XBMC-Kodi.cz
Zpětné sledování O2TV (OTT) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Zpětné sledování O2TV (OTT) (/prispevek-zpetne-sledovani-o2tv-ott)



RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - popmar - 21.9.2020

(21.9.2020, 22:09)waladir Napsal(a): @popmar: Zkus otevřít o2tv_epg.xml sjet níž, kde jsou jednotlivé pořady chronologicky po jednotlivých kanálech. U každého je uvedený čas začátku a konce, např.

start="20200914231000 +0200"

Formátu je rok + měsíc + den + hodina + minuta + sekunda + časová zóna, tj. 14.9.2020 23:10:00 GMT+2. Zkontroluj jestli časy u pořadu sedí a jestli nemáš jinou časovou zónu než +2. Pokud bude oboje v pořádku, posouval by to IPTV Simple Client, pokud by byl špatně čas, bylo by to špatně v datech z O2, pokud by byla nesprávná časová zóna, bude potřeba přijít na to, proč se vrací špatná.

Jestli budeš mít s otevřením problém (EPG je relativně velké), tak mi pošli soukromou zprávou mail, napíšu ti, kam o2tv_epg.xml poslat. Zkoušel jsem ti poslat SZ, ale máš je blokované.

v XML jsou casy v poradku, casova zona +0200, takze asi taky cajk.
addon je PVR IPTV Simple Client (nightik 3.9.8.1)

Kdyz jsem v klientovi zkusil zadat posun, nestalo se nic


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 22.9.2020

@popmar: ještě mě napadla jedna věc. Zkus v PVR a Živé vysílání - Televizní program dát Vymazat dat. IPTV Simple Client potom znovu naimportuje celý o2tv_epg.xml. Předtím zkontroluj, že v něm máš nastavený nulový posun času. On se jinak ten posun neprojeví, resp. nejspíš jen u nových položek. Stejně tak, pokud byly z nějakého důvodu špatně v minulosti časy, tak se po opravě nezaktualizují. Takhle se EPG v PVR celé vymaže a natáhne se znovu, snad už správně.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - mdoom@mdoom.net - 22.9.2020

@waladir
zkousim to na 3 zarizenich win 10,Android tel a TV Philips. Na vsech Kodi ver 18.8 a chova se to stejne.
1. v Sledovani o2 kdyz zvolim kanal Playboy, dostanu chybu

T:16760 WARNING: XFILE::CFileFactory::CreateLoader - unsupported protocol(plugin) in plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=Playboy&title=Playboy
2020-09-22 09:18:17.882 T:16760   ERROR: InputStream: Error opening, plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=Playboy&title=Playboy

S tim asi neztracej cas,neni to nic co by vadilo.

2. EPG
2.1 pokud v IPTV dam epg a pres c menu zvolim neco z archivu prehrat z doplnku Sledovani O2 jak popisujes,dostanu chybu

2020-09-22 09:33:38.281 T:8792   ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.ValueError'>
                                            Error Contents: time data '09/22/2020 7:00 AM' does not match format '%d.%m.%Y %H:%M'
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\main.py", line 207, in <module>
                                                router(sys.argv[2][1:])
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\main.py", line 183, in router
                                                iptv_sc_play(params["channel"], params["startdatetime"], 1)
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\o2tv\iptvsc.py", line 132, in iptv_sc_play
                                                from_ts = int(time.mktime(time.strptime(startdatetime, "%d.%m.%Y %H:%M")))
                                              File "C:\Program Files\WindowsApps\XBMCFoundation.Kodi_18.8.500.0_x64__4n2hpmxwrvr6p\system\python\Lib\_strptime.py", line 478, in _strptime_time
                                                return _strptime(data_string, format)[0]
                                              File "C:\Program Files\WindowsApps\XBMCFoundation.Kodi_18.8.500.0_x64__4n2hpmxwrvr6p\system\python\Lib\_strptime.py", line 332, in _strptime
                                                (data_string, format))
                                            ValueError: time data '09/22/2020 7:00 AM' does not match format '%d.%m.%Y %H:%M'
                                            -->End of Python script error report<--


2.2 Pokud zapnu funkci Spousteni archivu prepnutim na kanal a zkusim pustit neco z archivu,dostanu stejnou chybu jako u 2.1

Asi je tam fakt problem s formatem data.

Diky moc za cas, ktery tomu venujes!


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 22.9.2020

@mdoom@mdoom.net: IPTV Simple Client pro identifikaci toho, co chceš přehrát posílá kanál a čas začátku. V tvém případě je problém v tom, že formát datumu neodpovídá tomu, co doplněk předpokládá. Zkontroluj, jestli máš v nastavení Kodi Rozhraní - Regionální máš u krátkého formátu datumu "český" DD.MM.YYYY, nastavený 24 hodinový formát a formát času pak HH.MM.SS. Když jsem to zkusil změnit, tak se to chovalo stejně jako tobě. Udělat do nějak inteligentněji by asi nebylo moc jednoduché, takže pokud netrváš na "anglickém" 12-ti hodinovém formátu, mělo by to tvůj problém vyřešit.

S tím prvním problémem moc netuším. Není v logu kolem ještě nějaká jiná chyba?


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - popmar - 22.9.2020

(22.9.2020, 7:05)waladir Napsal(a): @popmar: ještě mě napadla jedna věc. Zkus v PVR a Živé vysílání - Televizní program dát Vymazat dat. IPTV Simple Client potom znovu naimportuje celý o2tv_epg.xml. Předtím zkontroluj, že v něm máš nastavený nulový posun času. On se jinak ten posun neprojeví, resp. nejspíš jen u nových položek. Stejně tak, pokud byly z nějakého důvodu špatně v minulosti časy, tak se po opravě nezaktualizují. Takhle se EPG v PVR celé vymaže a natáhne se znovu, snad už správně.

Dekuji ... nez jsem to stacil zkusit, cas se srovnal sam ... uvidim, jak se to bude chovat dal ..

No a jeste jeden dotaz. HSL stream se me casto seka (nekdy ma i posunutej zvuk, nebo je zpomaleny obraz) ... nevim proc, download mam 50M, to by melo stacit ... nebo jestli nestiha hardware ... nebo jinej problem netusim ... neva. O neco mene kvalitnejsi MPEGdash me plne vyhovuje, tam to slape. Ale kdyz mam navoleno MPEG dash (nebo MPEG dash web) nejdou prepinat programy. Vzdycky mi zamrzne celej system a musim restartovat box. U HSL to ale nedela. Tam muzu prepinat "za letu" bez problemu., U MPEG musim vzdy vypnout a zapnout dalsi Sad ???


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 22.9.2020

@popmar: pokud se ti to děje v IPTV Simple Clientovi, tak zkus v nastavení doplňku v záložce IPTV Simple Client vypnout Spouštění archivu přepnutím na kanál. Přijdeš o možnost spouštět "enterem", tj. budeš muset použít kontextové menu, ale přepínání bez zastavení by mělo fungovat. Bohužel oboje fungovat nemůže.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - popmar - 22.9.2020

(22.9.2020, 18:19)waladir Napsal(a): @popmar: pokud se ti to děje v IPTV Simple Clientovi, tak zkus v nastavení doplňku v záložce IPTV Simple Client vypnout Spouštění archivu přepnutím na kanál. Přijdeš o možnost spouštět "enterem", tj. budeš muset použít kontextové menu, ale přepínání bez zastavení by mělo fungovat. Bohužel oboje fungovat nemůže.

To mam ... a pri nastaveni HSL to funguje, pokud pouziju MPEG (a to musim, aby se mi nezadrhavalo prehravani), tak to pri kazdem prepnuti zamrzne. Resp. Prepne to, menu se zmeni na pozadovany kanal (info, fanart atd.), ale obrazovka je pouze cerna bez zvuku (cas ale bezi) ... jakmile to stopnu, zamrzne tvbox.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 22.9.2020

@popmar: zkus zapnout protokolování ladění v Kodi a znovu to nasimuluj. Po pádu Kodi odkopiruj a pošli kodi.log. Nejsem si jistý jestli tam bude něco vidět, ale třeba ano. O víkendu, až se vrátím z dovolené, to ještě zkusím doma (mám i CoreELEC), jestli se to nepodaří nasimulovat. Na Win10 přepínání s vypnutým Souštěním archivu přepnutím na kanál funguje korektně.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - popmar - 22.9.2020

(22.9.2020, 19:18)waladir Napsal(a): @popmar: zkus zapnout protokolování ladění v Kodi a znovu to nasimuluj. Po pádu Kodi odkopiruj a pošli kodi.log. Nejsem si jistý jestli tam bude něco vidět, ale třeba ano. O víkendu, až se vrátím z dovolené, to ještě zkusím doma (mám i CoreELEC), jestli se to nepodaří nasimulovat. Na Win10 přepínání s vypnutým Souštěním archivu přepnutím na kanál funguje korektně.

Zkusim to nejak udelat ... prectu si nekde navod :)

Jak jsem psal .. korektne mi to jede pri HSL, pouze pri MPEG to mrzne ...


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - popmar - 22.9.2020

(22.9.2020, 7:05)waladir Napsal(a): @popmar: ještě mě napadla jedna věc. Zkus v PVR a Živé vysílání - Televizní program dát Vymazat dat. IPTV Simple Client potom znovu naimportuje celý o2tv_epg.xml. Předtím zkontroluj, že v něm máš nastavený nulový posun času. On se jinak ten posun neprojeví, resp. nejspíš jen u nových položek. Stejně tak, pokud byly z nějakého důvodu špatně v minulosti časy, tak se po opravě nezaktualizují. Takhle se EPG v PVR celé vymaže a natáhne se znovu, snad už správně.

Takze ... pokud vymazu data, tak se nacte program a casy jsou spravne. Pokud ale restartuji system, nacte se program se spatnymi casy.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - mdoom@mdoom.net - 23.9.2020

Ahoj

@waladir

Datum a cas v nastaveni Kodi jsem nastavil tak jak jsi napsal.Bohuzel to ale nepomohlo Sad
Dostavam ted tuhle chybu.
ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                             - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <type 'exceptions.UnboundLocalError'>
                                            Error Contents: local variable 'without_details' referenced before assignment
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\main.py", line 207, in <module>
                                                router(sys.argv[2][1:])
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\main.py", line 183, in router
                                                iptv_sc_play(params["channel"], params["startdatetime"], 1)
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\o2tv\iptvsc.py", line 155, in iptv_sc_play
                                                play_video(type = "archiv_iptv", channelKey = channelKey, start = startts, end = endts, epgId = epgId, title = title)
                                              File "C:\Users\admin\AppData\Roaming\Kodi\addons\plugin.video.archivo2tv\o2tv\stream.py", line 122, in play_video
                                                if without_details == 0:
                                            UnboundLocalError: local variable 'without_details' referenced before assignment
                                            -->End of Python script error report<--

Co se tyka tech kanalu pro dospele tak tam ani v pluginu Sledovani O2 neni ikona a uz jen po zobrazeni stranky seznamu kanalu to v logu vypisuje.

 XFILE::CFileFactory::CreateLoader - unsupported protocol(plugin) in plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=MezzoLiveHD&title=Mezzo+Live+HD
2020-09-23 10:41:11.104 T:3180   ERROR: InputStream: Error opening, plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=MezzoLiveHD&title=Mezzo+Live+HD
2020-09-23 10:41:11.105 T:3180 WARNING: XFILE::CFileFactory::CreateLoader - unsupported protocol(plugin) in plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=Dvojka&title=Dvojka
2020-09-23 10:41:11.105 T:3180   ERROR: InputStream: Error opening, plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=Dvojka&title=Dvojka
ERROR: Playlist Player: skipping unplayable item: 0, path [plugin://plugin.video.archivo2tv/?action=play_live&channelKey=Playboy&title=Playboy]


Mozna by ti mohl pomoct playlist, ktery jsem pouzival pro tvheadend a stremaer.sh pres ktery to fungovalo.

#EXTINF:-1 tvh-epg="0" tvg-logo="https://cnt.o2tv.cz/contentserver/contents/61027678/categories/img/sizes/640x640/canvas/640x640/61027678.png",Leo TV
pipe:///volume1/homes/doom/Drive/o2tv/streamer.sh Leo%20TV leotv


streamer.sh
#! /bin/sh
# Vytváří stream pro Tvheadend předávaný metodou pipe:// na stdout scriptu, resp. volaného ffmpeg
# Verze 0.8
# Changelog:
# - typ výpisu ffmpeg je možné zadat v sekci implementační parametry (např. level="-v fatal" vs level=)
# - byla zdrušena možnost používat cache streamů
# Závislosti: ffmpeg, wget, jq
# Předpoklady:
# - existuje soubor acces.id s aktuálními parametry přihlášeného a registrovaného zařízení

# Výchozí adresář
dir=$(dirname $0)
pwd=$(pwd)
cd ${dir}
script=$(pwd)
data=$(pwd)
cd ${pwd}

# Parametry spuštění
channel=$1
service=$2
[ ! ${service} ] && service=n/a
mapping=$3

# Implementační parametry
debug=
level="-v fatal"

config_file=${data}/config.json
access_file=${data}/access.id

log_file=${data}/streamer.log
err_file=${data}/ffmpeg.err

[ ${debug} ] && echo $(date +"%Y-%m-%d %H:%M:%S.%N") PARAM ${dir} ${channel} ${service} ${mapping} >> ${log_file}

access_id=$(head -n 1 ${access_file})
device_id=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f1)
access_token=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f2)
subscription=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f4)
provider=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f5)
device_type=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f6)
resolution=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f7)
streaming_protocol=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f8)
parse_stream=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f9)
ffmpeg=$(echo ${access_id} | cut -d' ' -f10)
[ ${debug} ] && echo $(date +"%Y-%m-%d %H:%M:%S.%N") ACCESS.ID ${access_id} >> ${log_file}

json=$(curl -H "X-NanguTv-Device-Id:${device_id}" -H "X-NanguTv-Access-Token:${access_token}" "https://app.o2tv.cz/sws/server/streaming/uris.json?serviceType=LIVE_TV&deviceType=${device_type}&streamingProtocol=${streaming_protocol}&resolution=${resolution}&subscriptionCode=${subscription}&channelKey=${channel}&encryptionType=NONE")
[ ${debug} ] && echo $(date +"%Y-%m-%d %H:%M:%S.%N") JSON ${json} >> ${log_file}
stream=$(echo ${json} | jq -r '.uris' | jq -r '.[0].uri')

# [ ${resolution} = "HD" ] && stream=$(echo ${stream} | sed -e "s/_sd_/_hd_/")
# [ ${resolution} = "SD" ] && stream=$(echo ${stream} | sed -e "s/_hd_/_sd_/")
[ ${parse_stream} ] && [ ${parse_stream} != 0 ] && stream=$(wget -qO - "${stream}" | tail -n${parse_stream} | head -n 1)
[ ${debug} ] && echo $(date +"%Y-%m-%d %H:%M:%S.%N") STREAM ${stream} >> ${log_file}

ffmpeg -fflags +genpts ${level} -i ${stream} -c copy ${mapping} -f mpegts -mpegts_service_type digital_tv -metadata service_provider=${provider} -metadata service_name=${service} pipe:1 #2> ${err_file}


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 23.9.2020

@mdoom@mdoom.net: zkus si nainstalovat starší verzi. Ta chyba je tam zatažená tím spouštěním kanálů pro dospělé. Ale vzhledem k tomu, že to stejně nefunguje, tak u starší verze o nic nepřijdeš a snad bude spouštění s IPTV Simple Klienta už fungovat. Pozitivní je, že ten problém s formátem času je snad vyřešený. Zbytek dám dohromady během víkendu.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - mdoom@mdoom.net - 23.9.2020

Waladir: potvrzeno.Se starsi verzi vse funguje jak ma.Mrzi me ze jsem se/Te vlastne dostal do tehle situace s novou verzi sam :)
Venuj se rodine a kasli na kanaly pro dospele,diky moc za podporu a usili ktere tu predvadis.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 25.9.2020

Udělal jsem novou verzi, která by měla vyřešit několik problémů. Vzhledem k tomu, že jsem na ně většinou nenarazil, tak prosím o její otestování. Aby nebyl problém s aktualizací, tváří se jako 2.0.2, že je to nová verze poznáte v changelogu.

- stahování EPG začne po minutě po startu Kodi. Pokud by nebyla ještě funkční síť, stahování za daný den se přeskočí a zkusí se další den. Byla odstraněná pauza. Doporučuju si nastavit i kratší interval generování EPG, klidně na jednu hodinu. U generování EPG se předtím opět pustí jeho stahování.
- nová se zobrazují informační hlášky nejen o vygenerování EPG, ale i začátku stahování EPG, stahování detailů a dokončení stahování. Lze je vypnout v nastavení, pokud by to někoho rušilo.
- ve skriptu, který se stará o spouštění akcí na pozadí jsem zkrátil pauzy v jednotlivých cyklech, takže by měl skript skončit do 5 s.
- skripty, které běží na pozadí lze v nastavení vypnout. Pak nebude fungovat stahování streamu, stahování EPG (bude se tahat online) a generování EPG pro IPTV Simple Clienta.
- přidal jsem kontrolu session do stahování EPG. Pokud se doplněk nepoužíval a došlo k expiraci O2 session, tak při startu Kodi se zobrazovala chyba doplňku.
- vyřešený problém, který reportoval naposledy mdoom@mdoom.net

Dál jsem otestoval ukončování Kodi a IPTV Simple Clienta v AndroidTV (Android 9) na Sony a verzi 2.0.2. Mám tam nainstalované Kodi 18.8 a jak ukončování Kodi, tak IPTV Simple Client fungoval.

@zacatecnicek: máš možnost z Google Play nainstalovat novější verzi Kodi? S tím vypínáním by možná mohly pomoct ty úpravy a přinejhorším bude možné ty problémové skripty vypnout. Ale i když se zobrazí hláška o tom, že nedošlo k ukončení skriptu po 5 s, tak ve chvíli, kdy skript doběhne (10 s), Kodi se vypnulo. Je možné, že ti tam zlobí ještě něco jiného.

@mdoom@mdoom.net: programy pro dospělé mi fungují, resp. alespoň ten jeden, který mám. Zkus pro jistotu novou verzi, i když jsem tam s tím nic nedělal. Pokud to nepůjde, pošli mi celý kodi.log. Hlášky "unsupported protocol(plugin)" a "InputStream: Error opening" se zobrazují pro některé kanály, u kterých chybí data už při zobrazení seznamu kanálů, ale kanály spustit jdou. Zřejmě bude problém někde jinde, ale mě se ho nepodařilo nasimulovat.

@Cinda: snad ty úpravy vyřeší problémy se zátěží. S tím chybějícím EPG po dlouhém vypnutí Kodi to asi nepomůže, protože IPTV Simple Client načítá o2tv_epg.xml hned při startu. Takže se tam EPG objeví až s nějakým spožděním. Přinejhorším lze pustit ručně generování EPG, kdy se i EPG stáhne a buď počkat nebo Kodi restartnout. Chyby při stažení EPG jsou každopádně ošetřené. Lépe to bohužel udělat asi nelze :-(


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - zacatecnicek - 25.9.2020

@waladir

ahoj chlape,

tak jsem teďka zkoušel novou verzi.

se zapnutýma scriptama na pozadí kodi vypnout stále nejde. jelikož mi ten simple client neni schopnej video otevřit ani po manuálním stažení epg/playlistu v configurátoru, tak jsem ty scripty s potěšením vypnul. :)

a v ten moment! usmev na tvari :-) krasne si tedka vypinam kodi bez jakychkoli problemu a o2 sleduji pohadkove primo v sledovani o2 aplikace. pro me vyuziti zcela postacujici reseni.

instalovat novejsi verzi kodi muzu urcite, ale zkousel jsem tuhle "chybu" udelat uz v nejaky z prvnich 18kovych verzi a draze jsem za to zaplatil. ten android 7 a ta sony tv mi proste s tou 17.6 hraje filharmonicky, s tou 18 jsem mel problem jak s rozlisenim, tak i zvukem. predpokladam, ze v nynejsi 18.8. to je uz asi odladene teda. nicmene jsem pak musel downgradovat, znova nastavovat "vse" atd.. stejne tak se bojim i updatu na novejsi android, do toho se radsi nepoustim vubec. Big Grin

ja moc moc dekuji :* opravdu.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Fik2207 - 25.9.2020

To waladir
Tak předem veliké obdivy a díky za Tvoji práci, doplněk používáme doma od první verze hlavně paní. Po celou dobu běží perfekně ale vždy mě zlobilo zpětné přehrávání z EPG ze SimpleClienta házelo to chybu přehrávání ale nějak to až tolik nevadilo. S novou verzí 2.0.3 to běží parádně SimpleClient pěkně přehrává i z archívu EPG a doplněk nevykazuje žádné problémy. Ještě jednou díky za perfektní práci a hlavně za explicitní vysvětlování co doplněk dělá jak pracuje a co přesně dělají nově přidané funkce.
Kodi 18.8 win10


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 26.9.2020

Udělal jsem nějaké testy na CoreELEC a problémy se zátěží jsem nezaznamenal. Ještě jsem opravil dvě věci na které jsem narazil. Jeden problém byl u přehrávání živého vysílání, pokud chybělo EPG k pořadu (týka se i kanálů pro dospělé). Druhý při pouštění živého vysílání v IPTV Simple Clientovi přes posledně sledované kanály.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 26.9.2020

Myslím, že je poslední verze OK. Díky.


Sledovani O2TV (přepínání kanálů) - Andrew88cz - 27.9.2020

Zdravím, rád by jsem se zeptal, zda se dá nějak nastavit, abych mohl přepínat v televizním programu programy nezávisle mezi sebou, aniž bych musel daný program prvně vypnout a pak znovu zapnout? Bohužel při procházení programu a následném zvolení jiného kanálu mě to nepřepne, pustí mě to až jakmile vypnu program úplně. 

Používám to pomocí Televizního programu přes IPTV simple clienta a generování programu přes EPG 365... předem díky za radu


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 27.9.2020

V repozitáři je verze 2.0.3. Funkčně je shodná s poslední tady na fóru:

- přidání kontroly session před začátkem stahování EPG
- přidání informačních hlášek o průběhu stahování EPG
- přidání možnosti vypnout v nastavení informační hlášky z procesů běžících na pozadí (generování EPG pro IPTV Simple Clienta, stahování EPG)
- posun začátku stahování EPG z 30 na 60 s po startu kodi
- snížení pauz v cyklu plánovače
- přidané stažení EPG dat před generováním EPG v nastavení
- možnost v nastavení vypnout procesy běžící na pozadí (stahování EPG z O2, stahování streamů, generování EPG pro IPTV Simple Clienta)
- oprava spouštění v historii kanálů IPTV Simple Clienta
- oprava přehrávání živého vysílání bez EPG dat