XBMC-Kodi.cz
Přehrávání videa za současného stahování - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Tipy, triky a návody (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-tipy-triky-a-navody)
+--- Téma: Přehrávání videa za současného stahování (/prispevek-prehravani-videa-za-soucasneho-stahovani)Přehrávání videa za současného stahování - Vlenc - 04.12.2020

Dobrý den,
rád bych se zeptal, zda je možné v Kodi nějak nastavit, aby soubor, který právě stahuji jsem mohl přehrávat, aniž by bylo jeho stahování úplně dokončeno. 
Tato možnost je např. v přehrávači VLC player, ale rád bych toto využíval i na Kodi.
Mockrát děkuji.


RE: Přehrávání videa za současného stahování - JiRo - 04.12.2020

@Vlenc Kodi žádnou funkci stahování, kde by tohle bylo nějak řešené, nemá. Ale pokud si, např. nějakým addon (nebo třeba i mimo Kodi nějakou jinou aplikací) soubor budeš stahovat, tak si z toho umístění, kam se soubor stahuje, můžeš ten soubor v Kodi přehrávat. Tedy pokud daný addon nebo aplikace nepoužívá stahování do nějakého temporary souboru, který pak, po skoneční stahování, přejmenuje nebo pokud ho ta aplikace nezamkne. Ale např. u Stream Cinema by to takhle fungovat mělo. Musíš si ale to umístění přidat mezi video zdroje Kodi, případně se na ten soubor dostat přes Kodi File Managera. A u Stream Cinema Community by přehrávání současně stahovaného souboru mělo fungovat úplně jednoduše, protože addon do adresáře stahovaný souborů přistupuje přímo z uživatelského rozhraní přes seznam stahovaných/stažených titulů.


RE: Přehrávání videa za současného stahování - Vlenc - 04.12.2020

Děkuji za odpověď. Nevím jestli si dobře rozumíme, ale jedná se o to, že např. stahuji soubor s nějakým filmem. Nechci čekat ,až se celý stáhne a pak jej přehrát. Ale chci hned třeba po deseti minutách stahování začít film přehrávat. Tak jestli toto v kodi je možné či nikoliv? Právě vlc toto umožňuje. Prakticky soubor, který se stahuje už vidí a je možné jej přehrát. Samozřejmě jen to co se do té doby stáhlo.


RE: Přehrávání videa za současného stahování - meda - 04.12.2020

Já vidím, že ti JiRo už odpověděl.
(04.12.2020, 14:14)JiRo Napsal(a): @Vlenc Kodi žádnou funkci stahování, kde by tohle bylo nějak řešené, nemá. Ale pokud si, např. nějakým addonen ... soubor budeš stahovat, tak si z toho umístění, kam se soubor stahuje, můžeš ten soubor v Kodi přehrávat. .....Stream Cinema Community by přehrávání současně stahovaného souboru mělo fungovat úplně jednoduše, protože addon do adresáře stahovaný souborů přistupuje přímo z uživatelského rozhraní přes seznam stahovaných/stažených titulů.
Kodi samotné nemá funkci stahování, funkce mají nějaké doplňky.
Napiš sem, přes jaký doplněk chceš stahovat a sledovat, nebo si tohle rovnou podle JiRovy odpovědi vyzkoušej.


RE: Přehrávání videa za současného stahování - JiRo - 04.12.2020

@Vlenc Já bych řekl, že jsem tvému dotazu porozuměl a odpověděl jsem tak, že by to snad mělo být jasné. S pomocí Kodi si můžeš přehrávat právě stahovaný soubor za podmínek a výjimek, které jsem popsal.