XBMC-Kodi.cz
IVysílání - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: IVysílání (/prispevek-ivysilani)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: problém s iVysílání - Martin Plachta - 06.5.2018

Jj díky,jsem v práci.....tak až budu doma tak se na to podívám.


RE: problém s iVysílání - klokandob - 06.5.2018

není nutné řešit, kde co v Kodi přepsat, jednodušší je stáhnout zip s pluginem, rozbalit, opravit, sbalit a nainstalovat do Kodi.
pro zjednodušení oprava v odkaze i s označením verze pluginu na 1.3.5u (upraveno) a odkazem na úpravu dle Lucky005. Takže stačí sosnout nainstalovat do Kodi, stejně to udělal i Martinnovo, jen bez označení úpravy.
Upravený plugin (zip 11MB)


RE: problém s iVysílání - Martin Plachta - 06.5.2018

Heh.....přesně to jsem udělal, ovšem bez efektu. Proto se tady ptàm.....jelikož někde dělám chybku. Jeßtě mně napadlo jestli musí být stejné crc po přepsání, myšleno délka addonu.

Myšleno to přepsání a zpětné zapakování.


RE: problém s iVysílání - meda - 06.5.2018

Co tu chlapci blbnete, když je tu dokonce  celý upravený addon? Instalovat ze ZIP (neznámé zdroje). Funguje ale jen v Kodi 17, nižší ne.
http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-problem-s-ivysilani?pid=43461#pid43461


RE: problém s iVysílání - Martin Plachta - 07.5.2018

Jen jsem chtěl vědět co,kdy,kde,jak....jsem zvídavý typ a proto chodím trochu hlouběji, než slepě ctrl c+v.
Jinak mě ten addon od "martinnovo" funguje , akorát když porovnávám jeho addon po úpravě a můj....nevím proč mi nefunguje ten můj....….......…….....……tudom méďo Big Grin


RE: problém s iVysílání - JiRo - 07.5.2018

@meda Taky si říkám, jak daleko to může dojít. Kromě odkazu na post autora patche @Zajdee mimo toto fórum, se tady objevilo několik vebrálních "popisů" onoho patche a pak několik instalačních zipů - dohromady asi 6 nebo 7, včetně zcela obskurních návodů typu "není nutné řešit, kde co v Kodi přepsat, jednodušší je stáhnout zip s pluginem, rozbalit, opravit, sbalit a nainstalovat do Kodi." A přitom je to tak prosté.

Pro ty, kteří vědí co a jak a jaký je python prevít, je nejrychlejší opravou editace přímo v souboru. Otevřít příslušný soubor v editoru, upravit parametr ve volání playeru, zavřít soubor a pak už jen vybrat program z iVysílání. Cca 20 vteřin práce. Pro ty ostatní, kteří nevědí, jak může být v python kódu nebezpečná jedna mezera navíc, o tabulátoru ani nemluvě, pak instalace opraveného addon ze zip. Možná to trvá o pár vteřin víc, ale ne o moc. Nic mezitím není ani jednodušší, ani rychlejší a ani spolehlivější. Ale tady se o tom stále ještě diskutuje. Jsem zvědavý, kolik instalačních zipů a návodů ještě vznikne...

@Martin Plachta No, nějaký rozdíl mezi tím tvým a tím od @martinnovo být musí. Pokud ho nevidíš, tak ti doporučuji, aby ses spokojil s tím, že ti to funguje...  3

Rada pro uživatele LibreELEC/OpenELEC

Pokud jste narazili na problém, jak se dostat k souborů pluginu při opravě chyby v iVysílání, doporučuji si přečíst toto: http://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-vychytavky?pid=40589#pid40589. Pokud návod využijete, budete mít zajištěn pohodlný a velmi rychlý přístup do vašich ...ELEC-ů, a to přesně a rychle tam, kam potřebujete.


RE: problém s iVysílání - Martin Plachta - 07.5.2018

Heh...tak se mi to nakonec povedlo....děkuji všem za pomoc. Chybka nakonec byla v nepoužití správného nástroje pro vložení změny. Takže volání playeru bylo zmatečné. Jsem se vzbudil po noční a bylo hned hotovo (trochu déle než 20 sec. práce)   Big Grin


RE: problém s iVysílání - Rossi D - 07.5.2018

[Obrázek: notepad_plus_intro.png]
Vhodný nástroj → Notepad++  4


RE: problém s iVysílání - jozefp19 - 07.5.2018

Ahojte. Mam ivysilani na OSMC 18 alpha. Opravu som spravil minuly tyzden v stredu a vsetko fungovalo az do soboty. Avsak od soboty mam na prehravajucom sa videu z ivysilani donekonecna tociace sa kolecko, signalizujuce asi nejaky proces na pozadi. Ma to este niekto iny? Neviete ako to vyriesit?


RE: problém s iVysílání - meda - 07.5.2018

Zakázal jsi aktualizaci? Nemůžeš zůstat u finální verze a nepoužívat vývojovou alfa?


RE: problém s iVysílání - Tomik_one - 07.5.2018

meda: Ahoj, je to problém pouze u KODI 18 - alfa (točící se kolečko), na KODI 17.6  funguje oprava OK.


problém s iVysílání - Petrvald - 07.5.2018

Si děláš srandu ? Alfa verze je určena k testování a odstranění chyb, nemůže byt považována jako stabilní systém !


RE: problém s iVysílání - jozefp19 - 07.5.2018

Petrvald: Nedelam! Potrebujem 18, kvôli Netflixu. Cakal som na to 4 mesiace ale ked OSMC nevydalo Leiu ani koncom brezna ako to bolo avizovane riskol som to. Doteraz vsetko fungovalo OK. Ta chyba je zrejme v API na strane CT (do soboty vsetko fungovalo a okrem ivysilani aj funguje) tak to zbytocne nehrotme, na "stabilnom" systeme som videl uz vacsie bugy.

Zaujima ma ci je to u niekoho podobne ...

Hlavne ho nezaujimaju ....


problém s iVysílání - Petrvald - 07.5.2018

Věřím že muže být nova verze Kodi pro někoho stěžejní, ale nyní můžem být rádi za funkční řešeni pro Kodi 17. Lze však předpokládat větší opravu změněné API v další verzi doplňku...


RE: problém s iVysílání - S474N - 08.5.2018

Uzivatel mencak na Githubu udelal fix, ktery je funkcni i na starsich KODI, me osobne na 15 funguje. Zde je cely soubor addon.py:
> https://pastebin.com/242e7sA0

Pokud nekdo nevite, co s tim, tak si radeji pockejte na oficialni vydani.


RE: problém s iVysílání - tuzex89 - 08.5.2018

Vďaka klokandob. Už mi to funguje.


RE: problém s iVysílání - Rossi D - 11.5.2018

Tak "oficiálně" opraveno ve verzi 1.3.6 - automatická aktualizace:     

Vše funguje  4

→ GitHub


RE: problém s iVysílání - WaVe_99 - 13.5.2018

Rossi D: Jen pro info ostatnim, ve verzi 18 nefunguje, po spusteni videa vzdy restart... Bohuzel, ja 18 pouzivat musim...


RE: problém s iVysílání - jozefp19 - 14.5.2018

WaVe_99: Nasiel som "work-around" na 18-ku!

Namiesto priameho spustenia, si nad kanalom otvor konetxtovu ponuku, a v nej zvol volbu "Select Quality". Nacte sa ti stranka s vyberom kvality, a z nej uz mozes priamo spustit stream vo vybranej kvalite.


RE: problém s iVysílání - WaVe_99 - 15.5.2018

jozefp19: Ahoj, díky moc :-)