XBMC-Kodi.cz
Ruční "aktualizace" WebGrab++ - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - software (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-software)
+--- Fórum: Operační systémy (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-operacni-systemy)
+---- Fórum: LibreELEC (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-libreelec)
+---- Téma: Ruční "aktualizace" WebGrab++ (/prispevek-rucni-aktualizace-webgrab)Ruční "aktualizace" WebGrab++ - JiRo - 12.9.2021

Mám ve svém okolí plno lidí, kteří na LibreELEC provozují Tvheadend a také WebGrab++ (WG++). Všichni jsou dotčeni tím, že autor Thoradia, který poté, co repozitáře *ELEC instalací přišly o možnot instalace WG++, přišel se svým řešením addon/repozitáře Thoradia, přestal najednou na svém addon pracovat. Řada z nich to řeší tím, že zůstává u své stařičké LE 9.2.6, kde WG++ ještě funguje. Není to bezpodmínečně nutné, WG++ lze s trochou štěstí spustit i na nových verzích s Kodi Matrix, ale tohle dnes řešit nechci.

Dnes jsem se setkal s tím, že na LE 9.2.6 WG++ po spuštění havarovalo, protože z nějakého důvodu nebylo možné stáhnout novou verzi. Přišel na to známý, kterému začaly postupně mizet data z EPG v Kodi (den po dni se snižoval počet přednačteného porgramu). Důsledek byl jasný, WG++ přestalo aktualizovat data. Chvíli jsem po tom pátral, ale pak jsem přistoupil k jednoduchému řešení. Stáhl jsme si instalaci poslední verze WG++ (3.2) pro Linux, rozbalil a nakopíroval celý obsah adresáře bin z instalace do LE adresáře /storage/.kodi/addons/service.webgrabplus/bin. Tam existující soubory jsem samozřejmě nechal přepsat.

Zatím tedy problém vyřešen, uvidíme, co se bude (s Thoradia addon repository) dít dál. Byla by škoda, kdyby některé addons, které nabízel, z *ELEC instalací zmizely.