XBMC-Kodi.cz
Zpětné sledování O2TV (OTT) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Zpětné sledování O2TV (OTT) (/prispevek-zpetne-sledovani-o2tv-ott)



Zpětné sledování O2TV (OTT) - hitman222 - 09.6.2020

Ahoj, šlo by ještě upravit názvy programů ve vygenerovaném playlistu aby se dal použít program 365 EPG Generator a neupravovat to ručně? Díky moc


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 09.6.2020

Na cestě do repozitáře je nová verze 1.5.2. Dám, vědět, až to celé probublá a nová verze se tam objeví (může to trvat několik hodin). Jednak jsem rozdělil nastavení, dál je přidaná možnost si zapnout výběr streamu při spuštění (funguje jen s HLS). Přehrávání streamu z IPTV Simple Clienta jsem úplně prekopal. Dřív se používal natvrdo HLS stream. Nově je to sjednocené s klasickým přehráváním v doplňku a mj. se používá nastavení doplňku (typ streamu, kvalita apod.). Zároveň jsem přidal dotažení detailních informací o přehrávaném pořadu (předtím tam bylo jen jméno kanálu), posteru apod. Poslední úpravou je zobrazení v defaultní barvě titulek u živého vysílání. Předtím se přebíral ze seznamu kanálů, kde bylo jméno pořadu šedivé a nebylo to moc dobře čitelné.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Rossi D - 09.6.2020

Děkujeme  Thumbup


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 09.6.2020

@hitman222: bohužel je problém v tom, že programově nedokážu získat stejná jména jako používá 365 EPG Generator, resp. zdroj, z kterého to bere. Navíc aby IPTV Simple Client fungoval, musí se jmenovat kanály v playlistu stejně jako u O2.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - hitman222 - 09.6.2020

@waladir ok, díky za info, tak to dáme růčo, púčo


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

Verze 1.5.2 je v repozitáři. Snažil jsem se to otestovat, takže snad všechno pojede bez problémů. Kdyby někdo narazil na nějaký problém, tak napište.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - honzik_ - 10.6.2020

Z repo se mi nepodařilo aktualizovat, aktualizoval jsem ze zipu, ale všechno zatím běží, super práce!Thumbup


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Rossi D - 10.6.2020

Vše jede jak má, na strojích s CE/LE → OK → ještě jednou díky  4


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

@honzik_: nepodařilo protože to při aktualizaci vidělo jen verzi 1.5.1, nebo tam byl problém se samotnou aktualizací. Ráno jsem to zkoušel a po aktualizaci repositáře všechno proběhlo v pořádku.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - honzik_ - 10.6.2020

(09.6.2020, 19:00)waladir Napsal(a): @hitman222: bohužel je problém v tom, že programově nedokážu získat stejná jména jako používá 365 EPG Generator, resp. zdroj, z kterého to bere. Navíc aby IPTV Simple Client fungoval, musí se jmenovat kanály v playlistu stejně jako u O2.

A nešlo by do playlistu generovat tag "tvg-id" například tvg-id="2-čt1", mohlo by se přidat do tabulky channels.txt a z toho by to dle názvu přidávalo "tvg-id"? S dopárováním názvů můžu pomoct.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

@hitman222: , @honzik_:  šlo by to určitě udělat i takhle, problém je, že buď by muselo být udělané mapování natvrdo, nebo by se muselo dělat ručně editací souboru s tím, že když se seznam změní, v druhém případě by si to musel dělat znovu. Spíš bych to vyřešil tak, že bych EPG generoval rovnou v doplňku. Už to testuju u TVH a jelikož to je napsané ve stejném jazyce, tak by nemusela být taková práce to přidat do Sledování O2. Akorát bych musel dořešit nějaké periodické spouštění. Nic neslibuju ;-), ale pokud/až to bude, tak zřejmě to bude vyřešené tímhle způsobem. Tím, že se bude brát EPG přímo s O2 samořejmě odpadne i problém s různým pojmenováním kanálů.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 10.6.2020

Zaznamenal jsem podivné chovaní doplňku ve kodi/windows10. Pokud zvolím  typ streamu HLS, je vše v pořádku. Přehrávání je v 720p. Pokud ale zvolím typ streamu MPEG-DASH a nebo MPEG-DASH-web je přehráván pouze zvuk, Obrazovka je černá. 

Codec info (klávesa O)"Stopa videa: 0x0 px, 0.00 AR, 0.000 FPS". Má někdo podobnou zkušenost?

Doplněk provozovaný v systému CoreElec funguje tak jak má ve všech třech typech streamu.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - jirka2404 - 10.6.2020

U mě v kodi win 10 je to funkční MPEG-DASH
Dekoder videa ff-h264-d3d11va (HW)
stopa 1024x576


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - renda61 - 10.6.2020

Moc děkuji autorům za tento doplněk vše běží parádně jen nejsem schopen vygenerovat playlist. Chci to použít pro TVheadend.  Píše mi to ať zadám  adresář. Ten zadaný mám. Poradí mi někdo ?


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

@Cinda: u mě na Win10 také všechno OK

@renda61: tipoval bych, že jsi nekliknul po výběru adresáře na tlačíko OK. Tím se nastavení uloží. Až pak můžeš dát generovat playlist, který právě načítá uloženou hodnotu z nastavení. Ale musím tě zklamat, playlist nepůjde použít v TVH. Jsou určené pro IPTV Simple Clienta a mimo Kodi fungovat nebudou. Pro TVH jsou v jiném vlákně skripty, které jednak generují playlist a také řeší streamování přes streamer.sh skript.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

Zkusil jsem dodělat generování EPG pro IPTV Simple Clienta. V nastavení se dá nastavit kolik dnů dozadu a dopředu se má stahovat. Výstup se pak uloží do o2_epg.xml v zadaném adresáři. Generovat lze ručně, stejně jako playlist, případně se dá i zapnout automatické spuštění při startu Kodi. Tak můžete vyzkoušet, jestli vám to bude fungovat.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - lad007 - 10.6.2020

waladir ,

zdravím, verze 1.5.2 funguje super, playlist pro IPTV Simple Clienta to generuje v závislosti na nastavení v doplňku, což je výborné. Pokud se Vám podaří udělat ještě generování playlistu z O2TV tak to bude velmi komplexní, perioda by snad stačila co 12 hodin.

Velká pochvala, skvělá práce!!!

Edit: Tak vidím, že už jste generování playlistu dodělal, jdu to vyzkoušet
Edit2 :  Vše funguje, super !!!  Velmi dobrá práce, děkuji.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Rossi D - 10.6.2020

Super , vše funkční  Thumbup Thumbup Thumbup . Má poklona a velké díky !


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 10.6.2020

Při zapnutém automatickém generování EPG se poprvé pustí při startu Kodi a pak v zadaném intervalu (1-24 hodin). Bude to použitelná i v případech, kdy někomu kodi běží nonstop třeba v android boxu. Nevím tedy, jak to bude načítat IPTV Simple Client.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - honzik_ - 10.6.2020

Velký dobry! Klobouk dolu, skvělá prace!!