XBMC-Kodi.cz
Zpětné sledování O2TV (OTT) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Zpětné sledování O2TV (OTT) (/prispevek-zpetne-sledovani-o2tv-ott)



RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 14.8.2020

@Rene.hav: možná ještě zkus v nastavení doplňku kliknout na Nová O2 session v Přihlášení.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 14.8.2020

Co dělá přesně "nová session"?


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 14.8.2020

Sessiony se od nějaké verze ukládají a refreshuje se jen když je starší než 24 hodiny. Zahrnujete to přihlášení, získání tokenu a načtení služeb/balíčků a souvisejících dat. Uloží se do session.txt a pokud je mladší než den, tak se použijí tahle uložená data. Funkce uloženou session smaže a vytvoří novou.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - rene.hav - 14.8.2020

Bohuže,l nová session nepomůže, nepomohla ani čistá instalace doplňku. Ještě jsem nezkoušel reinstalovat Kodi, ale do toho se mi hodně nechce :)


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - pudliks - 14.8.2020

Zdravím,
Tak se po necelým roce snažím zprovoznit o2tv doplněk. Nejdřív jsem ztroskotal u o2tvgo, ani přepsaní .py nepomohlo a playlist taky nedokázal vytvořit. Takže ted zkouším tenhle doplněk, přímo po přihlašení na o2tv ho vidím ve spárovaných zařízeních, ale v kodi mi to píše " Problém s načtením kanálů " nicméně když kliknu na Nová O2 session, tak to normálně napíše, že byla načtená, tak tomu už vůbec nerozumím. Vytvoření playlistu na iptv píše stejný problém s načtením kanálů. 
Věřím, že se jedná o nějakou prkotinu, ale už se stím mořím 2 hodiny a nedaří se mi na nic nového přijít. Děkuji za případnou pomoc.
Vyzkoušená verze 1.8.6 ; 1.8.9
Funguji na Libreelec 9.2.4
[Obrázek: 98gKrgr]  - https://ibb.co/98gKrgr


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 15.8.2020

@Rene.hav: zkoušel jsem Kodi 18.8 na PC i na ARMu Amlogic + CE) a MPEG-DASH fungoval na obojím. U InputStream Adaptive jsem našel popsané problémy se stejnými symptomy. Jeden byl starší, nevyřešený, a druhý se právě začal projevovat po upgradu na 18.8 a pomohl downgrade na 18.7. Samozřejmě, že to nutně nemusí být stejný problém. Ani netuším, za jakých okolností se to projevuje :-(

V repozitáři je nová verze 1.9.0, která obsahuje tyto změny:

- ukládání kategorií O2 s aktualizací jednou za 24 hodin
- využití EPG DB plánování nahrávek a získání informací o pořadech při přehrávání streamu
- odstranění zbývajících přímých volání API O2 (mimo nahrávek, vyhledávání a URL streamu)
- odstraněna možnost použití EPG DB v nastavení, bude se používat vždy mimo vyhledávání a kategorie
- zmenšená prodleva při ukončení Kodi/doplňku
- u live, archivních pořadů a pořadů v kategoriích přidáno do kontextového menu vyhledání souvisejících a stejných pořadů
- opravena chyba v nahrávkách, pokud žádná neexistovala

Oproti poslední verzi 1.8.9, kterou jsem dával sem, je v ní navíc opravy chyby se zobrazením kanálů v živém vysílání, na kterou upozornil docentus58.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - rad007 - 15.8.2020

Také se snažím o vyzkoušení tohoto doplňku. Buhužel se mi vůbec nedaří přihlášení. Dosud používám O2TVGo. Pokud dám stejné heslo i sem, hlásí problém při přihlášení. To samé heslo zkoušeno i v mobilu a také tam funguje. Tedy nesprávným heslem to nebude. Login všude používám mail.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 15.8.2020

To Waladir: jedna výzva pro programátora. Kdyby šlo v kategoriích, podle jmen, řadit podle českého řazení. Myslím tím, aby bylo 'č' po 'c' a ne až a konci. Ale to je už prkotina. Díky za plně funkční doplněk.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - bastis - 15.8.2020

Dobry den, ja chci jen podekovat za skvelou praci autorovi doplnku. Funguji na Raspberry Pi 4GB a LibreELEC, drzel jsem se postupu a vse funguje na prvni dobrou...diky


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - rene.hav - 15.8.2020

@waladir: Díky, že ses mi věnoval. Zkusím tedy asi čistou instalaci Kodi. Ono to stejně po těch letech prospěje.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 15.8.2020

@rad007: poslal jsem ti SZ
@Cinda: na třídění se ještě podívám. Trošku jsem s tím bojoval a nepřišel na to, jak to donutit ignorovat diakritiku. Něco ale nějak to vymyslím.
@bastis: díky :-)


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Rossi D - 15.8.2020

Opět palec "hore"  Thumbup


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - docentus58 - 17.8.2020

Ještě jednou bych zde chtěl veřejně vyjádřit poděkování Waladirovi k vývoji skvělého doplňku a velmi rychlé reakci na bugy a vývoji nových featur (co i já pořád vymýšlím :-). Přijde mi, že ta rychlost vývoje tu fakt nemá obdoby :-)

@waladir: Jen jeden drobný detail týkající se kontextového menu vysílání pořadu. To vypíše i budoucí pořady, které tu nejsou relevantní, tedy by je chtělo vyfiltrovat.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2020

Díky :-)

@docentus58: ty budoucí pořady se objevují když dáš zobrazit související pořady, nebo jen u ostatních vysílání pořadu? V prvním případě by se to dít nemělo, protože O2 API by budoucí pořady zobrazovat nemělo (má na to parametr). U Vysílání pořadu bych to musel filtrovat v doplňku, ale to by neměl být problém. Kdybys to viděl i v Souvisejících pořadech, tak mi napiš u čeho konkrétně. Mrknu na to, co u něj O2 vrací.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - docentus58 - 17.8.2020

@waladir: Související pořady jsou OK, budoucí pořady jsou jen u "Vysílání pořadu".


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2020

OKi, odfiltruju to. Bude to v další verzi.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - terzdek - 17.8.2020

Moc ti děkujeme  3 3 3


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2020

Pokud by měl někdo ještě nějaký námět, návrh na vylepšení nebo nedejbože našel chybu, tak klidně napište. Tak nějak jsem už udělal všechno co mě napadlo :-) Zatím mám do nové verze hotovou úpravu třídění podle abecedy v kategoriích a také odstranění budoucích vysílání při vyhledávání pořadů. Jestli přibude do víkendu nějaký podnět, tak to ještě dodělám.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2020

Udělal jsi to tak dokonale, že už asi nikdo nic nenajde. Asi se budu opakovat, ale je to, co se týče podpory, nejlepší doplněk.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - delfin-chikago - 17.8.2020

@waladir: Měl bych smělý dotaz. Nahrávat pořad by doplněk také zvládl?  79