XBMC-Kodi.cz
TV GO Playlist (v1.18.0) - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: TV GO Playlist (v1.18.0) (/prispevek-tv-go-playlist-v1-18-0)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - JiRo - 03.11.2022

@Saros S tím názvem, jsem to nemyslel vážně. 1 Jen mě tak docvaklo, že zatímco my staromilci používáme kombinaci WebGrab++ & Tvheadend, tak ty teď vlastně vytváříš podobnou dvojici, efektivnější (a asi i efektnější), 365 EPG Generator & IPTV Simple Webserver.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - davepee - 03.11.2022

Já teď používám Sarosovo skript na domácím servříku a IPTV Simple z něj sosá data (playlist+EPG). Cronem v intervalech (díky Sarosovi za odpověď) generuju nový playlist a fachčí to skvěle. TVH mám na serveru taky a chtěl jsem playlist naroubovat do něj. Podařilo se mi to ale jen z části. Ztroskotal jsem na zvukový stopě, obraz jel, zvuk ne. EPG se mi rozchodit zatím nepodařilo, nějak jsem taky nepřišel na to, jak mu mám předhodit epg.xml. Ale největší problém nastal ve chvíli, kdy jsem playlist přegeneroval. Všechny namapované služby byly v tu chvíli samozřejmě nepoužitelné :) Máte nějaký tip, jak tohle nějak smysluplně rozchodit? Nic, co by mi v téhle konstalaci pomohlo, jsem nenašel.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - JiRo - 03.11.2022

@davepee Tohle není na jednoduchou odpověď, tak ale alespoň rámcově. Máš tři možnosti:
- použít playlist vygenerovaný Sárošovým addonem/scriptem a v Tvheadend použít tzv. bouquest, který ti provede automatické namapování znova vytvořené služby (ta se vytvoří vždy, pokud v playlistu změníš obsah 2 řádku, který obsahuje adresu streamu)
- jako adresu streamu v plalyistu použít parametrický odkaz na nějaký web server, který pomocí php scriptu vrátí aktuální adresu streamu, případně, až Sároš dokončí svou inovaci, tak použít jeho server vytvořený v Kodi
- jako adresu streamu v playistu použít metodu pipe, která spustí script s parametry, který na jejich základě předá aktuální adresu streamu aplikaci (používá se ffmpeg), která technikou roury začne předávat data streamu do Tvheadend


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - davepee - 03.11.2022

@JiRo: Díky za nasměrování, to mi bude stačit ;)


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - ericek74 - 04.11.2022

@davepee: napsal jsem navod jak pouzit epg356 v tvheadendu,tak se mrkni do tipu a navodu na pouziti epg356 v tvheadendu


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - davepee - 04.11.2022

@ericek74: EPG jsem nakonec vyřešil přes tv_grab_file a funguje. Každopádně díky za tip, mrknu na to.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - JiRo - 04.11.2022

@davepee Tak ještě je také možné použít externího grabber a epg data natlačit do Tvh přes xmltv.sock.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Def - 05.11.2022

@Saros: Doplněk je super používám jej na T-Mobile TV. Jen se mi děje, že nepravidelně každé 1-3 minuty obraz skočí o cca 7 vteřin dopředu. Netušíš, jak to vyřešit?


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 06.11.2022

Tak toto vůbec nepozoruji. Zkus tento postup:
https://www.xbmc-kodi.cz/showthread.php?pid=111636#pid111636
Při tomto nastavení budou streamy hls, jinak jlsou dash a ty jsou problematické. V nastavení dej playlist pro externí přehrávač a zapni inputstream adaptive. Těžko říct čím to, může být taky problém v hw dekódování.


RE: TV GO Playlist (v1.16.3) - Bajtik - 07.11.2022

(02.11.2022, 9:28)Mark Shadow Napsal(a): Ahoj Sorosi, díky za rychlou odezvu ohledně toho zvuku, ale u mě je to stejné i s novou verzí.

Doplněk: TV GO Playlist (v1.16.3)
Služba: T-Mobile TV
Servise: LIVE
Zařízení: Televize

Ať dělám co dělám, pořád mám problém s tou audio stopou. Ani s verzí 1.16.3 to nejede česky. A to jsem zkoušel snad skoro všechno, odinstalovat doplněk i s nastavením a nainstalovat ho znova. Nastavit to podle tvého doporučení z 31.10. a nic.
Nevím jakou audio stopu to vybere jako výchozí, protože ve vlastnostech zvuku je napsáno "neznámá".
Uvedu příklad, tak třeba:
AXN - reklamy a upoutávky jsou česky, ale jakmile začne nějaký film, tak je v původním znění anglicky.
EUROSPORT - to samé reklama je česky - přímí přenos, třeba tenis je komentář v angličtině.
NOVA SPORTY - reklama, studio, původní pořady novy jsou česky, ale začne nějaký sportovní zápas třeba NHL tak komentář je v angličtině.

Vzhledem k tomu, že o tomto problému nikdo jiný nepíše, tak ho mám asi jenom já. :-( 
Pánové můžete to prosím někdo ověřit, jestli je tento problém jen u mě, nebo jestli to dělá i někomu jinému.
Samozřejmě to není životně důležité, přehodím zařízení na STB nebo MOBIL a jedu v pohodě s češtinou, jen mě to jenom zajímá.

Ahojky,ne nejsi sam, taky mam stejny problem.. a to u kanalu BBC Earth, Nova sport 3 a Premier Sport 2.
Ani oprava od Sarose nepomohla... device mam nastaveny linux a id mi 11.
Bajtik

(06.11.2022, 0:14)Saros Napsal(a): Tak toto vůbec nepozoruji. Zkus tento postup:
https://www.xbmc-kodi.cz/showthread.php?pid=111636#pid111636
Při tomto nastavení budou streamy hls, jinak jlsou dash a ty jsou problematické. V nastavení dej playlist pro externí přehrávač a zapni inputstream adaptive. Těžko říct čím to, může být taky problém v hw dekódování.

Je pravda ze list necpu do Kodi...... ale nektere kanaly maji doopravdy zvuk only ENG... a nejde prepnout...


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 07.11.2022

Zkuste promazat data v nastavení pvr. Jazyk zvuku v nastavení přehrávače máte nastavený na jazyk uživatelského prostředí?


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - nrpetonr - 09.11.2022

generovany playlist a epg krasne funguju v tivimate vo fullhd a 50 fps. tivimate dokonca indikuje catch-up, avsak pri jeho spusteni spusta len live stream daneho programu. mohlo by fungovat ako v kodi pvr clientovi? ak ano, co treba upravit v scripte? dik za rady.


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 09.11.2022

To nemůže fungovat. Potřebuješ na to nějaký skript který ti vytáhne z api link podle daného času. Vydrž, dělám něco nového a tam to snad půjde.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Bajtik - 24.11.2022

(09.11.2022, 7:26)Saros Napsal(a): To nemůže fungovat. Potřebuješ na to nějaký skript který ti vytáhne z api link podle daného času. Vydrž, dělám něco nového a tam to snad půjde.

ahojky, tento script mam napsany ale bohuzel v HLS je porad problem se zvukem ktery je pouze v ENG u vicelanguage kanalu.


TV GO Playlist (v1.16.4) - Saros - 24.11.2022

V Url streamu by měl být client verze 4. Nemáš tam náhodou 3?
Kód:
OTT_BIGSCREEN_HLS_10&client_version=4



RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Bajtik - 24.11.2022

(24.11.2022, 19:44)Saros Napsal(a): V Url streamu by měl být client verze 4. Nemáš tam náhodou 3?
Kód:
OTT_BIGSCREEN_HLS_10&client_version=4
Tohle je schema zapisu BBC Earth... Mam tam 4

https://vlive108.cdn.magio.tv/shls/LIVE$BBC_Earth_HD_OTT/___SIGN_CIPxxx.xxx.xxx.xxx_ET1669348819_USe69554e01c1bee7cb837045b8ea14269cf4deb00___/index.m3u8?start=LIVE&end=END&device=OTT_BIGSCREEN_HLS_10&client_version=4

(09.11.2022, 1:07)nrpetonr Napsal(a): generovany playlist a epg krasne funguju v tivimate vo fullhd a 50 fps. tivimate dokonca indikuje catch-up, avsak pri jeho spusteni spusta len live stream daneho programu. mohlo by fungovat ako v kodi pvr clientovi? ak ano, co treba upravit v scripte? dik za rady.

Ahojky, jo ale list ti po 24 hodinach padne a musis pregenerovat...


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - kupony - 25.11.2022

(09.11.2022, 1:07)nrpetonr Napsal(a): generovany playlist a epg krasne funguju v tivimate vo fullhd a 50 fps. tivimate dokonca indikuje catch-up, avsak pri jeho spusteni spusta len live stream daneho programu. mohlo by fungovat ako v kodi pvr clientovi? ak ano, co treba upravit v scripte? dik za rady.
Môžeš mi prosím dať nastavenia ako to máš v kodi a na tivimate?

Ja som si konečne dnes kúpil premium na tivimate ale neviem to magio na ňom rozbehnúť. V kodi na simple pvr všetko ide bez problémov. Playlist ukladám na lokálne ftp, tivimate ho potom berie z lokálneho http serveru. EPG načíta fajn ale video nepustí, po chvíli napíše "An error occurred: HttpDataSource$HttpDataSourceException"

Neviem celkom čo robím zle. Dávno pradávno som raz skúšal ten tivimate a išiel ale nemal som premium vtedy.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - nrpetonr - 26.11.2022

vid https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-iptv-web-server-v1-4-0


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - Kokemon - 27.11.2022

Jo díky za rekci.Teď už jsem to snad rozchodil,ale mám neustále přetrvávající problém. Mám nastaveno epg na 7 dní zpětně a 2 dny dopředu. Jakmile uplyne ten čas devět dnů epg se automaticky neaktualizuje.Nevím kde se to nastavuje jestli vůbec. Díky za odpověď.


RE: TV GO Playlist (v1.16.4) - stk999 - 05.12.2022

ahoj doplněk super udělal jsem vše dle návodu vše fungovalo ale teď  mi zas nejde pustit pořad zpětně vždy tam skočí jen pořad co vysílán právě ted nevíte nikdo co stím? dík Tak ted už mi to nepřehraje ani živé vysílání píše to že více položek nejde přehrat.(( nějaký nápad rada?