• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2TV
#41
@waladir: V IPTV Simple Client nikde nemám nastavení catchup, jen timeshift, zakže nevím co tam mám měnit. Channels support catchup using mod nastavení najdu kde? V doplňku O2TV mám nastaveno na append. A přímo z archivu v doplňku O2TV se ti mnou zmíněný film Pepa pustí správně? Mě začne přehrávání už přímo někde ve filmu.
 
Citovat
#42
@Jaffa: ta záložka je až za Timeshift, musíš ješte odscrollovat dolů. Co se týka toho Pepy,, tak ten se mi také nepouští od začátku. Stejně se to chová i na webu. Nesedí to bohužel podle EPG, ve skutečnosti už zacal cca. o 4 minuty dřív a to tuším ještě při přehrání z archivu je posunutý začátek o další 3 minuty.
 
Citovat
#43
@waladir: Díky za radu, moje chyba. Vypadalo to, že Timeshift je poslední řádek. Catchup byl samozřejmě vypnutý, po zapnutí to již funguje. Jak ještě správně nastavit Channels support catchup using mod. Bylo vypnuto Disabled a vše fungovalo, změnil jsem na append a funguje stejně. Při puštění něčeho zpětně v IPTV Simple Client vždy vyskočí hláška "Problém při stažení dat z O2TV". Ale pořad se normálně pustí. Máš ikony některých stanic taky takový placatý?
 
Citovat
#44
@Jaffa:  ta hláška už jsem také viděl, ale když jsem se to teď zkoušel nasimulovat, tak se mi to nepovedlo. Tuším, kde by mohl být problém a zkusím to ošetřit. Do log nějak O2 hráblo, upravím jejich výběr.

Ve verzi 1.1.4 je upravený výběr loga a potlačení chyby při catchupu z IPTV Simple Clienta. Změna u log kanálů by se měla projevit při dalším refreshi dat (1x za 24 hodin), případně jí lze vynutit resetem seznamu kanálů. U IPTV Simple Clienta bude nutné v nastavení vygenerovat nový playlist a pravděpodobně vymazat data v PVR a Živé vysílání, aby došlo k načtení upravených URL z playlistu.
 
Citovat
#45
@waladir: Díky, chybová hláška je pryč. Loga počkám. Super práce. Thumbup
 
Citovat
#46
Ahoj chci poděkovat za supr doplněk. Jenom se chci zeptat dnes jsem přešel na kodi nexus u windows zařízení doplněk žádný problém ale ani jeden android nefunguje chyba sledovani o2tv. Je to možný? Děkuju za odpověď
 
Citovat
#47
@Benko017: jen pro pořádek tohle spíš patří do https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-zpetn...i-o2tv-ott (to je doplněk pro původní O2TV, tenhle je pro novou). Zkontroluj, jestli máš poslední verzi 2.6.6. V ní by měl být opravený práve problém, který se týkal Nexusu na Androidu. Pokud tu verzi už máš, pošli mi do SZ odkaz na log (viz první příspěvek ve vláknu).
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)