XBMC-Kodi.cz
Úvodní obrazovka - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: Obecná diskuse (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-obecna-diskuse)
+--- Fórum: Tipy, triky a návody (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-tipy-triky-a-navody)
+--- Téma: Úvodní obrazovka (/prispevek-uvodni-obrazovka)Úvodní obrazovka - Sniper.tr - 21.1.2023

Ahoj, nedokážete někdo poradit, jak nastavit v Kodi Nexus 20 na Android boxu, aby po spuštění nenajížděl na záložku system, ale na záložku, kterou so zvolím v mém případě videa?? Viz obrázek??


RE: Úvodní obrazovka - JiRo - 21.1.2023

@Sniper.tr Když už sis nedal práci a nenašel si žádné konkrétní subfórum (např. Skiny) a v něm nějaké odpovídající téma (např. to, které obsahuje text Confluence), proč dotaz píše do subfóra, které má v podtitulu "Různé tipy a triky a konkrétní "step-by-step" návody", když jen o řádek výše je téma Obecné otázky a dotazy, u které se píše "Nevíte si s něčím rady? Nenapadá vás vhodná kategorie pro umístění dotazu? Napište svůj dotaz sem :)".

Skin Confluence, o který se jedná, nemá možnost nastavení výchozí vybrané položky na úvodní obrazovce. Lze to udělat, ale znamená to zasáhnout do definičního souboru ve skinu. Musíš ale počítat s tím, že pokaždé, když si nainstaluješ novou verzi skinu to budeš muset udělat znova a také to, že ta pozice se určuje relativně k počátku aktuálního obsahu menu a pokud ten obsah změníš v nastavení skinu, tak bude případně nutné změnit i tu výchozí pozici. Jestli se tedy na to cítíš, můžu tu popsat, kde, co a jak je třeba v definičním souboru editovat.

A protože jde v tvém případě o Android, bude třeba mít jasno, kde se uvedené soubory v jeho souborovém systému nachází a také, jak je editovat. Ideální by samozřejmě bylo, kdybys měl na Andoridu např. spuštěný Samba server, aby ses tam mohl dostat z běžného PC, kde jistě nějaký textový editor k dipozici budeš mít. Jsou i jiné možnostií, ale já neznám tvé schopnosti, takže teď je řada na tobě, zda, co a jak z mého popisu chápeš...


RE: Úvodní obrazovka - Sniper.tr - 21.1.2023

@JiRo: Děkuji za odpověď. Zkusím se podívat po skinu, který by to uměl.Pokud má někdo zkušenosti se skinem, který by toto uměl, bude rád za jakoukoliv radu.