• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 2.83 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
O2TV
@Keymag: zkus se podívat, jestli ti to nenabídne nějakou starší verzi ISA. Problém bude v nějaké binárním doplňku, běžný video doplněk by neměl způsobit pád celého Kodi. Zkusil bych se podívat do logu, jestli v něm něco nebude.
 
Citovat
(24.6.2024, 13:49)waladir Napsal(a): @waladir:  - jsem debil - už jsem si to zapnul (nevěděl jsem že v defaultu vypnuté)
@meda:  - JSI NEJVĚTŠÍ BOURÁK NA SVĚTĚ A ANO AČ JE TO DIVNÉ JE TO PŘESNĚ ONO, nedávno jsem si hrál s nastavením a zrovna tahle věc mi přišla divná, dáš to na celé číslo úplně vše funguje. Za dva dni pustíš O2 ale tohle si neuvědomíš žes měnil.. jsi bourák - především páč jsi to udržel v hlavě KLUCÍ DÍKY - JEDNOMU ZA TU CRCAČKU S DOPLŇKEM ( 6x lepší než ten jejich) a druhému za maximální erudicitu že fakt ví že tahle k****ina v systému s tím souvisí :)

KDOKOLI KDYKOLI S TÍMHLE - JE TO TOHLE :)

@Sidenius: bohužel máš zakázaný příjem zpráv, takže ti nemůžu odpovědet. Nepamatuju se, že bych někdy v souvislosti s doplňkem řešil problém rozjetím audia a videa. Zkusil bych klidně ten downgrade. Ale možná se s tím někdo, i třeba v jiné souvosilosti setkal a bude mít lepší radu :-)
Minix - X8 H Plus
Kodi Krypton 17.6
 
Citovat
(25.6.2024, 17:41)waladir Napsal(a): @Keymag: zkus se podívat, jestli ti to nenabídne nějakou starší verzi ISA. Problém bude v nějaké binárním doplňku, běžný video doplněk by neměl způsobit pád celého Kodi. Zkusil bych se podívat do logu, jestli v něm něco nebude.

Tímto děkuji waladirovi za prozkoumaní logu.
Teď už jen doplnění. Na PC WIN 10 s Kodi 21.0 tak mi nefunguje O2TV a Sport Stream, které využívají InputStream Adaptiv. Kde mi to po aktualizaci na verzi 21.4.10, Kodi celé spadne.
Když jsem nainstaloval verzi Kodi 20.5, tak tam to funguje.
 
Citovat
@Keymag: @waladir: To je hodně zajímavé. V Kodi 21, pravda, sice ve W11, mi doplněk O2TV funguje s ISA 21.4.10 zcela bez problémů. Přemýšlím, jestli by na tom něco mohlo změnit to, že @Keymag: používá W10, ale nejsem si tím jistý.
 
Citovat
@JiRo: mně to taky ve Windows 11 fungovalo. Původně jsem měl ISA 21.4.9, ale bez pádu to šlo i po upgradu na ISA 21.4.10.

Teď jsem ješte koukal na github ISA a objevil se tam https://github.com/xbmc/inputstream.adap...ssues/1589. Takže se to děje i na Windows 11, ale ne všude :-) Snad to bude brzy opravené.
 
Citovat
@waladir: Jo, ta diskuse, názory i závěry na github jsou zajímavý a potvrzují to i naše zkuešenosti. Včetně toho, že ISA je a bude pro některé funkce Kodi hodně důležité. Ostatně ISA patří k jednou z doplňků, u kterých mám zakázanou automatickou aktualizaci a na novou verzi přecházím jen pokud jsem schopen se případně rychle vrátit ke starší verzi.

@Keymag: A bylo nutné se vracet ke starší verzi Kodi? Nestačilo použít v Kodi 21 jen starší verzi ISA?
 
Citovat
(27.6.2024, 12:34)JiRo Napsal(a): @waladir: Jo, ta diskuse, názory i závěry na github jsou zajímavý a potvrzují to i naše zkuešenosti. Včetně toho, že ISA je a bude pro některé funkce Kodi hodně důležité. Ostatně ISA patří k jednou z doplňků, u kterých mám zakázanou automatickou aktualizaci a na novou verzi přecházím jen pokud jsem schopen se případně rychle vrátit ke starší verzi.

@Keymag: A bylo nutné se vracet ke starší verzi Kodi? Nestačilo použít v Kodi 21 jen starší verzi ISA?

Bohužel se mi nepodařilo vrátit zpět ke starší verzi. Našel jsem na https://github.com/xbmc/inputstream.adaptive
starší verze, ale nejdou nainstalovat. Napiše mi to, neplatná struktura. Sad
Zkusil jsem tedy starou verzi Kodi 20.5 a tam ji ISA jiná verze a vše funguje.
Pak jsem to přejel 21.0 a vše se zase přesunulo a je to opět nefunční. Tak budu čekat, zda to opraví.
 
Citovat
@Keymag: To je jasný. ISA je binárka a musí se generovat tak, jak to odpovídá použité platformě. Starší verze skoro všeho hledej v /addons/ (kodi.tv) dle verze Kodi a HW. Máš to tam hotové. Stačí vybrat, stáhnout a nainstalovat ze ZIP. Ale napřed zakaž aktualizace.
To není poprvé, kdy se ISA chovalo po aktualizaci divně. Někomu to chodilo, někomu ne. O tom bys, konečně, našel i pár příspěvků tady.
X96max plus 4/32 + CE 21 + skin Confluence SCC / TV Samsung QE55Q6FNA
X96max plus 4/32 + CE 20.5 + skin Confluence SCC

AVR Denon 1600H / Dali Spektor 5.1
Win10pro + Kodi19.5
NAS Synology 215j 3TB Raid1
Router Turris 1.1
 
Citovat
(27.6.2024, 14:19)jkmh Napsal(a): @Keymag: To je jasný. ISA je binárka a musí se generovat tak, jak to odpovídá použité platformě. Starší verze skoro všeho hledej v /addons/ (kodi.tv) dle verze Kodi a HW. Máš to tam hotové. Stačí vybrat, stáhnout a nainstalovat ze ZIP. Ale napřed zakaž aktualizace.
To není poprvé, kdy se ISA chovalo po aktualizaci divně. Někomu to chodilo, někomu ne. O tom bys, konečně, našel i pár příspěvků tady.

Super, diky. Tohle funguje.
 
Citovat
Jak zmínil little-george-cz na githubu, problém s pády upgradu ISA 21.4.10 vyřeší aktualizace Microsoft Visual C++ 2015-202 na verzi 14.40.33810 a vyšší.
 
Citovat
Jen se chci zeptat. Máte to taky tak, že momentálně na Premier Sport 1 není program a když na nějakém kanále program není, tak jej nespustíte?
 
Citovat
@gogin: nevím přesně, jak to používáš, ale např. přehrávaní přes IPTV SC potřebuje EPG. Podle kanálu a času začátku doplněk musít zjisti ID pořadu, které je právě v EPG. Když to pořad nenajde nemělo by to spadnou, ale pustí se živé vysílání.
 
Citovat
@waladir: používám to samo přes SC. Když se snažím přepnout z jiného programu, tak se to nepřepne a vyhodí chybu, když spouštím z přehledu programů, tak se vůbec nespustí. Teď, když spouštím přímo z doplňku O2TV program Premiér Sport 1, tak se taky nespustí. V originál aplikaci je v EPG programu, notFoundProgram, ale stream běží. S ostatními programy problémy nejsou.
 
Citovat
@gogin: pokud to padá na chybu, zkus mi poslat log (viz. prvni post). Bohužel Premier Sport 1 nemám, takže to nenasimuluju, ale z logu by mohlo být vidět, kde je problém a případně to ošetrit.
 
Citovat
Ve verzi 1.6.9 je opravené spouštění živého vysílání s chybějícím EPG a lepší ošetření chyb při práci se soubory, které mi už před časem poslal @ptesarik:
 
Citovat
EPG Premiere Sport 1 na O2TV není k dispozici, už pár dní a provider to nějak neřeší. Resp. on tam nějaký obsah tam je, ale jsou to nesmysly, takže není divu, že s tím @waladir: v doplňku původně nepočítal. Mám O2TV placenou přes kartu, tzn. nemám standardní účet u O2, tak ani nemám možnost nefunkčnost nahlásit. Protože EPG vytahuju přes WG++ a jiné EPG zdroje tohoto kanálu data mají, tak jsem se to ani nijak eskalovat nesnažil.
 
Citovat
Dík @waladir, už funguje jak má i bez EPG.
 
Citovat
  


Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)