XBMC-Kodi.cz
Stream CINEMA CZ, SK problém - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Stream CINEMA CZ, SK problém (/prispevek-stream-cinema-cz-sk-problem)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - matejekt - 04.5.2020

@dmnc: už jsem začal přehodnocovat. Reaguješ na můj ranní příspěvek, kde jsem byl notně rozladěný. A řekl bych, že jsem nebyl sám. Teď už to začínám vnímat jinak.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - Janoo.k - 04.5.2020

Stream Cinema 2 funguje výborne.
Ešte mám otázku. Pomaly mi končí VIP na webshare. Oplatí sa mi to zaplatiť ešte na rok ? 6


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - dmnc - 04.5.2020

@forsajd: ajajaj, to se nemělo stát.

Lidi, nelinkujte to, nedělejte reupload. Když už to někde je, dopište tam prosím, že je to velmi nestabilní pre-alpha v rámci uzavřené skupiny, není to ještě určené pro běžné uživatele, v souč. k tomu není dostupná podpora.

... tohle jen rozpoutává peklo, je to na FB, uložto apod. Masy uživatelů však nejsou schopni pokročilé instalace, vyřešit závislosti a najdou se i tací, co to vnímají jako regulérní službu a jsou schopni se obrátit na ČOI, že řádné nefunguje. Nebo se rozčilují, že to nainstalovali kamarádce a ta s tím má problémy. Buď je to absence zdravého rozumu totální počítačová a informační negramotnost nebo je něco ve vodě ...


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - Jezinka - 04.5.2020

A je tedy možnost se prosím připojit na Discord kanál?


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - nesvy - 04.5.2020

@forsajd: perfektní, teď už vše funguje. Moc díky


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - karelkejnice - 04.5.2020

Vyzkoušel jsem plugin 2.0-fungují filmy a seriály A-Z-kodI Leia 18.6-android 7.1-


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - jirka2404 - 04.5.2020

dmnc: Link na stažení jsi sem v podstatě dal ty, tak se nediv


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - terzdek - 04.5.2020

Jestli se chcete přidat do diskuze k doplňku, můžete zde : http://sc2.zone/


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - klacek.klacek - 04.5.2020

Odhlásit na beta.WS a na www.WS ze všech zařízení, změnit heslo, použít pouze malá písmena, žádná čísla! V kodi mít ideálně čisto, žádný sosac, žádný soubory online ani SC original. Nainstaluj SC2.0 zadej přihlašovací údaje v nastavení doplňku, restartuje kodi, nebo nejlépe celé zařízení, poté spusť a užívej.

Jde o alpfa verzi, takže nemusí vše fungovat dle představ, jak píše @terzdek: ideálně jdi na forum ohledně sc2


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - PetrM - 04.5.2020

@dmnc: Řekl bych, že na to už je pozdě, džin byl vypuštěn.  8


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - riki68 - 04.5.2020

Zdravím. Mám problém s tým, že v nastavení Stream Cinema a Stream Cinema 2 nemám kde zadať méno a heslo. Neukazuje mi to totiž žiadné kategorie. Prosím pomoooooc. Vôbec tam nie sú žiadne možnosti nastavení!!!


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - Doši - 04.5.2020

Mě se líbí jak si všichni bezhlavě stahují testovací verzi a diví se, že nefunguje tak jako původní doplněk. Proberte se. Pořád se to ladí


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - forsajd - 04.5.2020

@dmnc  odstranene


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - cache - 04.5.2020

(04.5.2020, 14:37)quicksilver Napsal(a): BBaron jen pozmění Nick , Server ,pojede pres kamose souseda a ostatní mu budou libat zadek.
Ano rikejte tomu verze 2.0 kdy vlk sežral kozu a zůstala cela. Ziskal přihlašování na úcty webshare.cz a dále i hesla.Je možné ze už někomu cumi na e.maily a něco si na vas objednává.

Ak narazas na tu alfa verziu SC2 co koluje, pozrel som to ako prve, nikam meno a heslo neodosiela.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - sachlj - 04.5.2020

Já si osobně vypnul (zakázal) všechny verze SC a počkám na ofiko verzi čehokoliv co bude fungovat. No a vyhledal jsem asi 20 filmů na HBO GO co mi na koukání stačí tak na 14 dní. Tak snad to někdo do té doby opraví. Opraví to aby fungovalo to za co jsem si zaplatil.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - TG007 - 04.5.2020

Barón vymazal všechny kritické dotazy ve fóru a je spokojený. nikdo mu tam nepíše tak se ani nemůže pořádně politovat.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - quicksilver - 04.5.2020

hotshot.sk // To jo neposila, potom prijde paty update doplnku ,ktery se vam samo nainstaluje a hotovo.
Nevim proc je tam porad SK ???? Neni nahodou nezakone tohle vsechno na slovensku ??


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - cache - 04.5.2020

@quicksilver:

1) to ti hypoteticky hrozi na kazdom jednom doplnku, kde davas meno a heslo, nikdy nevies, ci autorovi neprepne a nezacne si to collectovat. To mohol vklude roky robit bbaron, moze to robit autor netflix doplnku, hbo go europe, dokonca aj ja ako spoluautor skylink doplnku.. 

Ale aby si bol kludnejsi, kodi je v tomto velmi derave, hociaky doplnok moze citat nastavenia hociakeho doplnku. Inak povedane, akonahle povolis instalovanie neoficialnych doplnkov, moze sa ti nainstalovat nieco, co ti pokradne mena a hesla z hociakeho doplnku. Spokojny? :)

2) Aspon sa da z domeny zistit, ze je z roku 2014 a ze su za tym ludia urciteho web hostingu.. :)

3) Udrziavanie databazy linkov na cokolvek nieje a nikdy nebolo nezakonne, pokial neexistuje dokazatelne prepojenie medzi tou evidenciou linkov a nahranim toho obsahu. Co myslis, ako funguju bombuj, freefilm, fungovali topserialy, etc? Linkovanie a embedovanie je v poriadku. Dokonca aj podla novych pravidiel.


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - nikola.smidlova@seznam.cz - 04.5.2020

Ahojte,
Mám problém se kterým si už opravdu nevím rady. Zapnula jsem dnes Kodi a nejde mi pustit žádný film. Najedu do doplňku Stream Cinema dám si filmy jako obvykle a když chci dát třeba novinky chvíli se načítá obsah, ale vůbec se nezobrazí knihovna novinek a spadne to zpátky do nabídky.... Vše mám aktualizované, nainstalován nejnovější plugin a včera to ještě normálně šlo... Prosím poraďte  12


RE: Stream CINEMA CZ, SK problém - quicksilver - 04.5.2020

To je sice mozny ,ale mas zapnute urcite zarizeni,ktere jsou jednak casto jiz obsazene a take,by si clovek simnul
ze je tam cizi zarizeni. A myslim ze by se take pak dalo zjistit z jake ip adresy je to cizi zarizeni. Kazdopadne
by jsem tedkom doporucil plugin nepouzivat.