XBMC-Kodi.cz
Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Ostatní diskuze (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-ostatni-diskuze)
+--- Fórum: OFF TOPIC - BEZ ZAMĚŘENÍ (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-off-topic-bez-zamereni)
+--- Téma: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu (/prispevek-vyber-levneho-satelitniho-hd-set-top-boxu)



Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - creck - 27.6.2016

Jsou tu odbornici , tak bych polozil dotaz. Na chajde konci SD vysilani pres satelit a tudiz jejich vynucena vymena setoboxu za HD :-( 

Fungovalo by tohle ? Nebo ma zas Skylink sve parametry - popripade co doporucite levneho ? 

HD setobox


RE: Zajímavé tipy na nákupy - matchboxx - 27.6.2016

creck: A jak tam das tu kartu? Kup si na chajdu nejlevnejsi Skylink HD ready a nespekulkuj :-))


RE: Zajímavé tipy na nákupy - creck - 28.6.2016

matchboxx : slot na kartu tam je  4 ale samozrejme to asi takhle resit budu. Jen nac davat za krabicku 1700, kdyz ji takhle skylink nakoupi za 600 a me proda o litr draz                                                                                                                    
[Obrázek: HTB1dEXjKFXXXXcUXXXXq6xXFXXXh.jpg?size=1...4b18704e88]


RE: Zajímavé tipy na nákupy - matchboxx - 29.6.2016

no ze je na obrazku zaslepena sterbina , to me opravdu nenapadlo, zadne ci tam neni kamarade :-) poradne si precti technicka data

"2016 new FTA HD DVB-S2+T2 satellite receiver,compatible DVB-S/Mpeg-4,supports BISS Key dvb s2 dvb s satelite media receiver"
Front Panel: USB 2.0 Embedded One Host,
4-digit LED display on front panel
Red LED Standby,green LED Lock
Panel KEY, POWER, CH+ ,CH-


RE: Zajímavé tipy na nákupy - Rossi D - 29.6.2016

To já bych oněch satelitních 1700,- na chalupu zainvestoval, ale do obyčejné linux mašinky (máš ji skoro na věky) - na ab-foru například zrovna někdo prodává Xpeed LX 1 za 1750,-  (nebo ET). V takovém STB máš vše (téměř) co potřebuješ  4  

   


RE: Zajímavé tipy na nákupy - creck - 29.6.2016

Rossi diky za tip, ale tohle neuziju. Me staci fakt jen nejaky uplny zaklad, jen jsem zkousel jestli nevite o nejakem levnejsim modelu, ale budu muset koupit ten ze skylink stranek.


RE: Zajímavé tipy na nákupy - matchboxx - 29.6.2016

linux masinka je sice dobra vec, ale kdo tomu nehovi je mu to nanic nerku-li pokud je k dispozici karta irdeto 0624, sam si to nenastavi, chce to skylink ready - ted jsem nekomu delal zircon jazz , ovladani a nastaveni i pro duchodce, ale hlavni + je sam se aktualizujici seznam kanalu.


RE: Zajímavé tipy na nákupy - hoss - 02.7.2016

creck: Já jsem koupil na aukru HD přijímač za 700,-,je to sice Kaon KSF - SA710IR,ale na chatu je super.Kartu používám Skylink Next.Určitě se dá sehnat levnějí než za těch 1700,-Kč....


RE: Zajímavé tipy na nákupy - creck - 12.7.2016

Rossi trosku jeste zaneradim tohle vlakno :-)

Zakoupil jsem nakonec AB Cryptobox 600HD , sdileni stanic pres router na jine android zarizeni s appkou jsem prisel, ale nenapada te jak to udelat aby sdileni probehlo bez routru ?

Prijimac - android krabicka


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - hoss - 12.7.2016

AB Cryptobox 600HD-dobrá volba.


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - creck - 12.7.2016

hoss dik ;-)

Popripade pokud vas napadaji jine moznosti sdileni na druhou TV


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - kraftwerk007 - 12.7.2016

Pomocí druhého sat.přijímače....


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - creck - 12.7.2016

kraftwerk007 no to uz mi prijde lehci varinta koupit router a streamovat na androida.

Me by spis zajimalo spojeni prijimac - android box bez routru - jestli jde tohle nejak vyresit

(jen me to zajima, asi nejaky ten levny tp link koupim a udelam to takhle)

Co vytvorit na adroid boxu hotspot a do sat prijimace pichnout nejakou usb wifi kartu ?


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - matchboxx - 12.7.2016

@creck - streamovat na androidu, pekny me nestaci 60" TV :-) kup si jeste jeden cryptobox propoj je mezi sebou krizenym kabelem a je to, predpokladem je ovsem satelitni signal na druhem prijimaci


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - creck - 12.7.2016

Matchboxx no ja to chci stremovat na android box, ten mam pichnuty normalne v TV 42"

Btw je to na chajdu, a reseni jen - jdu spat , pustim si nejakou kravinu pred spanim.

Tudiz to chci vyresit co nejlevneji.

Tim krizenym kablem ..... nevim jestli by se mi takhle sit vytvorila mezi cryptoboxem a android boxem (nemate to nekdo vyzkousene ? )
Takhle mi prijde nejlevnejsi a nejefektnejsi koupit do cryptoboxu nejakou usb wifi a na boxu vytvorit hotspot.


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - Rossi D - 13.7.2016

Stran android boxů jsem lehce "odtažitý", ale snad by to mělo fungovat podobně jako na mobilu ne? Což zkusit nejlevnější WiFi USB + dreamDroid ??

Google Play → [Obrázek: xOr3rK14YmUec04c7w1O88jP8Und_9OAzhdnvnRZ...c9=w300-rw] 
Home → dreamDroid

WiFi USB
Aliexpress za 1-2$ (poštovné zdarma) → WiFi
Aukro za 140,- (+ poštovné 30,-Kč) → WiFi
či za necelých 5$ → Xiaomi Portable Mini USB Wireless Router wifi
a zdejší tip na fóru s anténkou za 3$ → Mini USB WiFi


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - creck - 13.7.2016

Rossi jj, tohle nebo https://play.google.com/store/apps/details?id=mktvsmart.screen&hl=cs me jde spis o vytvoreni site bez pouziti routru, jestli bude fungovat vytvorit na boxu hotspot a satelit pripojit k nemu.

Objednany mam ten railink, az dojde a vyzkousim poreferuji


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - Rossi D - 13.7.2016

Uff, Ty to vlastně chceš na chalupu ... neuvědomil jsem si to ...  8

edit: sakra já si ani neuvědomil, že se jedná o nelinuxový STB ... už blbnu ... omluva ...  8


RE: Výběr levného satelitního HD set-top-boxu - matchboxx - 14.7.2016

@creck jednak to bouzel pises tak ze se moc tomu neda rozumet a za druhe resis neresitelne, jak rika klasik "zapomen" a muj nazor je setril jsi na nespravnem miste