• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Zdravím hosta! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aeon Nox 5: SiLVO (Leia, Krypton, Jarvis, Isengard, Helix)
Čo keby si si vytvoril v menu trakt vlastny zoznam rozpozerane seriály a z neho vytvor widget. Tam jednoducho pridas rozpozerany serial (ktorý chces) a po dopozerani serialu ho jednoducho z toho zoznamu odoberies. Netreba krkolomne mazat a zálohovať súbory. Ale to je len taký nápad.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 8.95.6
 
Citovat
@j.jusko To krkolomné mazání a přesouvání souborů jsem uvedl jako příklad všech možností. Většinou když člověk rovnou napíše, že to nejde, tak se okamžitě někdo ozve a napíše "ale jde to, stačí smazat..."

Jinak nápad s Trakt je to dobrý ale ne originální. Přišlo nás na to už hodně lidí. 6 Dokonce takový seznam v SC existuje a měl by se doplňovat automaticky. Ve skinu Estuary Stream-Cinema si dokonce můžeš vybrat, který z nich použiješ, jestli ten z Trakt nebo z SC. Potíž je v tom, že to v poslední době nějak nefugnuje (extrémně dlouho trvá načítání) a také je problém s řazením, které nefunguje úplně tak, jak by bylo třeba. Já proto jedu na ten seznam z SC a ten seznam z Trakt se chystám oprášit až bude víc času. Jinak ruční vkládání čehokoliv kamkoliv je cesta o pekla. Většinou to uživatele obtěžuje a nechtějí to používat. Navíc, pokud si film spustíš z widgetu, tak tu možnost přidat nemáš. Alespoň u Estuary to tak je, contextové menu widgetu tu možnost nenabízí. Možná je to u Aeon Nox 5: SiLVO jiné, ale řekl bych, že spíše ne. No a další komplikací, která se laickým uživatelům moc nelíbí, je to trakt menu a těch kroků, které musíš vykonat, je taky dost. To už je snad lepší uložit si to do oblíbených, i když tam zase přijdeš o možnost sdílení napříč stroji.

P.S. Teď zase čekám, až mi někdo napíše, že oblíbené mezi stroji sdílet jde.  1
ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) * 3x PC + W10 (Kodi 18.0)
 
Citovat
Mas pravdu ze pridanie z widgetu nefunguje ani v aeon nox silvo. Ja mam widget normalne zo stream cinema posledne sledované a nikomu nevadi ak sa tam objavi aj nieco co som len tak nakukol ved sa posunie do strany a tam su ostatne rozpozerane serialy. A z traktu mam len zoznam serialy na pozretie a filmy na pozretie. Dal som to len ako nápad a pravdepodobne som prehliadol ze to uz niekto navrhoval.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 8.95.6
 
Citovat
@j.jusko To byla jen poznámka, klidně to jako návrh @BBaron dej, ale do správného tématu.

Nejsem si jistý, zda to tak je, ale když jsem o tom naposledy někde četl, myslím že psal něco v tom smyslu, že o něčem takové také uvažoval. Týkalo se to ale seznamu v SC, když někdo chtěl selektivně mazat ten seznam. V tom seznamu v Traktu by se měly ukládat všechny shlédnuté filmy včetně těch, které jsou rozkoukané. Ale teď jsem se do něj znova díval, a nějak se tam dlouho už nic nezapsalo. A seznam shlédnuté seriály pro jistotu nefunguje vůbec.  Ona funkce, které jdou přes Trakt jsou nejvíce náchylné na to se "rozbít". I když na druhou stranu, já na Trakt nedám dopustit. Používám ho už léta, a když jsem přešel z MediaPortal na Kodi, tak jsme si díky němu přenesl příznaky sledování, takže dneska mám v Kodi nastavené příznaky shlédnuto u filmů, které jsem viděl naposledy před skoro 15 lety. 1
ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) + Tvheadend 4.2 * ASUS VivoMini + LE 9.0.0 (Kodi 18.0) * 3x PC + W10 (Kodi 18.0)
 
Citovat
(28.2.2019, 19:01)tealc.eu@gmail.com Napsal(a):  A jak mohu posouvat od sebe ty nápisy z hlavní strany aby na sobě nebyli tak nalepené? Mám tam podle tvého návodu karty a jsou na sobě dost nalepené a názvy rolují. Asi by se mi více líbilo kdybych je mohl nějak posunout nebo mezi ně dát nějakou zarážku nebo mezeru.

Už to mám  4

3x RPi2B → L8.9x \ 1x RPi3B → L8.9x \ HTPC → L8.9x \ Xbox ONE S  18 \ X96 - S905X 2/16 → CE 8.95.3 \ NAS Synology 212J → DSM 6.2 \ Vero 4K+ → OSMC
 
Citovat
@ Rossi @client:
díky za snahu a rady

hrozně mi pomohla informace, že jste na tom někteří "ještě hůře"  5  1
začnu, tedy častěji používat svou univerzální odpověď "BO", po které následuje krátkodobá hluchota
Raspberry Pi2 B - LibreELEC  arm- 8.2.5
Windows 8.1 - Kodi 17.6 Krypton

 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)