XBMC-Kodi.cz
Yet Another Webshare Plugin - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Yet Another Webshare Plugin (/prispevek-yet-another-webshare-plugin)

Stran: 1 2 3 4


RE: Yet Another Webshare Plugin - rostav - 22.5.2020

@cache: umístění toho zip souboru není na zařízení? Protože v mobilu ho nemám. A mám zaple skryté soubory, to jen pro upřesnění 4


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 22.5.2020

@rostav: nie, stiahne sa ked treba, ulozi sa v profile addonu, vybali a zmaze


RE: Yet Another Webshare Plugin - reos007 - 23.5.2020

(22.5.2020, 12:39)cache Napsal(a): @reos007: nejako detailnejsie to vies popisat? Skusal som aj na win, aj na androide (mobil), na oboch nastavit a aj staihnut ide..

//update:

Testnute aj na CoreELEC a funguje.

Pokial hovoris o vytvoreni adresara, to mas pravdu, to nejde. Skusim pozriet, ci taku moznost kodi umoznuje nejako, okrem dialogu vyberu, pripadne daco vymyslim..


Mně to nejde nastavit na PC


RE: Yet Another Webshare Plugin - AlA777 - 24.5.2020

jůů, sice jsem už zrušil Libreelec na RPi4 a dal si tam jen Debian, ale stejně moc topilo na 4k a sem tam se seklo, ještě že poslat videa z telefonu, nebo notebooku jde na chromecast ultron a 80GB rip se spustí, než se uvelebím v křesle.. :) 

Moc díky za ten addon!! n1! 15


RE: Yet Another Webshare Plugin - otava5 - 24.5.2020

Když chci něco stáhnout hlásí mi "set folder" i když mám v nastavení nastaveno. Mám cestu na SMB v NAS....
Do místní složky stahování funguje...
Poslední verze z Gitu


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 24.5.2020

@otava5: hmm, sambu som neskusal, pozriem to


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 25.5.2020

@otava5: updatni si, uz by to malo ist aj na sambu.. nfs som bohuzial neskusal, nemam k dispozicii.. :)

@reos007: ak si aj ty skusal ukladat na sietovy disk, updatni si a skus znova


RE: Yet Another Webshare Plugin - otava5 - 25.5.2020

@cache: super funkční, děkujeme pane...


RE: Yet Another Webshare Plugin - ReisRyos - 26.5.2020

Výborný. Super nové funkce. Díky 6
Rpi 3B OSMC Kodi 18.6


RE: Yet Another Webshare Plugin - ReisRyos - 31.5.2020

Přestal fungovat odkaz na repo Sad


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 01.6.2020

@ReisRyos: @fevlad:

Dovod preco nejde repo je jednoduchy.

Svoje doplnky som publikoval tu pre komunitu, nikdy som netuzil po nejakej sirokej publicite.

Niektore som dokonca ani nepublikoval, len tam boli umiestnene, ale ked sa ma na ne niekto popytal, odpovedal som mu.

Ono to funguje tak, ked sa spravi doplnok, ktory parsuje nejaku stranku, ci vyuziva nejaku dieru, tak funguje len dovtedy, dokial o nom nevie prevadzkovatel. Akonahle sa o tom dozvie, tak proti tomu podnikne kroky.
Nasledne potom chvilu bude obojstranny boj, upravit doplnok, zas upravit stranku, zas upravit dplnok.. az sa na to autor doplnku vykasle a doplnok odide do historie. Skratka taketo doplnky funguju v pripade, ze si informaciu o nich posuvaju ludia medzi sebou.

No a v sobotu sa stala taka vec. Jeden panko, bez toho aby sa opytal, spravil velky bombasticky clanok na svojom blogu o vsetkych mojich doplnkoch a praskol to na vsetky mozne FB skupiny. Na svojom blogu plnom reklam a este hodil zip repozitara na server, kde clovek musi zaplatit, aby si to stiahol.

Tak som proste repo vypol.

Clanok uz medzicasom zmazal, ale este minimalne na jednej FB skupine to stale svieti..

Repo obnovim po nejakom case, minimalne ked bude treba nejaku aktualizaciu doplnku.


Yet Another Webshare Plugin - Saros - 01.6.2020

Tak to znám a chápu tě. Mě už třeba kontaktovali z Prehraj.to. Zatím jen požadovali abych změnil user agenta, to aby měli větší přehled...


RE: Yet Another Webshare Plugin - Client - 01.6.2020

Mám podobnou zkušenost s provozovateli OTT služeb. Jenže můžu nadávat jen sám sobě, protože jsem ta řešení zveřejňoval sám a pod dojmem, že to lidem pomůže, jsem to docela intezivně propagoval. Nakonec mě to dovedlo až k rozhodnutí to už dál veřejně nepublikovat. Jenže ono je to stejně jedno, vždycky se najde někdo, kdo v tom pokračuje i když nezná pozadí a všechny souvislosti, a pak často napáchá víc škody než užitku...


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 01.6.2020

Ono v principe to repo je stale funkcne, len som to na githube nastavil ako privatne, preto vsetkym dava 404. Proste ked to odznie tak to zase povolim.

Mne to prislo ze dany pan toto robi len koli vlastnemu zisku, tie reklamy a tipujem ze affiliate na tom serveri by mu urcite hodili nejaky "baksis". Ale nechape dosledky, predpokladam, ze napor tisicov ludi v jeden moment na android api bombuj ci servre stkonline by si vsimli a v momente zakrocili. Takze by tymto krokom vlastne ublizil vsetkym, co to doteraz pouzivaju. Vsetky pluginy su stale dostupne na githube, ak si ich chce niekto nainstalovat, len musi manualne stiahnut.

Okrem jedneho a obavam sa ze o ten by bol najvacsi zaujem. Ten som sprivatnil nakomplet.. hadam docasne.. A jednalo sa zrovna o "iptv" - zlucene free streamy zo stranok televizii pre sk region, vratane ceskych, kde sa mi podarilo obist geoblokaciu (zrovna tento ja sam asi ako jediny z mojich aktivne takmer denne vyuzivam, preto mi tak o neho ide)..


RE: Yet Another Webshare Plugin - meda - 01.6.2020

Naprostý souhlas s tvým omezením. Někdy už se využívání zvrhne na zneužívání.


RE: Yet Another Webshare Plugin - ReisRyos - 01.6.2020

@cache: Díky za vysvětlení. Děkuji za tvoji práci 6


RE: Yet Another Webshare Plugin - jkmh - 01.6.2020

@cache: Děláš dobře.


RE: Yet Another Webshare Plugin - dragonz - 12.7.2020

Diky moc za tento plugin. Bylo by mozne do pluginu pridat volbu "Vymazat celou historii" a nebo jeste lepe volitelne nastaveni, aby se pri kazdem novem prehrani ta historie automaticky cela smazala?


RE: Yet Another Webshare Plugin - cache - 14.7.2020

@dragonz:

"Vymazat celou historii" - no mozem skusit pozret dokumentaciu api, ale obavam sa ze toto nepojde, lebo vytiahnut uplne cela historia sa v principe neda, len podstranka, takze ten proces by trval dost mozno velmi dlho (rekurzivne daj stranku, pomaz vsetky zo stranky, daj stranku, pomaz vsetky zo stranky, ..)

Automaticke mazanie - sliepka vajce problem, vedel by som konkretne pustany vymazat z historie pred spustenim prehravania, ale spustenim by sa zase pridal do historie :)

Viem ze SC (a tusim aj SCC) maju beziaci service, ktory kontroluje ci sa zastavilo prehravanie pustene tymto pluginom, ale to je moc roboty na to, ze tento plugin som zbuchal ako jedno z docasnych rieseni po vyskrtnuti WS zo SC :)

Este tam chcem pokusne pridat jednu vec na zaklade podnetu niekoho ineho, len si na to neviem najst cas (je leto) :)


RE: Yet Another Webshare Plugin - tealc.eu@gmail.com - 05.3.2021

V Kodi 19 přestal fungovat doplněk Soubory On-Line a ve foru jsem narazil na tento doplněk jako náhradu. Prosím jak se dá tvůj doplněk stáhnout do Kody19 v Google chromecast 4 bez USB? Dal jsem adresu repozitáře z prvního příspěvku ale nic to nenajde. Zip stáhnu z odkazu ale ten nedostanu do krabky.

Děluji za info :-)