• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nova CZ&SK EPG sluzba ZDARMA
Dejte si Coreelec + Webgrabplus a je klid.Osobne jsem pod to sel ,protoze po internetu tahat od nekoho epg je jen na malou chvili a porad neco predelavat uz me vazne nebavi.Dokonce jsem vcera rozjel pres plugin IPTV Recorder nahravani pres epg.
MINIX U1 : COREELEC (9.2.2) + SAT IPTV + WebGrabPlus
ANDROIDTV: Xiaomi mi box 3 fw 8.0.0 verze 2396
INFO: KODI , HBO GO , SLEDOVANI TV , SKYLINK TV , O2 TV
 
Citovat
No to mas uz dobre nastavene.. ale nie vzdy sa aktualizuje EPG ked sa zmeni... treba dat v Nastaveniach -> PVR a TV -> Vymazat EPG Udaje.....


Přiložené soubory Miniatury
   
 
Citovat
@Armagedonn Takhle obsah xmltv měnit nemůžeš. Má nějakou vnitřní strukturu a mezi jednotlivými částmi existují nějaké vazby. Do xmltv nijak nezasahuj, pouze se podívej, jaký channel id mají jednotlivé kanály a tyto hodnoty pak vlož do příslušných řádků playlistu pro tyto kanály, do parametru tvg-id. Ale tohle už ti tady někdo radil. Když už tady hledáš pomoc, tak bys to, co ti tu někdo poradí, měl také číst a řídit se tím. 

Takže pokud je v playlistu řádek pro STV 1, tak by měl, s ohledem na to, jak vypadá xmltv, vypadat asi takto:

Kód:
#EXTINF:-1 group-title="Slovenska TV" tvg-id="Jednotka-CZ" tvg-logo="jednotka.png",Jednotka

Také ti tu někdo radil, aby ses podíval sem Playlist - struktura, obsah a parametry. Přečetl sis to vůbec? Udělej to prosím.
 
Citovat
Tiež nechápem, že keď mu bolo jasne vysvetlené, aby si pozrel aké ma stanica ID v xmltv a tak vyplnil tvg-id v playliste, prečo prepisuje xmltv a nie playlist.. a prečo to tvg-id v playliste vypĺňa údajom ,,Jednotka" a nie ,,Jednotka-CZ", keď je to schopný kopírovať sem, prečo nie je schopný to skopírovať zo xmltv do playlistu..

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
Omlouvám se, včera jsem nad tím seděl fakt celej den a pak už jsem motal páté přes deváté a editoval xmltv místo playlistu 17 . Už se mi to daří postupně přepisovat a programy fungují. MOC VÁM DĚKUJU!

Pár programů ale i tak nejde, můžu se dám popis, jestli vás zkušené něco napadne?


Citace:<channel id="ČT1-CZ">
    <display-name lang="cs">ČT1-CZ</display-name>
    <icon src="http://portal2.sms.cz/kategorie/televize/bmp/loga/velka/ct1.png" />
    <url>http://www.m.tv.sms.cz</url>
  </channel>

Citace:#EXTINF:-1 $ExtFilter="TV" group-title="SK & CZ" tvg-id="ČT1-CZ" tvg-logo="ct1.png",CT1

https://ttc-cdn3-pub.mtv.cdn.moderntv.eu...283ea8dbf3

Takto mi nefunguhe ČT1, ČT2 a ostaní české televize  9
 
Citovat
Nie len tie, kde máš diakritiku? Skúsil som to a normálne mi vypísalo televízny program ČT1-CZ z toho epg, čo používaš..
Problém by mohol robiť editor, v ktorom to prepisuješ. V čom to robíš? Či ti to náhodou nezmenilo formátovanie.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
@Armagedonn Co ti na tom nefunguje? Co se týče plalyistu v IPTV Simple Cleient, tak není důvod, aby to nefungovalo. A pokud máš v xmltv kanál, které má channel id ČT1-CZ a jsou v něm správná EPG data, tak by mělo fungovat i EPG. Vyzkoušel jsem i ten stream ve VLC a nakonec vyrobil i playlist s uvedenými parametry a vše se zdá OK a v Kodui TV to funguje. Jen to EPG nevyzkouším, protože nemám tvůj xmltv soubor. Ale to jsme si snad už vysvětlili.
 
Citovat
Používa http://epg.streamstv.me/epg/guide-cz.xml.gz

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
@playman22 No jo, to máš pravdu. Já tak nějak automaticky předpokládám, že takovéto základní věci, jako je kódování znaků si uživatel ohlídá jako první. A vzhledem k tomu, jak a co @Armagedonn hlásí, to může bát příčina porblému.

Zkoušel jsme to také, mám teď pouze přístup ke Kodi ve W10 a vše (včetně EPG) mi také funguje bez problémů. Nevšiml jsme si, na čem to @Armagedonnrovozuje.

To xmltv je v kódování UTF-8 BOM, což by problém s obyčejným UTF-8 dělat nemělo. Pak jsem ale proti tomu xmltv UTF-8 BOM postavil playlist s kódováním Windows-1250 a už mi načtení xmltv a zobrazení EPG pro ČT1 nefungovalo. Je tedy třeba volit kompatibilní kódování. Já osobně pro veškerou datovou práci s Kodi používám jen a pouze editor Notepad++. Jednak v něm vidím o parametrech dat všechny informace co potřebuji a také mohu plno parametrů velmi jednoduše změnit. A pokud si mohu vybrat kódování, používám zásadně obyčené UTF-8.
 
Citovat
Poznám ho, ale zo zvyku používam už dlho PsPad (hádam aj 15 rokov z čias keď som písal html a css), tiež dobrý program, ale niekde som tu v niektorej téme k playlistom tiež odporúčal práve notepad++ alebo pspad, kvôli kódovaniu.
Bežného smrteľníka ale také veci nezaujímajú alebo o nich ani nevie.
Z toho ma napadlo, či by to netrebalo dopísať do toho tvojho návodu.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
Tak dělala binec ta diakritika, už mi to funguje. Moc děkuji :-)

Jinak používám obyčejný Poznámkový blok, ten teda radši ne?
 
Citovat
Radšej Notepad++ alebo PsPad. V oboch vieš prepnúť kódovanie textu na utf-8. Ty nevidíš rozdiel ale pre programy sú ,,č" a ,,č" úplne iné znaky, keď sú v inom kódovaní.

Minule som si zabudol prepnúť na FTP kódovanie na utf-8 a všetko, čo som stiahol malo namiesto diakritiky čínske znaky.
Po prepnutí a znovustiahnutí to bolo ok.

X92.. X96 max.. T95Z plus.. M8s plus..
 
Citovat
@Armagedonn Tak v nouzi se dá použít i ten, jen si musíš kódování vybrat při uložení. Nemůžeš ale u něj změnit typ DOS/Unix, i když právě u playlist je to jedno. Většina aplikací, která s playlisty pracuje dokáže sežrat oba typy souborů.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)