešilo se, že se musí odebrat všechna zařízení přímo ve webshare.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - nesvy - 04.5.2020

Zdravím,
nový CS 2.0 se mi nepovedlo rozběhat na Kodi 17.6. Máte s tím někdo zkušenost ?
Na Leia vše funguje jak má.

Předem díky za odpověď.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - Wolf99 - 04.5.2020

Na NTB - Kodi 18.5 + CS 2.0 funguje v lite verzi...


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - sachlj - 04.5.2020

(04.5.2020, 14:39)matejekt Napsal(a): @sachl: řešilo se, že se musí odebrat všechna zařízení přímo ve webshare.

ale jak? mám na pc v lišce zobrazený panel s připojením ale není tady volba smazat zařízení.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@sachlj: Nevím, já tady tuto alpha verzi (mimochodem právě řeší, proč utekla a nemá se na volném internetu šířit a podporovat) ani nezkouším instalovat. Počkám až na něco stabilního. Takže za sebe neporadím. Ale zkusil bych buď odinstalovat staré SC, odhlásit se v SC nebo webshare umožňuje v nastavení účtu u změny hesla taky: Odhlásit na všech zařízeních.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - sachlj - 04.5.2020

Jasan, pioněr vydržaj...vydržím pár dní než se to vyřeší...


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - forsajd - 04.5.2020

@nesvy: skus tento link na SC2 Krypton v17.xx a simpleCache.zip   zmazane linky na ziadost


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@sachlj: dle poradny máš zkoušet odhlásit opakovaně a zkontrolovat, jestli nejsi v beta webshare, ta snad nefunguje v tomto případě korektně.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - dmnc - 04.5.2020

(04.5.2020, 12:03)matejekt Napsal(a): Už kolují spekulace, že s SC2.0 nechce mít WS nic společného
... I to, že tady ještě není vlastní vlákno o SC2.0 naznačuje ...
ty spekulace jsou peklo a jediny co, tak se riskuje, ze se to provali az moc (viz vcerejsi clanky na zive nebo podobny "novinarsky" zumpy) ... SC2.0 nechce WS ... to je hodne prisna blbost? A jak by se to asi technicky udelo, stejne jako mistr BB?

... proc by tu bylo vlakno, tohle je tlachanicko konkretniho repozitare, SC2.0 (pracovni nazev) je doplnek, ktery je v 1. fazi vyvoje a neni v zadnem repozitari
...SC2.0 ma cely Discord server a lidi tam poznavaji, co je to komunikacni nastroj hodny roku 2020

Pokud si znechucen, ale zvedavy, doporucuju par tydnu pockat, pak to znova prehodnotit ...