XBMC-Kodi.cz
PVR - jak vyresit vice ruznych zdroju? - Verze k tisku

+- XBMC-Kodi.cz (https://www.xbmc-kodi.cz)
+-- Fórum: KODI - Doplňky (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-kodi-doplnky)
+--- Fórum: Live TV & PVR (https://www.xbmc-kodi.cz/forum-live-tv-pvr)
+--- Téma: PVR - jak vyresit vice ruznych zdroju? (/prispevek-pvr-jak-vyresit-vice-ruznych-zdroju)PVR - jak vyresit vice ruznych zdroju? - S474N - 20.1.2016

Na routeru jsem si uspesne zprovoznil DVB-T tuner spolecne s Tvheadend. Vse uspesne funguje ve VLC na pocitacich a pochopitelne i pres PVR plugin Tvheadend HTSP Client.

Muj dotaz ovsem zni, jsem schopen nejak provozovat vice PVR doplnku zaraz? Cilovy stav je takovy, ze bych mel tohle jako lokalni DVB-T IP vysilani a potom jeste IPTV "zvenku" 40

EDIT: tak jsem to vyzkousel a ono to funguje 9, jsem myslel, ze s tim bude nejaky problem. Ovsem libilo by se mi, abych si mohl vybrat, ktery PVR klient se ma spustit (analogie Doplnku a nasledny vyber toho ktereho). Jde o to, ze je v tom desnej bordel.


RE: PVR - jak vyresit vice ruznych zdroju? - JiRo - 20.1.2016

S474N: Mám stejnou zkušenost, jen doplním zajímavé zjištění. Používám jako hlavní zdroj pro Live TV addon PVR MediaPortal Client. Skupiny kanálů i jejich číslování udržuji na backendu. Při přidání dalšího PVR, IPTV Simple Clienta, se změnilo číslování kanálů, jako by parametr "Použít číslování kanálů z backendu" nebyl nastaven.

JiRo