• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavení IPTV pomocí PVR IPTV Simple Client
@borecek Nedávno jsem instaloval addon Rai Play pro návtěvu z Itálie, používají HLS. Zkusils v IPTV Simple Client zapnout použití inputstream.adaptive pro HLS?
 
Citovat
Nevidím nikde v clientu, kde bych to mohl zapnout. Playlist není jen italský, jsou tam i jiní provideri. Zajímavé je, že jiný playlist od jiného poskytovatele, funguje perfektně. Možná je ten soubour pro kodi špatně napsaný nebo tam něco chybí. V dreamboxu ten playlist jede jak z praku, jsem v koncích.
 
Citovat
@borecek Možná máš starší verzi IPTV Simple Clienta, ve verzi 19.1.1.1 ta možnost je. Jaké Kodi (instalace a verze) používáš?
   
Pokud playlist funguje dobře i pro jiné streamy a funguje i pro tento stream ale na jiném zařízení, tak playlist asi špatně napsaný nebude. Problém je tedy spíše třeba hledat ve vlastním streamu. To, že nejde přehrát ve VLC, je divné. Ale ani VLC neumí některé streamy přehrát, to se stává, např. u DASH protokolů. Je tedy otázka, jaký protokol je použit v tomto případě. Jak jsem napsal, Rai používá spíše HLS, ale je možné, že pro tento kanál je to jinak. Je celkem běžné, že provideři používají pro různé kanály různé protokoly a/nebo streamy. Dalším krokem by mohlo být zkusit změnit User-Agent (třeba ten default Kodi a VLC Rai blokuje), i to ta poslední verze IPTV Simple Clienta umí.

Hodně by pomohl log Kodi (se zapnutým debug), kde bude vidět pokus o spuštění toho streamu. Také by bylo dobré vidět datový obsah adresy toho streamu (lze načíst např. pomocí wget).
 
Citovat
Zkusil jsem tvé rady a stále nic, jen načítá a načítá. Vlastním několik zařízení, android tv, sheild tv, tesla 440, někde mám nainstalovanou leiu, kvůli lepší orientaci při přehrávání, někde matrix, client aktuální. Možná by nebylo od věci se sejít (přijedu kamkoliv v ČR) a za úplatu to zprovoznit, protože je to asi nad mé schopnosti. Vidím, že máš různé úpravy skinu, hodilo by se mi všechno sjednotit do jednoho skinu, ať to mám jednotné a komplet. Je taky možnost poslat playlist, ale nerad bych, aby byl zneužit. Zkus zvážit mou nabídku a dej vědět, dík.
 
Citovat
@borecek: S IPTV problémem ti nepomůžu, používám hotový addon. I když chápu, že je to teď tvá priorita. Jaký máš problém se sjednocením skinů. Co používáš na Leiu/Matrix? Já mám od Kodi17 (Krypton) až k dnešnímu Kodi 19 (Matrix) stále stejný skin.
X96max plus 4/32 + CE 19.5RC1 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.2 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@jkmh: používám skin confluence cinema, kvůli zobrazení info přehrávaného programu, to mám v Leii, v Metrixu se to hádá, tak tam mám zakládní. Používám to jen na filmy a sport. Rád bych měl skin jednotně na všech zařízení v Metrixu s různými vychytávkami a informacemi o médiu.
 
Citovat
@borecek:  Navrhuji přenést téma skinu tam, kam patří, abychom to tu nezaplevelili jiným tématem. https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-skin-...#pid109582. Tady si hlidej jen reakce na tvůj problém s IPTV.
X96max plus 4/32 + CE 19.5RC1 + skin - upravený Confluence / TV Samsung QE55Q6FNA
AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.2 Matrix
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
@borecek Na to si musíš najít někoho jiného. Se supportem Kodi tohoto typu jsem už skončil. Co se nedá vyřešit od stolu z domova, to řešit nebudu.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)