XBMC-Kodi.cz
IPTV pre viac tv v domácnosti - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: IPTV pre viac tv v domácnosti (/prispevek-iptv-pre-viac-tv-v-domacnosti)



IPTV pre viac tv v domácnosti - streetcorp - 31.3.2023

Ahojte hľadám spoľahlivú IPTV. Ide mi hlavne o SK/CZ/PL a športové programy. Našiel som na nete playlist ktorý by mi vyhovoval a to u https://buyiptvfast.com/index.html#features a u https://buyiptvlist.com/index-2.html lenže sú len pre jedno zariadenie. Viete niekto o niečom čo beží na viacerých zariadeniach ??...a vpn friendly by tiež potešilo...viete niekto o niečom takom ? ďakujem veľmi pekne


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - JiRo - 31.3.2023

@streetcorp Na tohle jednoduchá odpověď neexistuje. Variant řešení, jakou technologii příjmu a distribuce zvolit a jaký zdroj služby (IPTV/OTT) použít, je několik a jejich kombinace s různým typem omezení toho kterého providera to ještě zvyšuje. Prakticky ve většině z nich se ale budeš pohybovat někde na hraně toho, co provideři budou akceptovat a co zvýší riziko, že to nakonec nějak omezí nebo dokonce úplně zaříznou.

Pokud hledáš řešení příjmu v Kodi, tak máš na výběr ze čtyř základních variant:
  1. video addon pro danou službu, kterých je i tady na fóru několik - můžeš si pak každé Kodi registrovat jako samostatné zařízení, což je vůči providerovi asi nejčíštsí řešení
  2. script addon, který generuje plalyist, který použijetš v IPTV Simple Client - v podstatně podobné řešení jako to výše uvedené
  3. service addon, s webovým rozhraním (tady na fóru je jedno poměrně excelentní řešení, musel jsi ho vidět, je v tomto subfóru, momentálně hned pod tímto tématem) poskytujícím playlisty, který použiješ v IPTV Simple Client (nebo i mimo Kodi) - tady už můžeš počítat s tím, že u některých služeb můžeš ty playlisty sdílet mězi zařízeními - což už ale naráží na pravidla providerů, kteří se proti tomu brání a často i nasazují protiopatření
  4. dedikovaný backend (např. Tvheadend) - tady je pak plno dalších kombinací, jak v něm IPTV/OTT služby přijímat - některé z nich jsou k pravidlům providerů "laskavé", tzn. jejich pravidla neporušují, u jiných to ale naopak může vést k dost brutálnímu zneužívání jejich služeb, jdoucích například až po přeprodávání jejich obsahu v rámci vastní služby
Definoval jsem 4 body, ale jak jsem napsal výše, je to (či to může být) ještě o mnoho složitejší a těch kombinací je v konečném důsledku více. Bohužel ale nic více konkrétního ti asi neporadím. Já sám používám řešení 4, tedy Tvheadend, v něm přijímám nekolik služeb, takže mám k dispozici prakticky všechny české a část slovenských sportovních programů ze služeb, které si platím. V domácnosti máme celkem 4 tv s Kodi a několik počítačů s Kodi i bez a na všech sledujeme on-line TV vysílání nebo vlastní nahrávky přes Tvheadend.


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - streetcorp - 31.3.2023

(31.3.2023, 11:34)JiRo Napsal(a): @streetcorp Na tohle jednoduchá odpověď neexistuje. Variant řešení, jakou technologii příjmu a distribuce zvolit a jaký zdroj služby (IPTV/OTT) použít, je několik a jejich kombinace s různým typem omezení toho kterého providera to ještě zvyšuje. Prakticky ve většině z nich se ale budeš pohybovat někde na hraně toho, co provideři budou akceptovat a co zvýší riziko, že to nakonec nějak omezí nebo dokonce úplně zaříznou.

Pokud hledáš řešení příjmu v Kodi, tak máš na výběr ze čtyř základních variant:
  1. video addon pro danou službu, kterých je i tady na fóru několik - můžeš si pak každé Kodi registrovat jako samostatné zařízení, což je vůči providerovi asi nejčíštsí řešení
  2. script addon, který generuje plalyist, který použijetš v IPTV Simple Client - v podstatně podobné řešení jako to výše uvedené
  3. service addon, s webovým rozhraním (tady na fóru je jedno poměrně excelentní řešení, musel jsi ho vidět, je v tomto subfóru, momentálně hned pod tímto tématem) poskytujícím playlisty, který použiješ v IPTV Simple Client (nebo i mimo Kodi) - tady už můžeš počítat s tím, že u některých služeb můžeš ty playlisty sdílet mězi zařízeními - což už ale naráží na pravidla providerů, kteří se proti tomu brání a často i nasazují protiopatření
  4. dedikovaný backend (např. Tvheadend) - tady je pak plno dalších kombinací, jak v něm IPTV/OTT služby přijímat - některé z nich jsou k pravidlům providerů "laskavé", tzn. jejich pravidla neporušují, u jiných to ale naopak může vést k dost brutálnímu zneužívání jejich služeb, jdoucích například až po přeprodávání jejich obsahu v rámci vastní služby
Definoval jsem 4 body, ale jak jsem napsal výše, je to (či to může být) ještě o mnoho složitejší a těch kombinací je v konečném důsledku více. Bohužel ale nic více konkrétního ti asi neporadím. Já sám používám řešení 4, tedy Tvheadend, v něm přijímám nekolik služeb, takže mám k dispozici prakticky všechny české a část slovenských sportovních programů ze služeb, které si platím. V domácnosti máme celkem 4 tv s Kodi a několik počítačů s Kodi i bez a na všech sledujeme on-line TV vysílání nebo vlastní nahrávky přes Tvheadend.

ďakujem...momentálne skúšam birds iptv ale mrzne to neskutočne (net mám 320mb/s).Takže s týmto poskytovateĺom nerátam do budúcna, ale nevzdávam sa a hľadám ďalej  1 Ak nenájdem niečo čo podporí viac zariadení tak pôjdem do TV headendu,nič iné mi ostávať nebude. Ja mám doma 5 Tv plus niaky pc,ntbook tiež mám toho dosť  3


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - marek235 - 04.4.2023

Zdravim, mam mozno pre niekoho hlupu otazku. Zacinam s TVheadendom, a nie je mi jasna jedna vec - dokaze to vyrobit z  jedneho pristupu, ktory som si zaplatil u IPTV poskytovatela (napr. KingTV, ICEFlashOTT, alebo aj spominany BuyIPTVList, atd...) viacero pristupov? Tzn., mozem sledovat a nahravat rozne programy na viacerych zariadeniach, ked mam zaplateny iba jeden pristup u IPTV providera? Dakujem za odpoved...


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - JiRo - 04.4.2023

@marek235 Záleží na tom, zda provider umožní současné spuštění více streamů na jednom zařízení. Přístup providerů, resp. jejich serverových aplikací, je v tomto různý a různé je i chování jednotlivých api v přípdě, že se o to pokusíš. Někde je to dokonce i tak, že jeden server má více různých typů api a na některých to jde, na jiných ne. Každopádně je tohle už téma spadající do šedé zóny a není moc vhodné to tady rozebírat, natož o tom sdílet nějaké konkrétní informace a návody. Prostě do toho nějak moc "šťourat".


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - matchboxx - 03.6.2023

@streetcorp   co tak antiktv ? je az na 8 zarizeni? a mas to legalne, jinak holandska policie ted vyradila asi milion cernych divaku, nejste nekteri nahodou mezi nimi? 
[Obrázek: dgJG.jpg]

link

a jeste zde


RE: IPTV pre viac tv v domácnosti - coloradoman - 06.6.2023

(31.3.2023, 0:13)streetcorp Napsal(a): Ahojte hľadám spoľahlivú IPTV. Ide mi hlavne o SK/CZ/PL a športové programy. Našiel som na nete.... etc.

Ahoj. Proč si třeba nezaplatíš balíček Skylink s nejnižším předplatným a k tomu je tuším i 4x přístup na jejich iptv na různých zařízeních... Já to tak mám. Ovšem, nevím kolik je potřeba pro tebe a Tvou rodinu přístupů.... 3