XBMC-Kodi.cz
Zpětné sledování O2TV (OTT) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Video (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-video)
+--- Téma: Zpětné sledování O2TV (OTT) (/prispevek-zpetne-sledovani-o2tv-ott)



RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - youknow - 01.7.2022

neskusal niekto prepouzit tento plugin aj pre Orange OTT sluzbu?


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2022

Ahoj funguje vám dnes doplněk? "Chyba sledování O2TV"
https://paste.kodi.tv/tayofiduli


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2022

@Cinda: bohužel to bude globální problém. Zatím úplně nevím co s tím.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2022

Volal jsem do O2. Prý včera měnili něco na platformě. Testují novou, která bude od října.
Pomohl Log? V Androidu originální aplikace a na webu to funguje.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2022

Mělo by to být opravené ve verzi 2.6.2, která by se měla do několika minut upravit v repozitáři. Novou verzi jsem udělal dost provizorním způsobem, ale snad bude všechno OK. Ještě to pak otestuju, ale to až dorazím domů (cca. za 1.5 hodiny)

už by to v repozitáři mělo být


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2022

Je to v repozitáři a vypadá to, že funguje. Díky.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2022

Ještě tam asi něco drobného zůstalo. Při sledování pořadu z archivu a předčasném ukončení streamu vyskočí chyba a doplněk je ukončen. Bohužel ne vždy.

https://paste.kodi.tv/ayakubahuz


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2022

@Cinda: s tím dnešním problémem to nesouvisí, ale samozřejmě se na to podívám.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 17.8.2022

@Cinda: kde je problém nevím a ani se mi ho nepodařilo nasimulovat. Zkusil jsem tu inkriminovanou část napstat jinak, abych se vyhnul použití funkce, kde k pádu došlo. Zkus nainstalovat verzi ze zipu, jestli se to bude chovat líp. Pokud to bude OK, udělám novou verzi, která půjde do repozitáře.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - ovecka - 17.8.2022

(17.8.2022, 14:56)waladir Napsal(a): Mělo by to být opravené ve verzi 2.6.2, která by se měla do několika minut upravit v repozitáři. Novou verzi jsem udělal dost provizorním způsobem, ale snad bude všechno OK. Ještě to pak otestuju, ale to až dorazím domů (cca. za 1.5 hodiny)

už by to v repozitáři mělo být

Nahodíš prosím novou verzi i do 1.1.2 repozitáře pro Kodi 18? Zatím ji tam nevidím. 

EDIT: Ignorujte mě. Po aktualizaci repozitáře jsem ho našel. :) Jako vždy díky za rychlou opravu.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 17.8.2022

Testuju a zatím se chová slušně. Ale i předtím to neudělalo pokaždé. Když to udělá dám vědět.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 18.8.2022

@Cinda: v pátek nebo o víkendu to dám na oficiální verze. Ono je to stejně dělané na jednom místě, takže tam to upravím také. Kdyby se ještě nějaký problém objevil, tak se ozvi.

@ovecka: doplněk jsem psal tak, že funguje i v Leie (měl by i ve starších) a změny dělám do obou větví současně. Kód je identický, obě větve se jen liší v závislostech, tedy v metadatech doplňku. Popravdě v Kodi 18 už úpravy netestuju, ale případné změny nejsou vesměs na verzi závislé.

@JiRo: bohužel máš zakázané SZ. Chyba byly v doplňku, protože v hlavičce požadavku jsem posílal, že akceptuju komprimovanou odpověd. Po změně na straně O2 začala chodit odpověď opravdu komprimovaná, akorát s tím doplněk nepočítal.

Zajímavé je, co se dozvěděl Cinda od O2, že v říjnu dojde k odkládané změně platformy u O2. Nějaké náznaky, že by se to mohlo blížit se už objevily (přechod na řešení od Cetinu tuším v Srbsku, změny v STB), ale teď to vypadá, že skutečně pomalu klepe na dveře.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - JiRo - 18.8.2022

@waladir Omlouvám se, to jsem ale pěkný zmatkař. Tak díky za odpověď zde. Jasně, pak už tomu rozumím.

Ty zprávy o nové verzi se ke mně také dostaly, radost z nich nemám.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - surad - 19.8.2022

Přestalo fungovat i stahování, Kodi 19.4, Windows 10 64bit , app 2.6.2, InputStream FFmpeg 19.0.3, error žádný, stahování vypadá že jede (hláška zahájeno) ale přesáhne 100% a pokračuje dál, soubor ve složce žádný nevznikne, síťová karta nehlásíla žádný datový tok, účet o2 nehlásí žádné přehrávání..


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 19.8.2022

@surad: se stahováním je trošku problém. Pouští se mimo Kodi a v podstatě mimo kontrolu doplňku. Progres stahování kvůli tomu nelze rozumně zjistit, takže se využívá toho, že se stahuje se zachováním frameratu videa, tedy stejně rychle, jako by se přehrávalo. Ty procenta jsem jen dopočítávaná, protože vím, jak dlouho se má stahovat (jak dlouhé je video) a kolik času uplynulo od začátku stahovaní. Reality ale může být jiná, stejně jako může být nejaký problém při spuštění ffmpegu.

Smaž všechna stahovaní, v nastavení Kodi - Systém - Protokolování zapni Povolit protokolování ladění, naplánuj nějaké stahování a po té, co se objeví hláška o začátku stahování se podívej do C:\Users\<profil>\AppData\Roaming\Kodi\kodi.log. V něm najdi ffmpeg.exe, kde by měl být  celý příkaz, který se pouští. Ten můžeš zkusit pustit normálně z příkazové řádky. Je možné, že vyhodí nějakou chybu. Pokud bys měl s tím logem problém, tak mi pošli odkaz z Kodi logfile uploaderu (viz. první příspěvek v tomto vláknu) do soukromé zprávy, příkaz z něj ti pošlu.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - hp9595 - 19.8.2022

Ahoj, prosím v jakem repo je nebo bude ta oprava?


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 19.8.2022

@hp9595: aktualizované verze jsou ve zdejším XBMC-Kodi CZ/SK repozitáři. Oprava problému, kdy doplněk vůbec nefungoval, je ve verzi 2.6.2. Pokud ti to ukazuje starší verzi v Instalovat z repozitáře dej v kontextovém menu u XBMC-Kodi CZ/SK repozitář Zkontrolovat aktualizace. Pokud jde o druhý problém s občasnou chybou po ukončení přehrávání, tak úprava tam bude nejspíš zítra.


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 20.8.2022

V repozitáři je nová verze 2.6.3, kde je přepsaná část, kde docházelo podle logu od Cindy k občasným pádům. Sice nevím proč, ale problémovou část jsem vyřešil jiným způsobem.


Zpětné sledování O2TV (OTT) - Cinda - 20.8.2022

Nová verze náhodně hází chyby:
https://paste.kodi.tv/emitawofey


RE: Zpětné sledování O2TV (OTT) - waladir - 20.8.2022

@Cinda: bohužel se mi tam vloudil jeden překlep :-(. Padalo to při exportu EPG pro IPTV Simple Clienta. Ve verzi 2.6.4 by to mělo být už v pořádku.