• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čím nahradit KODI v LibreELEC
#21
Už jsem našel zákaz ovládání TV v Malině :-)
Nastavení > systém > vstup > periferie > CEC adapter
a tam si nastavit dle svého klíkátka. Tedy hledal jsem to snad hodinu. Takto zašité v systému, to se jen tak nevidí.
 
Citovat
#22
@Claudius Zatraceně, to mě mrzí. Nějak jsme se do toho zamotal, přeci jenom je to už 5 let co jsem si zakládal hudební knihovnu v Kodi, od té doby jsme na ní nesáhl, pouze tam přidávám alba a tak jsem teď rychle nevěděl, co je standard a co je moje doplnění a zamotal jsme se do toho. Teprve @Azazael mi otevřel oči. Chtěl jsme ti poradit, ale mezitím jsi provedl nevratné změny. Já to dělám nerad, člověk nikdy neví, kdy se mu bude to co smazal hodit. I když rekonstrukce do původního stavu je celkem jednoduchá. Tak alespoň rada pro příště. Jednak se dají v editoru jednotlivé nodes přesouvat nahoru a dolů a jednak je můžeš i skrývat. Zůstanou tam, ale v běžném pohledu je neuvidíš.

Jinak tvůj problém by se nejrychleji vyřešil novým node. Mohl bys ho nazvat např. Adresář a v něm definovat cestu k adresáři, ve kterém máš uložené adresáře interpretů. Kdyby sis ten node přesunul v seznamu až nahoru, měl bys k němu lepší přístup a otevření pohledu na seznam adresářů s interprety by pak bylo přes Hudba > Adresář.

Tak snad někdy příště. 10
Uživatel @JiRo není na tomto fóru aktivní.
 
Citovat
#23
JiRo díky, ale skrývání položek jsem viděl a taky jsem věděl, že je nebudu chtít obnovit. Prostě to nikdy nepoužiji, tak jsem je odstřelil natvrdo. Ale rád experimentuji, tak určitě zase zkusím jinou SD s jiným systémem. Ale toto zatím trochu vyladěné KODI si schovám, teď začíná být použitelné. Jak to můžu pouštět lehce z mobilu a nepotřebuji k tomu TV, tak je to super. Blbý totiž je, že já mám rád blbé primitivní rychlé ovládání, ale zároveň potřebuji i to hloupé obrázkové pro ženu. A sestavit takový universální systém, to je sakra oříšek. Ale těžší bylo dostat do obýváku bezodrazové panely, aby to ženská vydržela. Ale i to už umím :-)
 
Citovat
#24
@Jiro mám to takto, klik obľúbené, klik music a potom už len adresáre ktoré sú v priecinku music. Ale to je jedno. Som načrtol základné použitie pri holej inštalácii kodi, len po pridani zdroja médií. Čo si každý môže odskúšať zopár kliknutiami.
Skôr by som uvítal, určite nie len ja, aby si popísal tvoj postup ako to dosiahnuť. Aký skin použiť, čo kde nastaviť. Ak to funguje na hudbu pojde to pravdepodobne aj na iné zdroje, seriály, filmy, fotky z google... to by bolo skvelé. :) [Obrázek: 21da7cd5cd8e6bd8f93bcaf21d3453bc.jpg][Obrázek: 55fd135dbdbf5ed38365214bd8574961.jpg]
Vorke z6+ CoreElec 8.95.4.3
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)