XBMC-Kodi.cz
Stream cinema cz sk - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Stream cinema cz sk (/prispevek-stream-cinema-cz-sk)

Stran: 1 2


RE: Stream cinema cz sk - viky808 - 12.2.2021

Dobrý den/Ahoj, využiji situace a trošku odbočím od tématu (protože mi to taky přijde jako reklama na WS). Kdy a v jaké podobě mají vstoupit v platnost nějaké ty novinky ohledně stahování atd. clánek XY. Nemáte někdo nějaký odkaz na relevantní info, co se všechno mění? Protože já mám pocit, že už nám to dlouho nevydrží.


Stream cinema cz sk - Cinda - 12.2.2021

Jde o to, že je pan Karnik za zmíněný článek placen redakcí. Takže si pak může koupit předplatné na Netflix.


RE: Stream cinema cz sk - PetrM - 12.2.2021

@viky808: Toto téma už se tu řeší - Dopad článku 11 a 13 na SC. (xbmc-kodi.cz)


RE: Stream cinema cz sk - meda - 13.2.2021

(12.2.2021, 18:52)Cinda Napsal(a): Karnik ..... placen redakcí.
Tomu se říká rádoby influenceři - podle toho to také vypadá. Jakub Kárník začal hned u iPhone, umí číst jen nadpisy. Ví o tom prd.
Podobně Petr Mišák v diskuzi připodobňuje zdroj a addon k Torrentům.
Zase špatně. Torrent je vyměnný systém, funguje mezi klienty a server udržuje jen aktuální informace, adresy, ne soubory. Tíha zákona padá na klienty, protože ti zároveň vytvářejí zdroj.

Bohužel - nebudeme si tajit pravdu. Jak to slušně.....
Ti ze Světa A. maji velké mezery v tom, o čem chtějí psát.
Jsou to šašci.


RE: Stream cinema cz sk - karelkejnice - 14.2.2021

Podle mě je mnoho věcí o kterých by se veřejně nemělo psát,ale je mnoho lidí,kteří se chtějí zviditelnit,mnohdy neví ani o čem píšou


RE: Stream cinema cz sk - horskovic - 14.2.2021

Dobrý den, lze Stream Cinema využívat na více zařízeních současně?


RE: Stream cinema cz sk - jkmh - 14.2.2021

@horskovic: Jestli Stream Cinema cz/sk (to je toto vlákno), to nevím, ale Stream Cinema Comunity ano v rámci jedné IP. Na Discordu se ptáš na jinou. Měl by sis vybrat, na kterou appku se ptáš. Nejsou stejné.


RE: Stream cinema cz sk - Marek71 - 15.2.2021

(05.2.2021, 18:19)kraftwerk007 Napsal(a):
(05.2.2021, 14:16)Marek71 Napsal(a): klidně ti to správci databáze najdou někde jinde, na WS přidají

A na to jsi přišel jak?

Osobní zkušenost a diskuse se správci.


RE: Stream cinema cz sk - JiRo - 15.2.2021

(05.2.2021, 14:16)Marek71 Napsal(a): klidně ti to správci databáze najdou někde jinde, na WS přidají
Tak tohle je ale neočekávané a docela odvážné sdělení. Já ho čtu tak, že někteří lidé, soustředění kolem Stream Cinema Community, mající v organizované skupině označení "správci databáze", aktivně vyhledávají zdroje filmů chráněných autorským zákonem, kopírují je na WS a pak na ně v databázi, kterou addon využívá, vytváří odkazy? Hmm...


RE: Stream cinema cz sk - Azazael - 15.2.2021

JiRo: Pred veľkým SC treskom to bolo tiež tak ako to teraz čítaš :)


RE: Stream cinema cz sk - meda - 15.2.2021

@Azazael: Neočekávané je, že tohle @Marek71: napsal takto "zjednodušeně". Jak si pamatuje @JiRo: i já, BBaron to v SC sám nepřidával, jen dovedl vložit do katalogu i odkaz na zdroj, ve více případech i jiný než WS.
A pokud si někdo z vás všiml, kontextové menu nad titulem (filmem) bylo potom trochu jiné a to podle vlastností zdroje.
O tom proč (ptal jsem se) a jakého taktně mlčel a víc si neumím domyslet.
Proto bych ti, Marku71, doporučoval podobnou zdrženlivost ve vyjádřeních, případně si takové odpovědi přenes na fórum SCC. Předpokládám, že chápeš lépe než Petr Mišák.