XBMC-Kodi.cz
CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Operační systémy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-operacni-systemy)
+---- Fórum: CoreELEC (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-coreelec)
+---- Téma: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb (/prispevek-coreelelc-na-tv-box-beelink-gt-king-s922x-4-64gb)

Stran: 1 2 3 4


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Aha. ty jsi tu kartu nedělal, ty už jsi ji s boxem dostal hotovou, že.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

(27.2.2021, 16:55)jkmh Napsal(a): Aha. ty jsi tu kartu nedělal, ty už jsi ji s boxem dostal hotovou, že.

Ano


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Tady, prosím, vyber, který máš box. https://coreelec.org/dtb/


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

Beelink GT-King S922X 4G rev. b

A co udělat hard reset?? Nevrátí se původní aktualizace??


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Ta karta už byla v boxu? Nebo jen přibalená s návodem na instalaci. Pokud máš doma jinou kartu, můžeme zkusit čistou instalaci. Na tu původní kartu nesahej, ať si ji nerozbouráš. Je třeba ale vědět, jak se box přinutí, aby bootoval z karty. Obecně: Vytáhne se napájení, zastrčí se karta, stlačí a drží se reset, zastrčí se napájení, reset se může uvolni taž to začne nabíhat. Důležité tedy je kde je reset tlačítko. Třeba si bude box pamatovat, že už bootoval z karty a když se vymění jedna za druhou (bez napájení!!!), tak to pak naběhne, ale pro jistotu...


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

Byla při balená. Takže jsem to dělal přes reset tlačítko jak ty popisujes. A jinou kartu nemám. Já jsem to chtěl právě udělat přes to USB flesh 3.0


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Pak bude nejlepší počkat až ji seženeš. Velikostí jakákoliv, je to na zkoušku, hlavně rychlá. Nemáš v blízkém okolí Datart nebo něco podobného, ale otevřeného. Kdybych já měl nějaký problém, taky bych původní kartu neboural.

Tady máš návod, jak se dělá karta. Je to pro jiný box, ale to zvládneš.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

Nemám v okolí nic takového. Musel bych to objednat. A ještě bych musel koupit nějaký adaptér. A zítra jdu do práce.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Ten nápad s Hardreset jsem přehlédl. Zkus to. Nic nezkazíš, jen přijdeš o všechna nastavení a doplňky.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

(27.2.2021, 17:41)jkmh Napsal(a): Ten nápad s Hardreset jsem přehlédl. Zkus to. Nic nezkazíš, jen přijdeš o všechna nastavení a doplňky.

tak to by me z tak tolik nevadilo.Zatim dik udelam tona vecer a dam vedet. Ted koukam na film na CS2 a porád pada obraz udelalo to 3x behem 30 min.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

@TUNN: Tak jsi asi dělal něco špatně. Stáhl jsem si verzi CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.5.tar, nakopíroval do Update, v menu Vypnutí jsem dal Restart. CE mi na začátku bootování ukázalo, že v Update je nový soubor (na obrazovce vlevo nahoře) a normálně prošel Downgrade. Mám sice jiný box, ale to by nemělo vadit. Systém bude stejný, budou tam jen jiné drivery pro hardware. Samozřejmě mám v CE Automatické aktualizace nastavené na Manual.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

jkmh: tak jsem udělal hard reset. Myš mi už funguje. Nainstaloval jsem CS2 a zkouším přehrát filmy kde mi padal obraz. Zatím dobrý.
Je možné že by to ta aktualizace nějak rozhodila že to nefungovalo a dělalo to chyby???

(27.2.2021, 18:42)jkmh Napsal(a): @TUNN: Tak jsi asi dělal něco špatně. Stáhl jsem si verzi CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.5.tar, nakopíroval do Update, v menu Vypnutí jsem dal Restart. CE mi na začátku bootování ukázalo, že v Update je nový soubor (na obrazovce vlevo nahoře) a normálně prošel Downgrade. Mám sice jiný box, ale to by nemělo vadit. Systém bude stejný, budou tam jen jiné drivery pro hardware. Samozřejmě mám v CE Automatické aktualizace nastavené na Manual.

Ale já jsem stáhl verzi bez přípony ng.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - forsajd - 27.2.2021

@jkmh: chlape ty máš nervy zo železa


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

(27.2.2021, 19:18)forsajd Napsal(a): @jkmh: chlape ty máš nervy zo železa

Ano souhlasím. A je fajn že jsou tu takovy frajeři který dokážou setrvat a poradit.

Ono je dost možné že ta aktualizace coreelec na 9.2.6 rozhodila CS2.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

@TUNN: Takže ještě jednou. Detaily už máš nahoře.
1) stáhnout CoreELEC-Amlogic-ng.arm-9.2.5.tar
2) soubor nepřejmenovávat ani nerozbalovat!
3) Nakopírovat do Storage/.Update (adresář nevytvářet! Je to systémový adresář a musíš ho najít ve Správci souborů)
4) Z menu CE (Kodi) dát restart
5) Během rebootu, než se zobrazí logo, sledovat levý horní roh TV. Vždy je tam malým písmem napsáno, co se při bootu děje, resp. co CE našel.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - TUNN - 27.2.2021

Ano děkuji mnohokrát.
Takže ten soubor mám nechat v rar. ?? Nemám ho rozbalovat s winrar?? Protože to jsem samozřejmě udělal.
Nic méně zatím to vypadá že je vše v pořádku po hard resetu.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

Ne v rar, ale v tar. Samozřejmě nerozbalovat. Ale i to jsem ti psal. No a ten downgrade si nacvič 1 No hlavně, že ti to jede včetně myši.


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - forsajd - 27.2.2021

@TUNN čo sa tu s tebou trápi @jkmh: si mu mohol už dať aspoň palec nahor 1


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - jkmh - 27.2.2021

@TUNN: @meda: @forsajd: Všem díky. Ale kdyby to mně samotného nezajímalo, tak bych to už dávno vzdal. TUNN neměl nevhodné připomínky a já jsem si něco ověřil. A taky jsem už v důchodu.  3 a mám fůru  29 .


RE: CoreElelc na tv box beelink gt-king s922x 4/64gb - Pepik71 - 28.2.2021

Tak já mám ten samý beelink gt-king s922x 4/64gb revize B
kupováno odsud  /droix.co.uk/
karta s  coreelec. také přiložena,vložil jsem ji do boxu,zapnul box a hned najede coreelec bez problému.
Automatická aktualizace na 9.2.6 také bez problému.
Že by jsi měl poškozenou kartu?