XBMC-Kodi.cz
TV GO Playlist (v1.18.0) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: TV GO Playlist (v1.18.0) (/prispevek-tv-go-playlist-v1-18-0)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


TV GO Playlist (v1.16.2) - Saros - 31.10.2022

Jo ty se bavíš o skriptu. Pokud chceš t-mobile, ve skriptu změn jazyk na cz.


RE: TV GO Playlist (v1.16.2) - davepee - 31.10.2022

jj:) mám cz... ale všude ve skriptu jsou linky na go.magio.tv ... je to ten tvgo.py z TV_GO_Playlist_Py3_linux_v1.2.zip, ne?
https://github.com/Saros72/TV-GO-Playlist/blob/main/tvgo.py


TV GO Playlist (v1.16.2) - Saros - 31.10.2022

Ne, ve skriptu jsou linky lng + "go.magio.tv", kdy lng je jazyk. cz pro T-Mobile, sk pro magio. Aktuální je na githubu.


TV GO Playlist (v1.16.2) - Saros - 31.10.2022

Tak ještě jednou uvedu doporučené nastavení pro T-Mobile TV GO:

1#
- zařízení nastavit na mobil
- povolit Playlist pro externí přehrávač
- vypnout Inputstream adaptive
- service na LIVE
- nastavit nějaký interval aktualizace
- povolit Nastavit/restartovat PVR klienta
- spustit addon a vygenerovat playlist

2#
- zařízení nastavit na Televize
- obnovit token
- spustit addon a vygenerovat playlist

3#
- vypnout funkci Nastavit/restartovat PVR klienta

4#
- v PVR klientovi nastavit nějaký refresh interval
- vypnout ffmpeg, zapnout inputstream
- povolit catchup, mode na default, buffer start a end na nula

5#
Streamy jsou HLS ve FullHD včetně titulků. Kvůli měnícímu se tokenu musí být nějaká pravidelná aktualizace playlistu.


RE: TV GO Playlist (v1.16.2) - davepee - 01.11.2022

Zkusím shrnout, o co mi jde. Mám KODI 18 (coreelec+S912 - ale důvody nejsou důležité). Proto jsem chtěl jen na svém linux serveru vygenerovat m3u, který předhodím IPTVsimple.

Ve Tvém skriptu mám nastaveno lng = "cz". Playlist mám vygenerovaný. Nicméně v playlistu jsou magio DASH linky, se kterýma si KODI neporadí. VLC to samozřejmě přehraje bez problému. Je to teda chyba nebo očekávané chování? - zmátl mě tvůj příspěvek magio vs. t-mob.


RE: TV GO Playlist (v1.16.2) - majo8019 - 01.11.2022

Zdravim,pri pozerani magia alebo freview,mam na mobile pri nastaveni videa na vyber viac možnosti streamu.Napr nova ma 5 streamov aj fullhd.Na 4k tv mi ide nova iba v hd bez možnosti vyberu.pozeral som nastavenia v mobile aj v tv ale žiadne rozdiely v nastaveni som si nevšimol.Čim to môže byť?oboje kodi 19.3


TV GO Playlist (v1.16.2) - Saros - 01.11.2022

@devepee
Stáhni si aktuální skript:
https://github.com/Saros72/TV-GO-Playlist

#1
Vygeneruj playlist

#2
Na řádek 15 dej křížek
Kód:
# zařízení
if lng == "cz":
    dev_type = "OTT_LINUX_4302"
#    dev_type = "OTT_ANDROID"
    dev_name = "Xiaomi Mi 11"

#3
Vygeneruj znova playlist. Tuto změnu už pak nemusíš dělat.


RE: TV GO Playlist (v1.16.2) - Mark Shadow - 01.11.2022

Ahoj Sorosi mám takový problém, ale možná to tak má být.

Plugin: TV GO Playlist

Služba: T-Mobile TV (CZ)
Service: LIVE
Zařízení: Televize

Pokud mám doplněk nastaven takto, tak při přehrávání nelze měnit zvukovou stopu. A u některých tv programů (např. AXN, Nova Sport 1, NS 2, NS 3, NS 4, Eurosport) je výchozí zvuk anglický ( při sportovních přenosech, nebo při filmu).

Při service: TIMESHIFT jsou zvukové stopy volitelné, ale výše uvedené TV programy nejdou přehrát vůbec. Všechny ostatní tv programy ano.

Při nastavení 

Služba: T-Mobile TV (CZ)
Service: LIVE
Zařízení: STB nebo Mobil

je vše v pořádku. V uvedených tv programech je výchozí audio stopa čeština a u tv programů, kde je více audio stop lze bez problémů vybírat jednu či druhou.

Každopádně ti děkuji za vytvoření tohoto doplňku a za čas, který tomu věnuješ. Díky Tobě mohu sledovat T-Mobile TV se vším komfortem v Kodi.


TV GO Playlist (v1.16.3) - Saros - 01.11.2022

v1.16.3 (01.11.2022)
- výchozí zvuková stopa: opraveno


RE: TV GO Playlist (v1.16.3) - davepee - 01.11.2022

@Saros

Díky moc pane. Už mám správné (neDASH) linky, zřejmě jsem měl jiný skript nebo nevím. Každopádně už je to OK.


RE: TV GO Playlist (v1.16.3) - Mark Shadow - 02.11.2022

Ahoj Sorosi, díky za rychlou odezvu ohledně toho zvuku, ale u mě je to stejné i s novou verzí.

Doplněk: TV GO Playlist (v1.16.3)
Služba: T-Mobile TV
Servise: LIVE
Zařízení: Televize

Ať dělám co dělám, pořád mám problém s tou audio stopou. Ani s verzí 1.16.3 to nejede česky. A to jsem zkoušel snad skoro všechno, odinstalovat doplněk i s nastavením a nainstalovat ho znova. Nastavit to podle tvého doporučení z 31.10. a nic.
Nevím jakou audio stopu to vybere jako výchozí, protože ve vlastnostech zvuku je napsáno "neznámá".
Uvedu příklad, tak třeba:
AXN - reklamy a upoutávky jsou česky, ale jakmile začne nějaký film, tak je v původním znění anglicky.
EUROSPORT - to samé reklama je česky - přímí přenos, třeba tenis je komentář v angličtině.
NOVA SPORTY - reklama, studio, původní pořady novy jsou česky, ale začne nějaký sportovní zápas třeba NHL tak komentář je v angličtině.

Vzhledem k tomu, že o tomto problému nikdo jiný nepíše, tak ho mám asi jenom já. :-( 
Pánové můžete to prosím někdo ověřit, jestli je tento problém jen u mě, nebo jestli to dělá i někomu jinému.
Samozřejmě to není životně důležité, přehodím zařízení na STB nebo MOBIL a jedu v pohodě s češtinou, jen mě to jenom zajímá.


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 02.11.2022

Opravil jsem to jen pro playlist pro externí přehrávač a u přehrávání přes addon jsem na to zapomněl. To je tak když se něco dělá narychlo, za jízdy a ve velkých výškách. :-D
Aktualizuj na v1.16.4


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Mark Shadow - 02.11.2022

Ok, super, díky. Hned jak přijdu domu z práce, tak tu 1.16.4 vyzkouším.

PS: Ty bláho oprava během pár minut. Hele Sarosi mým záměrem nebylo tě takhle honit. :-)))))


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - graves9 - 02.11.2022

Zdar, mám stejný problém se zvukovou stopou u multi-lng programů, jako Mark-Shadow.
Objevilo se to najednou, jediné, co jsem předtím udělal, bylo přehození Kodi z EN do CZ, tak jsem to dával za vinu tomu a nechtěl hned psát sem ;-)
Hned odpoledne vyzkouším fixnutou verzi.
Každopádně díky moc za parádní doplněk, mnohem lepší, než nativní appka na Android TV Big Grin

Pi 3 Model B+
Libreelec 10.2 + Kodi Matrix 19.4
Doplněk: TV GO Playlist (v1.16.3)
Služba: T-Mobile TV
Servise: LIVE
Zařízení: Televize


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - davepee - 03.11.2022

@Saros

Ahoj pane, chtěl bych se ještě zeptat, jak často mění TM adresy streamů? Je v to náhodně, nebo v konkrétní čas? Potřebuju si nějak rozumně nastavit crontab. Dík moc.


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 03.11.2022

Tak to přesně nevím, mám nastaveno na 8 hodin.

Jinak dělám nový doplněk, v kodi poběží web server a přes něj se na lokální lan adrese bude přistupovat k streamům. Výhodou bude, že je nebude spouštět addon ale rovnou simple client, načítání a přepínání bude stejně rychlé jako u přímých adres. Přístup k serveru bude ze všech zařízení v rámci domácí sítě, nebo třeba pomocí ngrok i z venku (kromě T-mobile, tam je ochrana). Budou tam iptv poskytovatelé O2, T-mobile, Sledovanitv, Poda, Telly, Magio, Rebit a Antik. Takže playlist bude možné si poskládat z více zdrojů. U některých bude i zpětně sledování (catchup).

Takhle to bude přibližně vypadat:
http://82b2-89-24-43-192.ngrok.io/
Playlist O2:
http://82b2-89-24-43-192.ngrok.io/o2/playlist.m3u


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Mark Shadow - 03.11.2022

Takže potvrzuji

Doplněk: TV GO Playlist (v1.16.4)
Služba: T-Mobile TV
Servise: LIVE
Zařízení: Televize

je už česká audio stopa v pořádku.
Mockrát díky.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - JiRo - 03.11.2022

@Saros Což o to, vymyšlené to máš hezky. Nazvat by se to možná dalo i OTT Simple Tvheadend. Jen se bojím těch následků, které možná dopadnou na náš všechny, pokud se to masové rozšíří...


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - graves9 - 03.11.2022

potvrzuju, že ve verzi 1.16.4 jde přehazovat stopy. akorát mám všude nadále jako default EN (HU) stopu a když to přehodím dám "Save as default" s CZ stopou, tak se to zřejmě neuloží korektně. nebo jsem přehlédl nějaká další nastavení? Díky


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 03.11.2022

@JiRo Tak zatím je název IPTV Web Server. Taky se obávám rozšíření, nebo spíš zneužití, lidi jsou nepoučitelný. Tak T-Mobile a Magio, je v pohodě, Antik tam nebude určitě, ten bude pro užší komunitu. Ke všem poskytovatelům bude samozřejmě potřeba účet, ale i tak. Ještě to zvážím, protože už i o2 podniká jisté kroky, podobně jako TM.